Bricks Internationalisation - en to sr translation catalogue (3859 entries)

en: "%s" imported.
sr: „%s“ је увезено.

en: "Coming soon" mode (HTTP status code 200) indicates that your site is available for search engine indexing.
sr: Режим „Ускоро“ (ХТТП статусни код 200) означава да је ваш сајт доступан за индексирање претраживача.

en: "Maintenance" mode (HTTP status code 503) indicates that your site is temporary unavailable, signaling search engines to come back later.
sr: Режим „одржавања“ (ХТТП статусни код 503) означава да је ваша веб локација привремено недоступна, сигнализирајући претраживачима да се врате касније.

en: "Page Number" uses page numbers, "Offset" uses an offset value.
sr: „Број странице“ користи бројеве страница, „Померај“ користи вредност померања.

en: %1$d orphaned elements found across %2$d posts. Click "Clean up all orphaned elements" to remove all orphaned elements from your site. Please backup your site before you proceed.
sr: Пронађено је %1$d напуштених елемената у %2$d објава. Кликните на „Очисти све напуштене елементе“ да бисте уклонили све напуштене елементе са вашег сајта. Направите резервну копију вашег сајта пре него што наставите.

en: %1$s about %2$s in the Bricks Academy.
sr: %1$s о %2$s у Брицкс Ацадеми.

en: %1$s data for "%2$s" deleted.
sr: %1$s podaci za „ %2$s “ su izbrisani.

en: %1$s is not enabled for post type "%2$s". Go to "%3$s > %4$s" to enable this post type.
sr: %1$s nije omogućen za tip posta „ %2$s “. Idite na "%3$s > %4$s" da biste omogućili ovaj tip objave.

en: %1$s of %2$s
sr: %1$s od %2$s

en: %1$s out of %2$s global elements components were already converted to components.
sr: %1$s od %2$s globalnih komponenti je već konvertovano u komponente.

en: %1$s out of %2$s global elements have been converted to components.
sr: %1$s od %2$s globalnih elemenata je konvertovano u komponente.

en: %1$s requires PHP version %2$s+.
sr: %1$s zahteva PHP verziju %2$s+.

en: %d class permanently deleted | %d classes permanently deleted
sr[0]: %d предмет је трајно избрисан
sr[1]: Псеудо-елемент је избрисан
sr[2]: Псеудо-елемент је избрисан

en: %d orphaned elements found
sr: Пронађено је %d елемената без родитеља

en: %s added to this button if there is no active filter.
sr: %s је додато овом дугмету ако нема активног филтера.

en: %s ago
sr: %s pre

en: %s allow you to render custom pages for the user login, registration, lost and reset password.
sr: %s вам омогућава да прикажете прилагођене странице за пријаву корисника, регистрацију, изгубљену и ресетовање лозинке.

en: %s are best configured before you start working on your site.
sr: %s је најбоље конфигурисати пре него што почнете да радите на свом сајту.

en: %s component block
sr: Блок компоненте %s

en: %s components
sr: %s компоненти

en: %s components in the block editor
sr: %s компоненти у уређивачу блокова

en: %s file
sr: %s фајл

en: %s is currently working on this post, which means you cannot make changes, unless you take over.
sr: % s trenutno radi na ovom postu, što znači da ne možete da unosite promene, osim ako ne preuzmete.

en: %s layout
sr: %s распоред

en: %s settings
sr: %s podešavanja

en: %s typography
sr: %s типографија

en: %s will be added to the most relevant HTML node.
sr: %s ће бити додат најрелевантнијем ХТМЛ чвору.

en: %s. Set template conditions or enable default templates.
sr: %s. Подесите услове шаблона или омогућите подразумеване шаблоне.

en: %s. Template conditions precede default templates.
sr: %s. Услови шаблона претходе подразумеваним шаблонима.

en: %s: New contact form message
sr: %s: Нова порука обрасца за контакт

en: (Cancel Reply)
sr: (Откажи одговор)

en: (Function)
sr: (функција)

en: (no title)
sr: (nema naslova)

en: 1 comment | %1$s comments
sr[0]: 1 коментар

en: 1 day
sr: 1 дан

en: 1 hour
sr: 1 сат

en: 1 week
sr: 1 недеља

en: 20GB web space
sr: 20 ГБ веб простора

en: 30 minutes
sr: 30 минута

en: 404 Error Page
sr: 404 Greška

en: A class with the same internal ID, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
sr: Klasa sa istim internim ID-om, ali različitim podešavanjima, već postoji na ovom sajtu. Morate ili da premostite postojeću klasu na svom sajtu ili da odbacite ovu uvezenu verziju.

en: A class with the same name, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
sr: Klasa sa istim imenom, ali različitim podešavanjima, već postoji na ovom sajtu. Morate ili da premostite postojeću klasu na svom sajtu ili da odbacite ovu uvezenu verziju.

en: A font variation with this weight and style already exists.
sr: Варијација фонта са овом дебљином и стилом већ постоји.

en: A list of native actions on the selected hook that will be removed by Bricks.
sr: Листа изворних радњи на изабраној куки коју ће Брицкс уклонити.

en: ACF Date picker, for example, uses Ymd.
sr: АЦФ бирач датума, на пример, користи Имд.

en: ACF Get Row Layout
sr: АЦФ Гет Ров Лаиоут

en: AJAX add to cart
sr: АЈАКС додај у корпу

en: AJAX loader
sr: АЈАКС утоваривач

en: API endpoint is not set or invalid.
sr: Крајња тачка API-ја није подешена или је неважећа.

en: API key
sr: API кључ

en: API keys
sr: АПИ кључеви

en: API settings
sr: Подешавања API-ја

en: ASC
sr: Растуће

en: Absolute header
sr: Апсолутно заглавље

en: Accept
sr: Прихвати

en: Accepts multiple addresses separated by comma
sr: Прихвата више адреса раздвојених зарезом

en: Access breakpoints manager
sr: Menadžer tačaka prekida pristupa

en: Access class manager
sr: Rukovodilac klase pristupa

en: Access color palettes
sr: Pristupite paletama boja

en: Access content (HTML) settings
sr: Podešavanja pristupa sadržaju (HTML)

en: Access element conditions
sr: Uslovi pristupnog elementa

en: Access element hide
sr: Сакриј елемент приступа

en: Access element interactions
sr: Interakcije pristupnih elemenata

en: Access font manager
sr: Pristupite menadžeru fontova

en: Access icon manager
sr: Pristupite menadžeru ikona

en: Access page settings
sr: Pristupite podešavanjima stranice

en: Access pseudos & selectors
sr: Приступ псеудо-ознакама и селекторима

en: Access query loop builder
sr: Graditelj petlje upita za pristup

en: Access query manager
sr: Менаџер упита за приступ

en: Access remote templates
sr: Pristupite udaljenim šablonima

en: Access revisions
sr: Revizije pristupa

en: Access style (CSS) settings
sr: Podešavanja stila pristupa (CSS)

en: Access template settings
sr: Pristup podešavanjima šablona

en: Access theme styles
sr: Pristupite stilovima tema

en: Access variable manager
sr: Менаџер променљивих приступа

en: Accordion
sr: Хармоника

en: Accordion layout at breakpoint
sr: Распоред хармонике на тачки прекида

en: Account
sr: Налог

en: Account creation on "My account" page is not enabled.
sr: Креирање налога на страници „Мој налог“ није омогућено.

en: Across sessions
sr: Кроз сесије

en: Action
sr: Akcija

en: Action URL
sr: УРЛ радње

en: Actions
sr: Акције

en: Actions after successful form submit
sr: Радње након успешног слања обрасца

en: Activate license
sr: Активирајте лиценцу

en: Activate your account
sr: Активирајте свој налог

en: Activate your license to edit with Bricks, receive one-click updates, and access to all community templates.
sr: Активирајте своју лиценцу за уређивање помоћу Брицкс-а, примајте ажурирања једним кликом и приступите свим шаблонима заједнице.

en: Activation status
sr: Статус активације

en: Active
sr: Aktivno

en: Active Filters
sr: Активни филтери

en: Active Plugins
sr: Aktivni dodaci

en: Active Tab
sr: Активна картица

en: Active background
sr: Активна позадина

en: Active border
sr: Активна граница

en: Active box shadow
sr: Активна сенка кутије

en: Active class
sr: Aktivna klasa

en: Active classes
sr: Активна настава

en: Active color
sr: Активна боја

en: Active filter
sr: Активни филтер

en: Active filters
sr: Активни филтери

en: Active filters count
sr: Broj aktivnih filtera

en: Active rating icon
sr: Икона активне оцене

en: Active rating typography
sr: Активна типографија оцењивања

en: Active styles
sr: Активни стилови

en: Active typography
sr: Активна типографија

en: Adaptive height
sr: Адаптивна висина

en: Add
sr: Dodaj

en: Add "%root%" via keyboard shortcut "r + TAB".
sr: Додајте „%root%“ преко пречице на тастатури „р + ТАБ“.

en: Add "brx_code_errors" as an URL parameter to show PHP errors if needed.
sr: Додајте „брк_цоде_еррорс“ као УРЛ параметар да бисте приказали ПХП грешке ако је потребно.

en: Add "position: relative" as needed
sr: По потреби додајте „позицију: релативна“

en: Add / Search for
sr: Dodaj / pretraži

en: Add / Search for templates
sr: Dodajte / pretražite šablone

en: Add New
sr: Dodaj novi

en: Add New Custom Font
sr: Додајте нови прилагођени фонт

en: Add New Template Bundle
sr: Додај нови скуп шаблона

en: Add New Template Tag
sr: Додајте нову ознаку шаблона

en: Add a "Toggle" element to your page that targets this Offcanvas to open it.
sr: Додајте елемент „Тоггле“ на своју страницу који циља ово Оффцанвас да бисте га отворили.

en: Add a font variant
sr: Додајте варијанту фонта

en: Add at least two colors to create a gradient.
sr: Додајте најмање две боје да бисте направили градијент.

en: Add context
sr: Додајте контекст

en: Add context to dates on archive templates.
sr: Додајте контекст датумима на архивским шаблонима.

en: Add context to title on archive/search templates.
sr: Додајте контекст наслову на шаблоне за архиву/претрагу.

en: Add custom headers in JSON format. Leave empty for default headers.
sr: Dodajte prilagođena zaglavlja u JSON formatu. Ostavite prazno za podrazumevana zaglavlja.

en: Add element ID as needed
sr: Додајте ИД елемента по потреби

en: Add elements
sr: Dodajte elemente

en: Add images
sr: Dodaj slike

en: Add larger variable
sr: Додај већу променљиву

en: Add meta query
sr: Додај мета упит

en: Add new capability
sr: Dodajte nove mogućnosti

en: Add parameters to be sent in the request body.
sr: Додајте параметре који ће се слати у телу захтева.

en: Add prefix
sr: Додајте префикс

en: Add products to cart to see cross-sells.
sr: Додајте производе у корпу да бисте видели унакрсне продаје.

en: Add smaller variable
sr: Додај мању променљиву

en: Add suffix
sr: Додајте суфикс

en: Add taxonomy query
sr: Додај упит за таксономију

en: Add to cart
sr: Dodaj u korpu

en: Add to favorites
sr: Додај у омиљене

en: Add to icon set
sr: Додај у скуп икона

en: Add your first color to this palette by selecting a color value above and then click "Save".
sr: Додајте своју прву боју овој палети тако што ћете изабрати вредност боје изнад, а затим кликните на „Сачувај“.

en: Add your offcanvas content in here
sr: Додајте свој садржај ван платна овде

en: Added
sr: Додато

en: Added to cart
sr: Додато у корпу

en: Added to icon. If there is no icon, it will be added to the overlay.
sr: Додато на икону. Ако нема иконе, биће додата у преклапање.

en: Added to the search form as hidden input fields.
sr: Додато у образац за претрагу као скривена поља за унос.

en: Adding
sr: Додавање

en: Adding to cart
sr: Додавање у корпу

en: Additional info
sr: Додатне информације

en: Additional information
sr: Додатне информације

en: Additional parameters
sr: Додатни параметри

en: Additional properties
sr: Додатна својства

en: Additional target elements
sr: Додатни циљни елементи

en: Address
sr: Adresa

en: Addresses
sr: Аддрессес

en: Adds inline CSS to %s tag.
sr: Додаје уграђени ЦСС у %s ознаку.

en: Adds scripts right after opening %s tag.
sr: Додаје скрипте одмах након отварања ознаке %s.

en: Adds scripts right before closing %s tag.
sr: Додаје скрипте непосредно пре затварања ознаке %s.

en: Admin email
sr: Е-маил администратора

en: Administrator
sr: Администратор

en: Administrator role is not allowed as a security precaution.
sr: Администраторска улога није дозвољена као безбедносна мера предострожности.

en: Adobe fonts
sr: Адобе фонтови

en: Affiliate
sr: Аффилиате

en: After
sr: Posle

en: After order review heading
sr: Након заглавља прегледа поруџбине

en: After title
sr: После наслова

en: Ajax loader
sr: Ајакс учитавач

en: Ajax loader animation
sr: Анимација учитавача Ajax-а

en: Ajax loader desc
sr: Опис Ajax учитавача

en: Ajax loader selector
sr: Селектор учитавача Ajax-а

en: Alert
sr: Стање узбуне

en: Align
sr: Poravnanje

en: Align content
sr: Поравнајте садржај

en: Align cross axis
sr: Поравнајте попречну осу

en: Align horizontal
sr: Поравнајте хоризонтално

en: Align items
sr: Поравнајте ставке

en: Align main axis
sr: Поравнајте главну осу

en: Align self
sr: Поравнајте себе

en: Align tables
sr: Поравнајте табеле

en: Align vertical
sr: Поравнајте вертикално

en: Alignment
sr: Poravnanje

en: All
sr: Све

en: All %s
sr: Svi %s

en: All Code elements, SVG elements (source: code), and Query editor instances now require code signatures.
sr: Сви елементи кода, СВГ елементи (извор: код) и инстанце уређивача упита сада захтевају потписе кода.

en: All Custom Fonts
sr: Сви прилагођени фонтови

en: All Template Bundles
sr: Сви пакети шаблона

en: All Template Tags
sr: Све ознаке шаблона

en: All Templates
sr: Сви шаблони

en: All archives
sr: Све архиве

en: All author posts
sr: Сви ауторски постови

en: All code instances
sr: Све инстанце кода

en: All components are enabled in the block editor.
sr: Све компоненте су омогућене у уређивачу блокова.

en: All headings
sr: Сви наслови

en: All index jobs removed
sr: Сви индексни послови су уклоњени

en: All indexing jobs completed.
sr: Сви послови индексирања су завршени.

en: All revisions deleted
sr: Све ревизије су обрисане

en: All right
sr: У реду

en: All selected elements must have the same parent
sr: Svi izabrani elementi moraju imati isti nadređeni element

en: All sides linked
sr: Све стране повезане

en: All template types
sr: Сви типови шаблона

en: All terms
sr: Сви услови

en: Allow other sites to browse and insert your templates from their template library. Restrict template access via "Whitelist URLs" and "Password Protection" settings below.
sr: Дозволите другим сајтовима да прегледају и убацују ваше шаблоне из своје библиотеке шаблона. Ограничите приступ шаблону преко подешавања „Беле листе УРЛ-ова“ и „Заштита лозинком“ у наставку.

en: Allow specific user roles or individual users to execute code.
sr: Дозволите одређеним корисничким улогама или појединачним корисницима да извршавају код.

en: Allow the element's normal click behavior (like following links) instead of blocking it.
sr: Дозволите нормално понашање елемента при клику (као што је праћење линкова) уместо да га блокирате.

en: Allow user to change and execute code through the Code element
sr: Дозволите кориснику да мења и извршава код преко елемента Цоде

en: Allow user to upload SVG files
sr: Дозволите кориснику да отпреми СВГ датотеке

en: Allowed file formats
sr: Дозвољени формати датотека

en: Alphabetically
sr: Po abecedi

en: Alternate images
sr: Алтернативне слике

en: Alternative to Latitude/Longitude fields
sr: Алтернатива пољима географске ширине/дужине

en: Although it's super tempting to start editing with Bricks right away, you'll have a much better experience quickly going over the "Getting Started" section of the Bricks Academy on how to use Bricks most productively.
sr: Иако је веома примамљиво да одмах почнете да уређујете помоћу Брицкс-а, брзо ћете имати много боље искуство када погледате одељак „Почетак рада“ Брицкс Ацадеми о томе како да најпродуктивније користите Брицкс.

en: Always
sr: Uvek

en: Always shows in builder for editing.
sr: Увек се приказује у програмеру за уређивање.

en: Always visible
sr: Увек видљиво

en: Always visible in builder for styling purpose.
sr: Увек видљив у буилдеру у сврху стилизовања.

en: Amazing
sr: Невероватно

en: An error occurred while cleaning up orphaned elements.
sr: Дошло је до грешке приликом чишћења осиротелих елемената.

en: An error occurred while scanning for orphaned elements.
sr: Дошло је до грешке приликом скенирања елемената без осироћених података.

en: An error occurred, please try again later.
sr: Desila se greška, molimo vas pokušajte ponovo kasnije.

en: An error occurred.
sr: Дошло је до грешке.

en: And
sr: Andora

en: Angle in °
sr: Угао у °

en: Anim. Typing
sr: Аним. куцање

en: Animation
sr: Анимација

en: Animation delay
sr: Кашњење анимације

en: Animation duration
sr: Трајање анимације

en: Animation end
sr: Крај анимације

en: Animation in ms
sr: Анимација у мс

en: Animation speed in ms
sr: Брзина анимације у мс

en: Another user
sr: Други корисник

en: Any
sr: Sve

en: Any breakpoint
sr: Било која тачка прекида

en: Any option text
sr: Текст било које опције

en: Applicable to heading or button "Style" setting only. Create & use global colors through your own custom "Color palette".
sr: Применљиво само на поставку наслова или дугмета „Стил“. Креирајте и користите глобалне боје кроз сопствену „палету боја“.

en: Apply
sr: Primeni

en: Apply on
sr: Примени на

en: Apply preview
sr: Примени преглед

en: Apply spacing inside
sr: Примени размак унутра

en: Apply to
sr: Примењују на

en: Apply to child pages
sr: Примени на подређене странице

en: Apply to child terms
sr: Примените термине за децу

en: Archive
sr: Архива

en: Archive (products)
sr: Архива (производи)

en: Archive description
sr: Опис архиве

en: Archive post types
sr: Архивирајте типове постова

en: Archive terms
sr: Архивски услови

en: Archive title
sr: Наслов архиве

en: Archive type
sr: Врста архиве

en: Archives
sr: Arhiva

en: Archives: %s
sr: Архиве: %s

en: Are you sure that you want to delete this breakpoint?
sr: Да ли сте сигурни да желите да избришете ову тачку прекида?

en: Are you sure you want to delete the Bricks-generated data for this %s?
sr: Да ли сте сигурни да желите да избришете податке које је генерисао Брицкс за овај %s?

en: Are you sure you want to delete this category? Deleting it also deletes all variables in this category.
sr: Да ли сте сигурни да желите да обришете ову категорију? Брисањем бришете и све променљиве у овој категорији.

en: Are you sure you want to delete this font and all of its font variation files?
sr: Да ли сте сигурни да желите да обришете овај фонт и све његове датотеке варијација фонта?

en: Are you sure you want to delete this icon set?
sr: Да ли сте сигурни да желите да обришете овај скуп икона?

en: Are you sure you want to move this font to the trash?
sr: Да ли сте сигурни да желите да преместите овај фонт у смеће?

en: Are you sure you want to remove all orphaned elements from your site? This action cannot be undone. Please perform a backup of your site before you proceed.
sr: Да ли сте сигурни да желите да уклоните све напуштене елементе са вашег сајта? Ова радња се не може поништити. Направите резервну копију вашег сајта пре него што наставите.

en: Are you sure you want to remove this icon?
sr: Да ли сте сигурни да желите да уклоните ову икону?

en: Are you sure you want to unlink this component?
sr: Да ли сте сигурни да желите да раскинете везу са овом компонентом?

en: Argument
sr: Расправа

en: Arguments
sr: Аргументи

en: Arrows
sr: Strelice

en: Articles could not be loaded. Please visit the official knowledge base:
sr: Чланци се не могу учитати. Посетите званичну базу знања:

en: Ascending
sr: Ulazni

en: Asides
sr: Sa strane

en: Aspect ratio
sr: Однос ширине и висине

en: Assign/unassign global classes
sr: Додели/опозови доделу глобалних класа

en: Attachment
sr: Prilog

en: Attachment Page
sr: Stranica sa prilozima

en: Attribute
sr: Атрибут

en: Attributes
sr: Особине

en: Attribution
sr: Атрибуција

en: Attribution Control
sr: Контрола приписивања

en: August
sr: Avgust

en: Author
sr: Autor

en: Author ID
sr: Autor ID

en: Author archive URL
sr: УРЛ архиве аутора

en: Author avatar
sr: Аватар аутора

en: Author bio
sr: Аутор биографија

en: Author email
sr: Имејл аутора

en: Author meta
sr: Метаподаци аутора

en: Author name
sr: Име аутора

[ctx: Author name]
en: Name
sr: Ime

en: Author website
sr: Autorska veb stranica

en: Author: %s
sr: Аутор: %с

en: Authorization
sr: Autorizacije

en: Auto height
sr: Ауто висина

en: Auto log in user
sr: Аутоматско пријављивање корисника

en: Auto login after activation
sr: Аутоматско пријављивање након активације

en: Auto poster
sr: Ауто постер

en: Auto scroll element into view
sr: Аутоматско померање елемента у приказ

en: Auto toggle child terms
sr: Аутоматско пребацивање подређених термина

en: Auto width
sr: Ауто ширина

en: Auto-generated if form only requires email address for registration.
sr: Аутоматски генерисан ако образац захтева само адресу е-поште за регистрацију.

en: Autocomplete
sr: Аутоцомплете

en: Autogenerated if no password is required/submitted.
sr: Аутоматски генерисано ако лозинка није потребна/поднесена.

en: Automatically adjust the map view to fit all markers when markers are added or removed.
sr: Аутоматски прилагоди приказ мапе како би се уклопили сви маркери када се додају или уклањају.

en: Autoplay
sr: Automatsko pokretanje

en: Autoplay delay in ms
sr: Кашњење аутоматске репродукције у мс

en: Autoplay is not supported when using preview image.
sr: Аутоматска репродукција није подржана када се користи слика за преглед.

en: Autosave
sr: Аутосаве

en: Autosave by
sr: Аутосаве би

en: Autosave interval (seconds)
sr: Интервал аутоматског чувања (секунде)

en: Available via "+" action icon & right-click context menu.
sr: Доступно преко иконе акције „+“ и контекстног менија десним кликом.

en: Available via "Layout" action icon.
sr: Доступно преко иконе акције „Изглед“.

en: Available via keyboard shortcut & right-click context menu.
sr: Доступно преко пречице на тастатури и контекстног менија десним кликом.

en: Avatar border
sr: Граница аватара

en: Avatar box shadow
sr: Сенка кутије за аватар

en: Avatar image of %s
sr: Слика аватара за %s

en: Avatar position
sr: Положај аватара

en: Avatar size
sr: Величина аватара

en: Avoid using in combination with third-party filter plugins.
sr: Избегавајте коришћење у комбинацији са додацима филтера независних произвођача.

en: Aye
sr: Аие

en: BCC email address
sr: БЦЦ адреса е-поште

en: Back
sr: Nazad

en: Back delay in ms
sr: Кашњење назад у мс

en: Back speed in ms
sr: Брзина повратка у мс

en: Back to Top
sr: Назад на врх

en: Back to builder
sr: Назад на градитеља

en: Back to icon sets
sr: Назад на скупове икона

en: Back to import manager
sr: Nazad na menadžera uvoza

en: Back to settings
sr: Назад на подешавања

en: Backdrop
sr: Позадина

en: Background
sr: Позадина

en: Background active
sr: Позадина активна

en: Background attachment
sr: Позадински прилог

en: Background blend mode
sr: Режим мешања позадине

en: Background color
sr: Boja pozadine

en: Background custom size
sr: Прилагођена величина позадине

en: Background filters
sr: Позадински филтери

en: Background image
sr: Позадинска слика

en: Background position
sr: Положај у позадини

en: Background repeat
sr: Понављање у позадини

en: Background size
sr: Величина позадине

en: Background video
sr: Видео у позадини

en: Bar
sr: Бар

en: Bar background color
sr: Боја позадине траке

en: Bar border
sr: Бар граница

en: Bar color
sr: Бар боја

en: Bar height
sr: Висина шипке

en: Base breakpoint
sr: Основна тачка прекида

en: Base font size
sr: Основна величина фонта

en: Baseline
sr: Основни правац

en: Baseline step
sr: Основни корак

en: Basic
sr: Основни

en: Basic Text
sr: Основни текст

en: Beautiful
sr: Лепа

en: Before
sr: Prethodno

en: Before order review heading
sr: Наслов прегледа пре поруџбине

en: Before payment
sr: Пре плаћања

en: Before you deactivate Bricks could you let me know why? I'd love to incorporate your feedback to improve Bricks. Thank you so much!
sr: Пре него што деактивирате Брицкс, можете ли ми рећи зашто? Волео бих да укључим ваше повратне информације да побољшам Брицкс. Хвала Вам много!

en: Berlin, Germany
sr: Берлин, Немачка

en: Billing address
sr: Адреса

en: Bio
sr: Био

en: Black
sr: Crna

en: Block
sr: Блокирај

en: Block editor
sr: Блок уређивач

en: Block not available
sr: Блок није доступан

en: Blockquote border
sr: Граница блок цитата

en: Blockquote margin
sr: Маргина блок цитата

en: Blockquote padding
sr: Блоцккуоте паддинг

en: Blockquote typography
sr: Блоцккуоте типографија

en: Blur
sr: Блур

en: Body
sr: Теlo

en: Body (footer) scripts
sr: Тело (подножје) скрипте

en: Body (header) scripts
sr: Тело (заглавље) скрипте

en: Body - Heading
sr: Тело - Наслов

en: Body parameters
sr: Параметри тела

en: Body scripts are added right after opening %s tag.
sr: Скрипте тела се додају одмах након отварања ознаке %s.

en: Body typography
sr: Типографија тела

en: Bold
sr: Одважан

en: Border
sr: Граница

en: Border / Box Shadow
sr: Бордер / Бок Схадов

en: Border color
sr: Boja ivice

en: Border width
sr: Ширина ивице

en: Both
sr: Oba

en: Bottom
sr: Dno

en: Bottom / End
sr: Дно / Крај

en: Bottom center
sr: Доњи центар

en: Bottom left
sr: Доњи леви

en: Bottom right
sr: Доле десно

en: Box Zoom
sr: Зумирање оквира

en: Box list
sr: Листа кутија

en: Box shadow
sr: Бок схадов

en: Boxed
sr: Uokviren

en: Boxed max. width
sr: У кутији мак. ширина

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Breadcrumbs
sr: Мрвице

en: Breakpoint
sr: Тачка прекида

en: Breakpoint already exists
sr: Тачка прекида већ постоји

en: Breakpoint label must start with a letter.
sr: Oznaka prelomne tačke mora početi slovom.

en: Breakpoints
sr: Преломне тачке

en: Brightness
sr: Осветљеност

en: Brilliant
sr: Сјајно

en: Browse
sr: Pregledaj

en: Browse Media Library
sr: Прегледајте библиотеку медија

en: Browse Unsplash
sr: Прегледајте Унспласх

en: Browser
sr: Претраживач

en: Browser storage
sr: Складиштење претраживача

en: Builder access
sr: Приступ за градитеље

en: Builder capabilities
sr: Могућности градитеља

en: Builder mode
sr: Буилдер моде

en: Built in icon sets
sr: Уграђени скупови икона

en: Built-in icon sets
sr: Ugrađeni skupovi ikona

en: Bulk actions
sr: Булк акције

en: Bulk edit
sr: Групна измена

en: Bullet List
sr: Буллет Лист

en: Bulleted list
sr: Нумерисана листа

en: Bundle
sr: Сноп

en: Bundles
sr: Пакети

en: Butt
sr: Бутт

en: Button
sr: Dugme

en: Button background
sr: Позадина дугмета

en: Button border
sr: Ивица дугмета

en: Button box shadow
sr: Сенка кутије за дугме

en: Button size
sr: Величина дугмета

en: Button style
sr: Стил дугмета

en: Button text
sr: Текст дугмета

en: Button typography
sr: Типографија дугмета

en: Button width
sr: Ширина дугмета

en: Buttons
sr: Дугмад

en: Buy product
sr: Купи производ

en: By default, covers entire available width.
sr: Подразумевано, покрива целу доступну ширину.

en: By default, form fields are validated on input, blur and submit.
sr: Podrazumevano, polja obrasca se validiraju prilikom unosa, zamućenja i slanja.

en: By default, only the most specific theme style is loaded. To load all theme styles whose conditions are met, select "Load all matching theme styles".
sr: Подразумевано се учитава само најспецифичнији стил теме. Да бисте учитали све стилове тема чији су услови испуњени, изаберите „Учитај све одговарајуће стилове тема“.

en: By default, the favorite fonts are listed first in the font-family options. To show only the favorite fonts, select "Show favorites only" at %s.
sr: Подразумевано, омиљени фонтови су први наведени у опцијама породице фонтова. Да бисте приказали само омиљене фонтове, изаберите „Прикажи само омиљене“ на %s.

en: By default, the min/max values are dynamically set based on each filter query loop results. Disable this feature so the min/max values are only set initially.
sr: Podrazumevano, min/max vrednosti se dinamički podešavaju na osnovu rezultata svake petlje upita filtera. Onemogućite ovu funkciju tako da se minimalne/maksimalne vrednosti postavljaju samo na početku.

en: By default, this icon is always visible and rotates 90° when the accordion item is expanded. To display different icons for each state, duplicate this icon and set the "Show" option to "Collapsed" for one and "Expanded" for the other.
sr: Podrazumevano, ova ikona je uvek vidljiva i rotira se za 90° kada je stavka harmonike proširena. Da biste prikazali različite ikone za svako stanje, duplirajte ovu ikonu i podesite opciju "Prikaži" na "Sažeto" za jedno i "Prošireno" za drugo.

en: By default, users can access the default WordPress auth pages by adding %1$s to the URL, bypassing custom authentication pages. Enable this setting to remove this bypass option and always use your custom authentication pages and behavior as set above.
sr: Подразумевано, корисници могу да приступе подразумеваним страницама за аутентификацију ВордПресс-а додавањем %1$s у УРЛ, заобилазећи прилагођене странице за потврду идентитета. Омогућите ово подешавање да бисте уклонили ову опцију заобилажења и увек користите своје прилагођене странице за потврду идентитета и понашање као што је горе подешено.

en: Byline
sr: Билине

en: Bypass maintenance
sr: Одржавање бајпаса

en: CSS Filters
sr: ЦСС филтери

en: CSS ID
sr: ЦСС ИД

en: CSS Selector
sr: ЦСС селектор

en: CSS class
sr: CSS класа

en: CSS classes
sr: ЦСС класе

en: CSS files processed
sr: ЦСС датотеке су обрађене

en: CSS filter
sr: ЦСС филтер

en: CSS is automatically wrapped in style tags.
sr: ЦСС се аутоматски умотава у ознаке стила.

en: CSS loading method
sr: Метод учитавања ЦСС-а

en: CSS selector
sr: ЦСС селектор

en: CSS selector of the element to insert the AJAX loader into.
sr: ЦСС селектор елемента у који се убацује АЈАКС учитавач.

en: CSS selectors
sr: ЦСС селектори

en: Cache
sr: Кеш меморија

en: Cache duration
sr: Трајање кеш меморије

en: Cache query loops
sr: Кеш петље упита

en: Calculation method
sr: Метод израчунавања

en: Calendar
sr: Kalendar

en: Can also be set globally via theme styles.
sr: Такође се може поставити глобално путем стилова теме.

en: Cancel
sr: Откажи

en: Canvas
sr: Цанвас

en: Capabilities
sr: Способности

en: Capability
sr: Способност

en: Capitalize
sr: Veliko slovo

en: Caption
sr: Naslov

en: Caption type
sr: Врста натписа

en: Caret
sr: Царет

en: Carousel
sr: Слајдер

en: Cart
sr: Korpa

en: Cart Cross-sells
sr: Царт Цросс-селлс

en: Cart Details
sr: Детаљи о корпи

en: Cart contents
sr: Садржај корпе

en: Cart count
sr: Број колица

en: Cart coupon
sr: Корпа купон

en: Cart cross sells
sr: Унакрсна продаја у корпи

en: Cart items
sr: Артикли из корпе

en: Cart product name
sr: Назив производа у корпи

en: Cart product quantity
sr: Количина производа у корпи

en: Cart product subtotal
sr: Међузбир производа у корпи

en: Cart remove product
sr: Уклоните производ из корпе

en: Cart subtotal
sr: Међузбир колица

en: Cart totals
sr: Ukupno

en: Cart update
sr: Ажурирање корпе

en: Cart updated
sr: Корпа је ажурирана

en: Cascade layer
sr: Каскадни слој

en: Categories
sr: Kategorije

en: Categories & Tags
sr: Категорије и ознаке

en: Categories deleted
sr: Категорије избрисане

en: Categories imported
sr: Увезене категорије

en: Categorize
sr: Категоризирај

en: Category
sr: Категорија

en: Category: %s
sr: Категорија: %s

en: Center
sr: Centar

en: Center center
sr: Центар центар

en: Center left
sr: Центар лево

en: Center mode
sr: Центер моде

en: Center right
sr: Центар десно

en: Champ
sr: Цхамп

en: Change content
sr: Промените садржај

en: Change image
sr: Promeni sliku

en: Characters per minute
sr: Број знакова у минути

en: Chart size in px
sr: Величина графикона у пк

en: Chats
sr: Ćaskanja

en: Check for orphaned elements on builder save
sr: Провери осироћене елементе при чувању конструктора

en: Checkbox
sr: Поље за потврду

en: Checkout
sr: Plaćanje

en: Checkout coupon
sr: Цхецкоут цоупон

en: Checkout customer details
sr: Проверите детаље о клијентима

en: Checkout login
sr: Цхецкоут логин

en: Checkout order payment
sr: Плаћање налога на касу

en: Checkout order review
sr: Преглед поруџбине на благајни

en: Checkout order table
sr: Табела поруџбина на благајни

en: Checkout thank you
sr: Наплата хвала

en: Checks for %1$s on builder save to check for orphaned elements. Always checked on load regardless of this setting. Can also be manually enabled by adding %2$s to the builder URL.
sr: Проверава %1$s при чувању креатора да би се проверили напуштени елементи. Увек се проверава при учитавању без обзира на ово подешавање. Такође се може ручно омогућити додавањем %2$s у URL адресу креатора.

en: Child of
sr: Дете

en: Childless
sr: Без деце

en: Childless terms only
sr: Само услови за без деце

en: Choose a color for this attribute term
sr: Izaberite boju za ovaj termin atributa

en: Choose a color for this attribute value.
sr: Izaberite boju za ovu vrednost atributa.

en: Choose an image for this attribute term
sr: Izaberite sliku za ovaj termin atributa

en: Choose an image for this attribute value.
sr: Izaberite sliku za ovu vrednost atributa.

en: Choose at which breakpoint do you want to start showing this popup or on which specific breakpoints.
sr: Изаберите на којој тачки прекида желите да почнете да приказујете овај искачући прозор или на којим одређеним тачкама прекида.

en: Choose files
sr: Izaberi fajl

en: Choose how passwords are managed. "Template password" uses this template's password to protect content according to template conditions. "Post password" protects content that has an individual post password set. "Template & post password" uses the template password, but individual post passwords will be used instead if set.
sr: Одаберите како се управља лозинкама. „Лозинка шаблона“ користи лозинку овог шаблона да заштити садржај у складу са условима шаблона. „Лозинка за објаву“ штити садржај који има постављену индивидуалну лозинку за објаву. „Шаблон и лозинка за објаву“ користи шаблонску лозинку, али ће се уместо њих користити појединачне лозинке за објаве ако су постављене.

en: Choose how to display product variations.
sr: Изаберите како да прикажете варијације производа.

en: Choose image
sr: Izaberi sliku

en: Circle
sr: Кrug

en: Class
sr: Класа

en: Class "%s" has been moved to trash but your modifications are kept.
sr: Предмет „%s“ је премештен у отпад, али су ваше измене задржане.

en: Class found in trash
sr: Класа пронађена у смећу

en: Class name
sr: Назив класе

en: Class name already exists
sr: Назив класе већ постоји

en: Classes
sr: Класе

en: Classes discarded
sr: Одбачене класе

en: Classes duplicated
sr: Часови су дуплирани

en: Classes found
sr: Пронађени часови

en: Classes renamed
sr: Класе су преименоване

en: Clause name
sr: Име клаузуле

en: Clause name description
sr: Опис назива клаузуле

en: Clean
sr: Очисти

en: Clean up
sr: Чишћење

en: Clean up all orphaned elements
sr: Очистите све осироћене елементе

en: Clear
sr: Očisti

en: Clear all
sr: Уклони све

en: Clear filter
sr: Обриши филтер

en: Clear form
sr: Обриши образац

en: Clear gallery
sr: Обриши галерију

en: Clear non-existing dynamic data
sr: Обришите непостојеће динамичке податке

en: Click
sr: Кликните

en: Click "Accept" to use the incoming database changes. Click "Discard" to save your current builder data instead.
sr: Кликните на „Прихвати“ да бисте користили долазне промене базе података. Кликните на „Одбаци“ да бисте уместо тога сачували тренутне податке о креатору.

en: Click "Continue filter index" to immediately run any remaining/queued filter index jobs instead of waiting for the next WP cronjob.
sr: Кликните на „Настави индекс филтера“ да бисте одмах покренули све преостале/наведене послове индекса филтера уместо да чекате следећи ВП цроњоб.

en: Click "Regenerate filter index" to regenerate the query filter index for your entire website.
sr: Кликните на „Поново генериши индекс филтера“ да бисте поново генерисали индекс филтера упита за целу веб локацију.

en: Click me
sr: Кликни овде

en: Click on any element to add it to your canvas.
sr: Кликните на било који елемент да бисте га додали на своје платно.

en: Click on any element to add it to your popup.
sr: Кликните на било који елемент да бисте га додали у искачући прозор.

en: Click or hover
sr: Кликните или задржите показивач миша

en: Click the "+" icon to add your first condition.
sr: Кликните на икону „+“ да додате свој први услов.

en: Click the "+" icon to add your first interaction.
sr: Кликните на икону „+“ да додате своју прву интеракцију.

en: Click the "Generate variables" button to auto-generate all your fluid typography variables.
sr: Кликните на дугме „Генериши променљиве“ да бисте аутоматски генерисали све променљиве флуидне типографије.

en: Click the button above to retrieve all Code element, SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances and review the code for every page, template, etc.
sr: Кликните на дугме изнад да бисте преузели све инстанце елемента кода, СВГ елемента (кода), уређивача упита и ознаке „ецхо“ и прегледали код за сваку страницу, шаблон итд.

en: Click the button to retrieve a list of all global element instances. Then review and convert them to components either individually, in bulk, or by manually unlinking them in the builder. Once done, please delete all global elements from the elements panel in the builder.
sr: Kliknite na dugme da biste preuzeli listu svih globalnih instanci elemenata. Zatim ih pregledajte i pretvorite u komponente pojedinačno, skupno ili ručnim raskidanjem veze u graditelju. Kada završite, izbrišite sve globalne elemente iz panela elemenata u graditelju.

en: Click this button to remove all index jobs. Useful if your index jobs are stuck due to unknown reasons. You should regenerate the filter index afterwards.
sr: Кликните на ово дугме да бисте уклонили све индексне послове. Корисно ако су ваши индексни послови заглављени из непознатих разлога. После тога би требало да регенеришете индекс филтера.

en: Click to apply the latest filter settings. This ensures all filter options are up-to-date.
sr: Кликните да бисте применили најновија подешавања филтера. Ово осигурава да су све опције филтера ажурне.

en: Click to download
sr: Кликните за преузимање

en: Click to set preview content.
sr: Кликните да бисте поставили садржај за преглед.

en: Clone
sr: Kopiraj

en: Close
sr: Zatvori

en: Close (ESC)
sr: Затвори (ЕСЦ)

en: Close after
sr: Затвори после дана

en: Close button
sr: Dugme za zatvaranje

en: Close color
sr: Затвори боју

en: Close icon
sr: Затвори икона

en: Close mini cart
sr: Затворите мини колица

en: Close mobile menu
sr: Затворите мобилни мени

en: Close on
sr: Затвори

en: Close popup on click
sr: Затвори искачући прозор кликом

en: Close position
sr: Затвори положај

en: Close search
sr: Затвори претрагу

en: Close size
sr: Цлосе сизе

en: Closest corner
sr: Најближи угао

en: Closest side
sr: Најближа страна

en: Cloudflare Turnstile API key required! Add key in dashboard under: %s
sr: Потребан је АПИ кључ Цлоудфларе Турнстиле! Додајте кључ на контролну таблу под: %s

en: Cluster
sr: Кластер

en: Code
sr: Код

en: Code control
sr: Контрола кода

en: Code execution
sr: Извршење кода

en: Code execution has been explicitly disabled by the %s filter. This filter is currently overriding your Bricks settings.
sr: Извршавање кода је експлицитно онемогућено филтером %s. Овај филтер тренутно замењује ваша подешавања Брицкс.

en: Code execution is disabled
sr: Извршење кода је онемогућено

en: Code execution not allowed.
sr: Извршење кода није дозвољено.

en: Code execution, if needed, must be explicitly enabled.
sr: Извршавање кода, ако је потребно, мора бити експлицитно омогућено.

en: Code execution: Disabled by default
sr: Извршење кода: подразумевано онемогућено

en: Code review
sr: Код

en: Code signatures
sr: Потписи кодова

en: Code signatures are locked.
sr: Потписи кодова су закључани.

en: Code signatures regenerated successfully.
sr: Потписи кода су успешно регенерисани.

en: Code signed
sr: Шифра потписана

en: Code that requires execution only runs when it has a valid code signature.
sr: Код који захтева извршење се покреће само када има важећи потпис кода.

en: Collapse
sr: Колапс

en: Collapse inactive
sr: Скупи неактивно

en: Collapse on page load
sr: Скупи при учитавању странице

en: Collapsed
sr: Склопљено

en: Color
sr: Boja

en: Color #%s
sr: Боја бр. %s

en: Color close
sr: Боја близу

en: Color editor
sr: Уређивач боја

en: Color palette
sr: Paleta boja

en: Color preview
sr: Преглед боја

en: Color stop
sr: Заустављање боје

en: Colors
sr: Boje

en: Column
sr: Колона

en: Column gap
sr: Размак у колони

en: Columns
sr: Kolone

en: Coming soon
sr: Долази ускоро

en: Comma-separated list of results per page options.
sr: Lista rezultata odvojena zarezima po opcijama stranice.

en: Command palette
sr: Палета команди

en: Comment
sr: Коментар

en: Comment count
sr: Brojač komentara

en: Comment navigation
sr: Navigacija komentara

en: Comments
sr: Komentari

en: Comments are closed.
sr: Komentar su isključeni.

en: Comments are disabled.
sr: Коментари су онемогућени.

en: Common classes
sr: Уобичајене класе

en: Common taxonomies
sr: Уобичајене таксономије

en: Community
sr: Заједница

en: Community templates
sr: Шаблони заједнице

en: Compact
sr: Компактно

en: Compare
sr: Uporedi

en: Compare with
sr: Упоредити са

en: Component
sr: Компонента

en: Component %s
sr: Компонента %s

en: Component configured but preview unavailable
sr: Компонента је конфигурисана, али преглед није доступан

en: Component preview error
sr: Грешка у прегледу компоненте

en: Component preview unavailable
sr: Преглед компоненте није доступан

en: Components
sr: Компоненте

en: Condition
sr: Стање

en: Conditions
sr: Uslovi

en: Conditions always run before query loop.
sr: Uslovi se uvek pokreću pre petlje upita.

en: Conditions don't run in the builder.
sr: Услови не раде у буилдеру.

en: Configure
sr: Конфигуришите

en: Configure "Marker: Type" on the connected "Map" element to render text or image markers. The settings below will precede the settings on the "Map" element.
sr: Конфигуришите „Маркер: Куцај“ на повезаном елементу „Мапа“ да бисте приказали текстуалне или сликовне маркере. Подешавања испод ће претходити подешавањима на елементу „Мапа“.

en: Configure the API settings to retrieve data from an API endpoint.
sr: Конфигуришите подешавања API-ја да бисте преузели податке са крајње тачке API-ја.

en: Configure the scale generator as per your requirements.
sr: Конфигуришите генератор скале према вашим захтевима.

en: Configure your API settings (URL, etc.) and fetch data to view and work with the API response data.
sr: Конфигуришите подешавања API-ја (URL, итд.) и преузмите податке да бисте видели и радили са подацима одговора API-ја.

en: Confirm
sr: Потврди

en: Confirmation
sr: Potvrda

en: Confirmation email
sr: И-мејл за потврђивање

en: Conflict
sr: Сукоб

en: Conflict: Class "%s" has been permanently deleted by another user.
sr: Конфликт: Класу „%s“ је трајно избрисао други корисник.

en: Conflict: Some classes exist in both trash and active classes
sr: Конфликт: Неке класе постоје и у смећу и у активним класама

en: Conflicts
sr: Сукоби

en: Congrats
sr: Честитам

en: Conic
sr: Цониц

en: Connect
sr: Konektuj

en: Connect property
sr: Poveži objekat

en: Connect the CSS ID to a property to set it on an per-instance basis to avoid same ID conflicts.
sr: Повежите CSS ID са својством да бисте га подесили за сваку инстанцу појединачно и тако избегли сукобе истих ID-ова.

en: Connect the form fields to the post data that you want to create on form submit.
sr: Повежите поља обрасца са подацима објаве које желите да креирате приликом слања обрасца.

en: Connect the form fields to the post data that you want to update on form submit.
sr: Повежите поља обрасца са подацима објаве које желите да ажурирате приликом слања обрасца.

en: Connected property
sr: Povezani objekat

en: Construct the selector you want to create from the node tree below by toggling the relevant selectors.
sr: Конструишите селектор који желите да креирате из стабла чворова испод тако што ћете укључити/искључити одговарајуће селекторе.

en: Contact form
sr: Форма за контакт

en: Contact us
sr: Контактирајте нас

en: Contain
sr: Obelezavamo

en: Container
sr: Контејнер

en: Content
sr: Садржај

en: Content align horizontal
sr: Хоризонтално поравнајте садржај

en: Content align vertical
sr: Вертикално поравнајте садржај

en: Content border
sr: Граница садржаја

en: Content box shadow
sr: Сенка кутије са садржајем

en: Content goes here ..
sr: Садржај иде овде..

en: Content loaded
sr: Садржај је учитан

en: Content margin
sr: Маргина садржаја

en: Content padding
sr: Додавање садржаја

en: Content selector
sr: Селектор садржаја

en: Content text align
sr: Поравнај текст садржаја

en: Content type
sr: Тип садржаја

en: Content typography
sr: Типографија садржаја

en: Content width
sr: Ширина садржаја

en: Context ID
sr: ИД контекста

en: Context type
sr: Тип контекста

en: Contextual spacing
sr: Контекстуални размак

en: Contextual spacing applies a top margin to elements with a preceding sibling within embedded content.
sr: Контекстуални размак примењује горњу маргину на елементе са претходним сродним елементом унутар уграђеног садржаја.

en: Contextual spacing targets embedded content (Rich Text, Post Content, WooCommerce). Use this field to apply contextual spacing to additional selectors, separated by commas.
sr: Контекстуални размак циља уграђени садржај (обогаћени текст, садржај објаве, WooCommerce). Користите ово поље да бисте применили контекстуални размак на додатне селекторе, одвојене зарезима.

en: Continue index job
sr: Наставите индексни посао

en: Continue on error
sr: Настави након грешке

en: Contrast
sr: Контраст

en: Control dropdown element text.
sr: Текст елемента падајућег менија контроле.

en: Control group visibility
sr: Vidljivost kontrolne grupe

en: Control panel
sr: Контролна табла

en: Control when to show the global classes import manager when pasting elements, importing classes or templates.
sr: Kontrolišite kada da prikažete menadžera uvoza globalnih klasa prilikom lepljenja elemenata, uvoza klasa ili šablona.

en: Convert
sr: Пребаци

en: Convert "Container" to new "Section" & "Block" elements
sr: Конвертујте „Контејнер“ у нове елементе „Секција“ и „Блокирај“

en: Convert Block editor data into Bricks data and vice versa.
sr: Конвертовати податке уређивача блокова у податке уређивача цигли и обрнуто.

en: Convert element IDs & classes
sr: Конвертујте ИД-ове и класе елемената

en: Convert template on import/insert from Container to new layout elements structure
sr: Конвертујте шаблон при увозу/уметању из контејнера у нову структуру елемената изгледа

en: Convert templates
sr: Конвертујте шаблоне

en: Convert to components
sr: Претвори у компоненте

en: Convert variation dropdowns to color/image/label swatches on the add to cart element.
sr: Pretvorite padajuće menije varijacija u uzorke boja/slika/oznaka na elementu za dodavanje u korpu.

en: Converter
sr: Цонвертер

en: Cookie consent
sr: Сагласност за колачиће

en: Cool
sr: Хладан

en: Coordinates
sr: Координате

en: Copied
sr: Kopirano

en: Copied to clipboard
sr: Копирано у међуспремник

en: Copy
sr: Kopiraj

en: Copy & paste the "My Templates Access" password provided by the remote site in here.
sr: Овде копирајте и налепите лозинку „Приступ мојим шаблонима“ коју сте добили са удаљеног сајта.

en: Copy CSS selector
sr: Копирај ЦСС селектор

en: Copy and paste the code below into your Bricks child theme to allow those functions to be called through the "echo" tag. Remove the function names you don't want to allow. Explore the %s documentation for more code examples such as using regex for more flexible echo tag checks, etc.
sr: Копирајте и налепите код испод у своју подређену тему Брицкс да бисте омогућили да те функције буду позване преко ознаке „ецхо“. Уклоните називе функција које не желите да дозволите. Истражите %s документацију за више примера кода, као што је коришћење редовног израза за флексибилније провере ехо ознака итд.

en: Copy the element ID you want to toggle and paste it into the "CSS selector" setting below.
sr: Копирајте ИД елемента који желите да укључите и налепите га у поставку „ЦСС селектор“ испод.

en: Copy to clipboard
sr: Копирај у међуспремник

en: Copy+paste code from one of the maps over at %s
sr: Копирајте и налепите код са једне од мапа на %s

en: Copy/paste element attributes
sr: Копирај/налепи атрибуте елемента

en: Copy/paste element conditions
sr: Услови за копирање/лепљење елемента

en: Copy/paste element interactions
sr: Интеракције елемената копирања/лепљења

en: Copy/paste element styles
sr: Копирање/лепљење стилова елемената

en: Copy/paste elements
sr: Копирање/лепљење елемената

en: Copy/paste global class styles
sr: Копирање/лепљење стилова глобалне класе

en: Corrupted filter element database has been fixed
sr: Оштећена база података елемената филтера је исправљена

en: Count
sr: Brojač

en: Count from
sr: Цоунт фром

en: Count to
sr: Цоунт то

en: Counter
sr: Бројач

en: Coupon
sr: Kupon

en: Coupon applied
sr: Купон је примењен

en: Coupon message
sr: Порука купона

en: Coupon removed
sr: Купон је уклоњен

en: Coupons are disabled. To enable coupons go to %1$sWooCommerce settings%2$s
sr: Купони су онемогућени. Да бисте омогућили купоне, идите на %1$sПодешавања ВооЦоммерце-а%2$s

en: Cover
sr: Pokriti

en: Coverflow
sr: Цоверфлов

en: Create
sr: Kreiraj

en: Create and manage an unlimited number of custom sidebars. Add sidebars in the builder using the "Sidebar" element.
sr: Креирајте и управљајте неограниченим бројем прилагођених бочних трака. Додајте бочне траке у програмер помоћу елемента "Сидебар".

en: Create component
sr: Направи компоненту

en: Create components
sr: Креирајте компоненте

en: Create global classes
sr: Креирајте глобалне класе

en: Create icon set
sr: Направи сет икона

en: Create new sidebar
sr: Креирајте нову бочну траку

en: Create new template:
sr: Креирајте нови шаблон:

en: Create post
sr: Направи објаву

en: Create properties and connect them to your component settings to customize a component instance.
sr: Kreirajte svojstva i povežite ih sa podešavanjima komponenti da biste prilagodili instancu komponente.

en: Create property
sr: Направи својство

en: Create template
sr: Креирајте шаблон

en: Create templates
sr: Креирајте шаблоне

en: Create your own builder mode via CSS variables.
sr: Креирајте сопствени мод за прављење помоћу ЦСС променљивих.

en: Create your own elements
sr: Креирајте сопствене елементе

en: Create, edit and use global queries inside any query loop throughout your website. Changes to a global query apply to all instances throughout your website.
sr: Креирајте, уређујте и користите глобалне упите унутар било које петље упита на вашој веб страници. Промене глобалног упита примењују се на све инстанце на вашој веб страници.

en: Create/select a fluid typography category (i.e. Headings, Text).
sr: Креирајте/изаберите категорију флуидне типографије (нпр. Наслови, Текст).

en: Created
sr: Креирано

en: Cropped
sr: Исечено

en: Cross sells
sr: Унакрсне продаје

en: Cross-sells
sr: Унакрсне продаје

en: Cube
sr: Коцка

en: Currency
sr: Валута

en: Currency position
sr: Валутна позиција

en: Current
sr: Тренутно

en: Current URL
sr: Тренутни URL

en: Current date
sr: Тренутни датум

en: Current interaction ID
sr: ИД тренутне интеракције

en: Current job
sr: Тренутни посао

en: Current layout
sr: Тренутни распоред

en: Current location
sr: Тренутна локација

en: Current page
sr: Тренутна страница

en: Current post author
sr: Актуелни аутор поста

en: Current post term
sr: Тренутни пост термин

en: Current version by
sr: Тренутна верзија од

en: Current width
sr: Тренутна ширина

en: Currently all matching theme styles are loaded. To load only the most specific theme style, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
sr: Тренутно су учитани сви одговарајући стилови тема. Да бисте учитали само најспецифичнији стил теме, прилагодите подешавања у одељку „Стилови тема: Начин учитавања“.

en: Currently only the most specific theme style is loaded. To load all matching theme styles, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
sr: Тренутно се учитава само најспецифичнији стил теме. Да бисте учитали све одговарајуће стилове тема, прилагодите подешавања у одељку „Стилови тема: Начин учитавања“.

en: Currently previewing content from "%s".
sr: Тренутно се приказује садржај са „%s“.

en: Cursor
sr: Курсор

en: Cursor character
sr: Знак курсора

en: Custom
sr: Prilagođeno

en: Custom CSS
sr: Prilagođeni CSS

en: Custom CSS and JavaScript added below are loaded on your entire website.
sr: Прилагођени ЦСС и ЈаваСцрипт додани у наставку се учитавају на целу вашу веб локацију.

en: Custom Font
sr: Прилагођени фонт

en: Custom Fonts
sr: Прилагођени фонтови

en: Custom URL
sr: Prilagođeni URL

en: Custom alt text
sr: Прилагођени алтернативни текст

en: Custom attributes
sr: Прилагођени атрибути

en: Custom authentication pages
sr: Прилагођене странице за потврду идентитета

en: Custom breakpoints
sr: Прилагођене тачке прекида

en: Custom capabilities
sr: Прилагођене могућности

en: Custom caption
sr: Прилагођени натпис

en: Custom code
sr: Прилагођени код

en: Custom elements
sr: Прилагођени елементи

en: Custom email address
sr: Прилагођена адреса е-поште

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to create the post.
sr: Прилагођена порука о грешци која се приказује када тренутни корисник нема потребне могућности за креирање објаве.

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to edit the post.
sr: Прилагођена порука о грешци која се приказује када тренутни корисник нема потребне могућности за уређивање објаве.

en: Custom field
sr: Прилагођено поље

en: Custom fields
sr: Prilagođena oblast

en: Custom fields integration
sr: Интеграција прилагођених поља

en: Custom font
sr: Прилагођени фонт

en: Custom fonts
sr: Прилагођени фонтови

en: Custom icon sets
sr: Прилагођени скупови икона

en: Custom language switchers
sr: Прилагођени мењачи језика

en: Custom link
sr: Прилагођена веза

en: Custom links
sr: Прилагођене везе

en: Custom location only takes effect on the frontend. Ensure this element is placed at the top of this template so the element can hook on the desire location successfully.
sr: Прилагођена локација има ефекта само на фронтенд. Уверите се да је овај елемент постављен на врх овог шаблона тако да елемент може успешно да се закачи на жељену локацију.

en: Custom map style
sr: Прилагођени стил мапе

en: Custom options
sr: Прилагођене опције

en: Custom preview text
sr: Прилагођени текст прегледа

en: Custom redirect URL
sr: Прилагођена УРЛ адреса за преусмеравање

en: Custom shape
sr: Прилагођени облик

en: Custom size
sr: Прилагођена величина

en: Custom styles
sr: Прилагођени стилови

en: Custom tag
sr: Прилагођена ознака

en: Custom text
sr: Прилагођени текст

en: Custom title
sr: Посебан наслов

en: Custom video player
sr: Прилагођени видео плејер

en: Customer details
sr: Detalji kupca

en: Customise this breadcrumb structure for specific post types.
sr: Прилагодите ову структуру за одређене типове постова.

en: Customize details for sharing this URL on social media.
sr: Прилагодите детаље за дељење ове УРЛ адресе на друштвеним медијима.

en: Customize how the data is structured. Leave empty to send all form fields.
sr: Prilagodite način strukturiranja podataka. Ostavite prazno da biste poslali sva polja obrasca.

en: Customize in "Settings" group.
sr: Прилагодите у групи „Подешавања“.

en: Customize lightbox: Settings > Theme Styles > General
sr: Прилагодите оквир за преглед: Подешавања > Стилови теме > Опште

en: Customize the language switcher from your WordPress dashboard
sr: Прилагодите мењач језика са ваше ВордПресс контролне табле

en: Danger
sr: Опасност

en: Danger color
sr: Боја опасности

en: Dark
sr: Tamno

en: Dark color
sr: Тамне боје

en: Dashboard
sr: Контролна табла

en: Dashed
sr: Isprekidano

en: Data
sr: Подаци

en: Data format
sr: Формат података

en: Data source
sr: Извор података

en: Database
sr: Baza podataka

en: Date
sr: Datum

en: Date & time
sr: Datum i vreme

en: Date Reached
sr: Дате Реацхед

en: Date format
sr: Формат датума

en: Date range
sr: Sačuvati promene

en: Datepicker
sr: Датепицкер

en: Datetime
sr: Датум време

en: Day: %s
sr: Дан: %s

en: Deactivate license
sr: Деактивирајте лиценцу

en: Debounce
sr: Дебоунце

en: December
sr: Decembar

en: Decimal places
sr: Децимала

en: Default
sr: Podrazumevano

en: Default capabilities
sr: Подразумеване могућности

en: Default center of the map.
sr: Podrazumevani centar mape.

en: Default color for terms without a specific color
sr: Podrazumevana boja za termine bez određene boje

en: Default query
sr: Подразумевани упит

en: Default sorting
sr: Uobičajeno sortiranje

en: Default tab
sr: Подразумевана картица

en: Default templates are disabled
sr: Подразумевани шаблони су онемогућени

en: Default templates are enabled
sr: Подразумевани шаблони су омогућени

en: Default: 60 seconds. Minimum autosave interval is 15 seconds.
sr: Подразумевано: 60 секунди. Минимални интервал аутоматског чувања је 15 секунди.

en: Define a unique, more readable URL parameter name for this filter.
sr: Дефинишите јединствено, читљивије име параметра УРЛ адресе за овај филтер.

en: Delay
sr: Кашњење

en: Delete
sr: Брисање

en: Delete Bricks data
sr: Обриши Брицкс податке

en: Delete all
sr: Избриши све

en: Delete components
sr: Обриши компоненте

en: Delete database table
sr: Избришите табелу базе података

en: Delete elements
sr: Обриши елементе

en: Delete global classes
sr: Обриши глобалне класе

en: Delete icon
sr: Obriši ikonu

en: Delete permanently
sr: Избриши трајно

en: Delete revisions
sr: Обриши ревизије

en: Delete screenshots
sr: Избришите снимке екрана

en: Delete selected
sr: Избриши изабрано

en: Delete templates
sr: Обриши шаблоне

en: Delete this sidebar
sr: Избришите ову бочну траку

en: Deleted
sr: Obrisano

en: Delta
sr: Делта

en: Deprecated
sr: Застарела

en: Descending
sr: Silazni

en: Description
sr: Опис

en: Description lightbox video
sr: Опис видеа у лајтбоксу

en: Description typography
sr: Типографија описа

en: Descriptive name for viewing submissions on the "%s" page.
sr: Описно име за преглед поднесака на страници „%s“.

en: Descriptive name of your API connection.
sr: Описни назив ваше API везе.

en: Descriptive text of this page. Displayed in search engine results. Recommended: 50 - 300 characters.
sr: Описни текст ове странице. Приказује се у резултатима претраживача. Препоручено: 50 - 300 знакова.

en: Deselect
sr: Poništi izbor

en: Design sets
sr: Дизајн сетова

en: Details
sr: Детаљи

en: Determines how components are made available in the block editor.
sr: Одређује како су компоненте доступне у уређивачу блокова.

en: Determines what happens when someone visits a default WordPress authentication URL (%s). Only applies when custom pages above have been set. Caution: If hiding default paths, remember your custom page URLs to avoid lockout.
sr: Одређује шта се дешава када неко посети подразумевани УРЛ за аутентификацију ВордПресс-а (%s). Важи само када су прилагођене странице изнад постављене. Опрез: Ако сакривате подразумеване путање, запамтите УРЛ-ове прилагођених страница да бисте избегли закључавање.

en: Determines which slide should be active if the carousel has multiple slides in a page.
sr: Одређује који слајд треба да буде активан ако вртешка има више слајдова на страници.

en: Developer
sr: Programer

en: Did you explore the %1$s? Or get in touch with me via %2$s?
sr: Да ли сте истраживали %1$s? Или ступите у контакт са мном преко %2$s?

en: Direction
sr: Смер

en: Directory is created in your "uploads" directory if it doesn't exist.
sr: Директоријум се креира у вашем директоријуму за отпремање ако не постоји.

en: Directory name
sr: Име именика

en: Disable
sr: Онемогући

en: Disable "Skip links"
sr: Онемогућите „Прескочи везе“

en: Disable Bricks Open Graph meta tags
sr: Онемогући мета ознаке Брицкс Опен Грапх

en: Disable Bricks SEO meta tags
sr: Онемогућите Брицкс СЕО мета ознаке

en: Disable Bricks cascade layer (discouraged)
sr: Onemogućite kaskadni sloj cigle (obeshrabreno)

en: Disable CSS variables manager
sr: Онемогући менаџер ЦСС променљивих

en: Disable Default UI
sr: Онемогућите подразумевани кориснички интерфејс

en: Disable Google Fonts
sr: Онемогућите Гоогле фонтове

en: Disable URL parameter filter
sr: Онемогући филтер параметара URL-а

en: Disable WP REST API render
sr: Онемогућите ВП РЕСТ АПИ рендеровање

en: Disable WooCommerce builder
sr: Онемогућите ВооЦоммерце буилдер

en: Disable WordPress custom fields in dropdown
sr: Онемогућите ВордПресс прилагођена поља у падајућем менију

en: Disable auto focus
sr: Онемогућите ауто фокус

en: Disable auto min/max value
sr: Онемогући аутоматску минималну/максималну вредност

en: Disable auto-expand
sr: Онемогућите аутоматско проширење

en: Disable autosave
sr: Онемогући аутоматско чување

en: Disable backdrop
sr: Онемогући позадину

en: Disable capability checks
sr: Онемогући провере могућности

en: Disable chaining element & global class
sr: Онемогући уланчавање елемента и глобалне класе

en: Disable class chaining
sr: Онемогућите уланчавање класа

en: Disable clickable POI
sr: Онемогући кликабилно занимљиво место

en: Disable coupon message
sr: Онемогући поруку купона

en: Disable cross sells
sr: Онемогућите унакрсне продаје

en: Disable custom authentication page bypass
sr: Онемогућите заобилазак странице за прилагођену аутентификацију

en: Disable default templates
sr: Онемогућите подразумеване шаблоне

en: Disable element spacing
sr: Онемогући размак између елемената

en: Disable embed
sr: Онемогући уграђивање

en: Disable emojis
sr: Онемогућите емоџије

en: Disable footer
sr: Онемогући подножје

en: Disable for WordPress data
sr: Онемогући за WordPress податке

en: Disable for logged-in users
sr: Онемогући за пријављене кориснике

en: Disable form validation
sr: Онемогући валидацију формулара

en: Disable global class manager
sr: Онемогућите глобални менаџер класа

en: Disable global classes
sr: Онемогућите глобалне класе

en: Disable globally
sr: Онемогући глобално

en: Disable header
sr: Онемогући заглавље

en: Disable icon
sr: Онемогући икону

en: Disable image
sr: Онемогући слику

en: Disable jQuery migrate
sr: Онемогући јКуери миграцију

en: Disable lazy load
sr: Онемогућите лењо учитавање

en: Disable lazy loading
sr: Онемогућите лењо учитавање

en: Disable link
sr: Онемогући везу

en: Disable login message
sr: Онемогући поруку за пријаву

en: Disable navigation
sr: Онемогући навигацију

en: Disable popups
sr: Онемогућите искачуће прозоре

en: Disable product gallery lightbox
sr: Онемогући оквир за преглед галерије производа

en: Disable product gallery zoom
sr: Онемогућите зумирање галерије производа

en: Disable query merge
sr: Онемогући спајање упита

en: Disable text
sr: Онемогући текст

en: Disabled
sr: Онемогућено

en: Disabled (default)
sr: Онемогућено (подразумевано)

en: Disabled: Insert below existing content.
sr: Онемогућено: Уметните испод постојећег садржаја.

en: Disabled: Keep original image filename.
sr: Онемогућено: Задржи оригинално име датотеке слике.

en: Disabled: Show placeholder images.
sr: Онемогућено: Прикажи слике чувара места.

en: Disables the %s. While this may maintain compatibility with certain existing setups, we strongly recommend leaving this option OFF for optimal functionality and future compatibility.
sr: Онемогућава %s. Иако ово може одржати компатибилност са одређеним постојећим подешавањима, топло препоручујемо да ову опцију оставите ИСКЉУЧЕНУ ради оптималне функционалности и будуће компатибилности.

en: Disallowed keyword found
sr: Пронађена је недозвољена кључна реч

en: Discard
sr: Одбаци

en: Discarded
sr: Одбачено

en: Disconnect
sr: Prekini vezu

en: Dismiss
sr: Одбаци

en: Dismissable
sr: Одбацити

en: Display
sr: Текст за приказ

en: Display name
sr: Приказано име

en: Display names as
sr: Приказана имена као

en: Display on breakpoints
sr: Приказ на тачкама прекида

en: Display the object type (e.g. "acf_related_writers", "mb_page-to-user") in the query loop type dropdown.
sr: Prikažite tip objekta (npr. „acf_related_writers“, „mb_page-to-user“) u padajućem meniju tipa petlje upita.

en: Displayed in URL. All lowercase. Use dashes instead of spaces.
sr: Приказује се у УРЛ-у. Сва мала слова. Користите цртице уместо размака.

en: Displayed in search results, social networks and web browser. Recommended: Max. 60 characters.
sr: Приказује се у резултатима претраге, друштвеним мрежама и веб претраживачу. Препоручено: Макс. 60 карактера.

en: Divider
sr: Делилац

en: Do not close this window, the process is running in the background.
sr: Не затварајте овај прозор, процес се покреће у позадини.

en: Do not set this interaction on a Toggle element.
sr: Не постављајте ову интеракцију на Тоггле елемент.

en: Do not track
sr: Не прате

en: Do you really want to delete this sidebar?
sr: Да ли заиста желите да избришете ову бочну траку?

en: Do you want to unlink all nestable global elements?
sr: Želite li da raskinete vezu sa svim globalnim elementima koji se mogu ugnjezditi?

en: Document title
sr: Назив документа

en: Documentation
sr: Документација

en: Don't auto focus on first focusable element when offcanvas opens.
sr: Не фокусирајте се аутоматски на први фокусни елемент када се отвори ван платна.

en: Don't close on click outside mini cart
sr: Не затварајте на клик изван мини колица

en: Don't focus on first focusable element inside popup when popup opens.
sr: Немојте се фокусирати на први фокусни елемент унутар искачућег прозора када се искачући прозор отвори.

en: Don't render in builder
sr: Не рендерујте у буилдеру

en: Done
sr: Готово

en: Dots
sr: Tačka

en: Dotted
sr: Тачкасто

en: Double
sr: Дупло

en: Double opt-in
sr: Двострука пријава

en: Double-click
sr: Двапут кликните

en: Download
sr: Преузми

en: Download %s
sr: Преузми %s

en: Downloaded
sr: Преузето

en: Downloading
sr: Преузимање

en: Downloads
sr: Преузимање

en: Draft
sr: Nacrt

en: Draft font deleted successfully.
sr: Нацрт фонта је успешно обрисан.

en: Drag & drop
sr: Превуците и испустите

en: Drag and drop .JSON or .ZIP template file(s) in here ..
sr: Превуците и испустите .ЈСОН или .ЗИП фајл(е) шаблона овде ..

en: Draggable
sr: Повлачење

en: Dragging
sr: Превуци

en: Drop file(s) here
sr: Отпустите датотеку(е) овде

en: Dropdown
sr: Падајући мени

en: Drops
sr: Дропс

en: Dual ring
sr: Двоструки прстен

en: Duplicate
sr: Дуплирај

en: Duplicate classes detected
sr: Откривени су дупликати часова

en: Duplicate classes detected. Resolve conflicts before importing.
sr: Otkrivene su duple klase. Rešite konflikte pre uvoza.

en: Duplicate content
sr: Дуплирани садржај

en: Duplicate content is available to all users with the %s capability. Use this feature for any post or page to ensure that all relevant WordPress and/or Bricks data is duplicated accurately.
sr: Duplirani sadržaj je dostupan svim korisnicima sa %s mogućnošću. Koristite ovu funkciju za bilo koji post ili stranicu kako biste osigurali da se svi relevantni WordPress i/ili Bricks podaci tačno dupliraju.

en: Duplicate elements
sr: Дуплирани елементи

en: Duplicate entries not allowed.
sr: Дупликати уноса нису дозвољени.

en: Duration
sr: Trajanje

en: Dynamic Data
sr: Динамиц Дата

en: Dynamic data
sr: Динамички подаци

en: Dynamic data is empty.
sr: Динамички подаци су празни.

en: Dynamic data tag
sr: Динамичка ознака података

en: Dynamic dots
sr: Динамичке тачке

en: Dynamically retrieve map addresses from a connected query on the same page, allowing real-time updates with query-based content, including query filter support.
sr: Dinamički preuzmite adrese mape iz povezanog upita na istoj stranici, omogućavajući ažuriranja u realnom vremenu sa sadržajem zasnovanim na upitu, uključujući podršku za filter upita.

en: EXISTS
sr: ПОСТОЈИ

en: Eager
sr: Нестрпљив

en: Echo tags: Allow functions via filter
sr: Ехо ознаке: Дозволите функције преко филтера

en: Edit
sr: Uredi

en: Edit Custom Font
sr: Уредите прилагођени фонт

en: Edit Template Bundle
sr: Уреди скуп шаблона

en: Edit Template Tag
sr: Уреди ознаку шаблона

en: Edit WordPress content (WP admin).
sr: Уредите садржај ВордПресс-а (ВП администратор).

en: Edit account
sr: Уреди налог

en: Edit address
sr: Уреди адресу

en: Edit capability
sr: Могућност уређивања

en: Edit component
sr: Уреди компоненту

en: Edit components
sr: Уреди компоненте

en: Edit content
sr: Уредите садржај

en: Edit dropdown to set icon individually.
sr: Измените падајући мени да бисте појединачно поставили икону.

en: Edit elements
sr: Уреди елементе

en: Edit footer
sr: Уреди подножје

en: Edit global classes
sr: Уреди глобалне класе

en: Edit header
sr: Уреди заглавље

en: Edit icon
sr: Икона за измене

en: Edit in WordPress
sr: Уредите у ВордПресс-у

en: Edit link
sr: Уреди везу

en: Edit linked products to add product upsells or cross-sells.
sr: Уредите повезане производе да бисте додали додатне или унакрсне продаје производа.

en: Edit palette
sr: Уреди палету

en: Edit product content in WordPress.
sr: Уредите садржај производа у ВордПресс-у.

en: Edit product short description in WordPress.
sr: Уредите кратак опис производа у ВордПресс-у.

en: Edit properties
sr: Уредите својства

en: Edit templates
sr: Уредите шаблоне

en: Edit title: Settings > Page Settings > SEO
sr: Измените наслов: Подешавања > Подешавања странице > СЕО

en: Edit with %s
sr: Измени са %s

en: Edit your WordPress menu item to enable multilevel functionality.
sr: Уредите своју ставку менија ВордПресс-а да бисте омогућили функционалност на више нивоа.

en: Edit your WordPress menu item to set a Bricks mega menu template.
sr: Уредите своју ставку менија ВордПресс да бисте поставили Брицкс мега шаблон менија.

en: Edited
sr: Promena

en: Editing
sr: Уређивање

en: Editing the base breakpoint width affects all media queries.
sr: Уређивање ширине основне тачке прекида утиче на све медијске упите.

en: Effect
sr: Ефекат

en: Element
sr: Елемент

en: Element "%s" doesn't exist.
sr: Елемент „%s“ не постоји.

en: Element %s not found.
sr: Елемент %s није пронађен.

en: Element - Video
sr: Елемент - Видео

en: Element ID
sr: ИД елемента

en: Element ID that holds the live search results. Only visible when the live search is performed.
sr: ИД елемента који садржи резултате претраге уживо. Видљиво само када се изврши претрага уживо.

en: Element Manager
sr: Менаџер елемената

en: Element actions
sr: Елемент акције

en: Element breadcrumbs
sr: Елемент хлебне мрвице

en: Element can't be rendered as the connected component doesn't exist. Unlink this instance or import the missing component.
sr: Element se ne može prikazati jer povezana komponenta ne postoji. Poništite povezivanje sa ovom instancom ili uvezite komponentu koja nedostaje.

en: Element classes
sr: Класе елемената

en: Element doesn't exist.
sr: Елемент не постоји.

en: Element editing & styling
sr: Уређивање и стилизовање елемената

en: Element has been disabled globally.
sr: Element je onemogućen globalno.

en: Element is not visible in the builder elements panel, but still rendered in the builder and frontend.
sr: Element nije vidljiv na panelu elemenata graditelja, ali je i dalje prikazan u graditelju i frontendu.

en: Element is not visible in the builder nor on the frontend.
sr: Element nije vidljiv ni u graditelju ni na prednjoj strani.

en: Element is visible in the builder and frontend. This is the default behaviour.
sr: Element je vidljiv u graditelju i na prednjoj strani. Ovo je podrazumevano ponašanje.

en: Element margin
sr: Маргина елемента

en: Element not found
sr: Елемент није пронађен

en: Element structure name
sr: Назив структуре елемента

en: Elements
sr: Elementi

en: Elements without code signature. Review, then sign your code one-by-one or all-at-once.
sr: Елементи без кодног потписа. Прегледајте, а затим потпишите свој код један по један или све одједном.

en: Ellipse
sr: Елипса

en: Ellipsis
sr: Еллипсис

en: Email address
sr: Email adresa

en: Email address already exists.
sr: Емаил адреса већ постоји.

en: Email address in submitted form
sr: Имејл адреса у достављеном обрасцу

en: Email address is not valid.
sr: Адреса е-поште није важећа.

en: Email address required.
sr: Потребна је адреса е-поште.

en: Email content
sr: Садржај е-поште

en: Email or username
sr: Email ili korisničko ime

en: Empty
sr: Prazno

en: Empty cart
sr: Празна корпа

en: Empty response from the API.
sr: Празан одговор од API-ја.

en: Empty star color
sr: Боја празне звезде

en: Enable
sr: Омогући

en: Enable "%s" button
sr: Омогући дугме „%s“

en: Enable AJAX
sr: Омогући АЈАКС

en: Enable AJAX add to cart
sr: Омогући АЈАКС додавање у корпу

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout coupon" element
sr: Омогући елемент „Купон за плаћање“ у Bricks WooCommerce-у

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout login" element
sr: Омогући елемент „Пријава на плаћање“ у Bricks WooCommerce-у

en: Enable Bricks WooCommerce "Notice" element
sr: Омогућите Брицкс ВооЦоммерце елемент „Обавештење“

en: Enable all
sr: Омогући све

en: Enable all components automatically
sr: Аутоматски омогући све компоненте

en: Enable code execution
sr: Омогућите извршавање кода

en: Enable code execution if your site uses Code elements, SVG elements (source: code), Query editors, or "echo" tags.
sr: Омогућите извршавање кода ако ваш сајт користи елементе кода, СВГ елементе (извор: код), уређиваче упита или ознаке „ехо“.

en: Enable form submission access for specific user roles. Edit the user's profile directly to grant access to a specific user.
sr: Омогућите приступ слању обрасца за одређене улоге корисника. Директно уредите профил корисника да бисте доделили приступ одређеном кориснику.

en: Enable if image is cropped for a smooth lightbox image transition.
sr: Омогући ако је слика исечена ради глатког прелаза слике светлосне кутије.

en: Enable if the API supports pagination.
sr: Омогућите ако API подржава пагинацију.

en: Enable if this popup template is for a map "Info Box".
sr: Omogućite ako je ovaj iskačući šablon za mapu "Info Box".

en: Enable if you experience issues loading the builder in combination with Cloudflare Rocket Loader.
sr: Omogućite ako imate problema sa učitavanjem graditelja u kombinaciji sa Cloudflare Rocket Loader-om.

en: Enable if your archive pagination is not working.
sr: Омогућите ако ваша архивска пагинација не ради.

en: Enable individual components manually
sr: Ручно омогућите појединачне компоненте

en: Enable live search
sr: Омогући претрагу уживо

en: Enable log-in during checkout disabled. Check %1$sWooCommerce settings%2$s
sr: Омогућавање пријављивања током плаћања је онемогућено. Проверите %1$sПодешавања ВооЦоммерце-а%2$s

en: Enable product variation swatches
sr: Omogućite uzorke varijacija proizvoda

en: Enable this setting to preload custom fonts to avoid FOUT (Flash of unstyled text).
sr: Omogućite ovu postavku da biste unapred učitali prilagođene fontove da biste IZBEGLI FOUT (Flash of unstyled text).

en: Enable time
sr: Омогући време

en: Enable to automatically generate template screenshots on every builder save, view them, and use the bulk generate button in the template manager.
sr: Омогућите аутоматско генерисање снимака екрана шаблона на сваком сачувању програмера, прегледајте их и користите дугме за групно генерисање у менаџеру шаблона.

en: Enable to automatically group markers that are close to each other into a cluster.
sr: Omogućite automatsko grupisanje markera koji su blizu jedan drugom u klaster.

en: Enable to automatically log the user in after successful email verification.
sr: Омогућите аутоматско пријављивање корисника након успешне верификације е-поште.

en: Enable to make your templates public and viewable by anyone online. Disable to allow only logged-in users to view your templates.
sr: Омогућите да ваши шаблони буду јавни и видљиви свима на мрежи. Онемогућите да бисте дозволили само пријављеним корисницима да виде ваше шаблоне.

en: Enable to not load/render this element in the builder.
sr: Омогућите да се овај елемент не учитава/не приказује у креатору.

en: Enable to not load/render this element on the frontend.
sr: Омогућите да се овај елемент не учитава/не приказује на фронтенду.

en: Enable to open & close an item without toggling other items.
sr: Омогућите отварање и затварање ставке без пребацивања других ставки.

en: Enable to position in document flow (e.g. inside offcanvas).
sr: Омогућите позиционирање у току документа (нпр. унутар ван платна).

en: Enable to render the dynamic data text on the canvas to improve the preview experience.
sr: Омогућите приказивање динамичког текста података на платну да бисте побољшали искуство прегледа.

en: Enable to replace global classes set on the element with the classes set on the property.
sr: Омогућите замену глобалних класа постављених на елементу класама постављеним на својству.

en: Enable to require user to verify the email after registration through an activation link.
sr: Омогућите да се од корисника захтева да верификује имејл адресу након регистрације путем активационог линка.

en: Enable to show the template thumbnail column under %s, displaying the featured image or screenshot.
sr: Омогућите да бисте приказали колону минијатуре шаблона испод %s, приказујући истакнуту слику или снимак екрана.

en: Enable to sync global classes on every builder save between all open builder instances. Useful to avoid overwriting each others changes when multiple people work on the same dataset (e.g. adding, deleting, modifying global classes).
sr: Омогућите синхронизацију глобалних класа на свим сачуваним програмима између свих отворених инстанци програмера. Корисно да се избегне замену измене других када више људи ради на истом скупу података (нпр. додавање, брисање, мењање глобалних класа).

en: Enabled
sr: Омогућено

en: Enabled: Download template images to media library.
sr: Омогућено: Преузмите слике шаблона у библиотеку медија.

en: Enabled: Rename image before download.
sr: Омогућено: Преименујте слику пре преузимања.

en: Enabled: Replace existing content with template data.
sr: Омогућено: Замените постојећи садржај подацима шаблона.

en: End
sr: Kraj

en: End Size
sr: Крајња величина

en: End date
sr: Датум завршетка

en: End time
sr: Време завршетка

en: Endpoint
sr: Крајња тачка

en: Endpoint URL
sr: URL крајње тачке

en: Endpoints
sr: Крајње тачке

en: Enjoy
sr: Уживати

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element and that a width is defined, especially when using a Div element.
sr: Уверите се да на овај елемент нису примењени конфликтни CSS стилови и да је дефинисана ширина, посебно када се користи Div елемент.

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element.
sr: Уверите се да се на овај елемент не примењују конфликтни ЦСС стилови.

en: Enter Bricks IDs, separated by comma, of filter elements to exclude.
sr: Унесите ИД-ове блокова, одвојене зарезом, филтерских елемената које желите да изузмете.

en: Enter CSS filters + value (learn more)
sr: Унесите ЦСС филтере + вредност (сазнајте више)

en: Enter CSS variable definitions separated by semicolon
sr: Унесите дефиниције ЦСС променљивих одвојене тачком и зарезом

en: Enter SVG URL
sr: Унесите SVG URL

en: Enter URL of media file
sr: Унесите URL медијске датотеке

en: Enter a custom label for this attribute value (optional).
sr: Unesite prilagođenu oznaku za ovu vrednost atributa (opciono).

en: Enter a dynamic data tag for ACF Icon Picker or MetaBox Icon fields
sr: Унесите динамичку ознаку података за поља ACF Icon Picker или MetaBox Icon

en: Enter a generic error message. Otherwise the reason why the login failed is displayed.
sr: Унесите генеричку поруку о грешци. У супротном се приказује разлог зашто пријава није успела.

en: Enter a search term or command
sr: Унесите термин или команду за претрагу

en: Enter dynamic data tag or custom value
sr: Унесите ознаку динамичких података или прилагођену вредност

en: Enter new template name
sr: Унесите ново име шаблона

en: Enter search term
sr: Унесите термин за претрагу

en: Enter shortcut name
sr: Унесите назив пречице

en: Enter the JSON body to be sent with the request
sr: Унесите JSON тело које ће бити послато са захтевом

en: Enter the name of your first global CSS class in the field above. Then hit enter to create it.
sr: Унесите име своје прве глобалне ЦСС класе у поље изнад. Затим притисните ентер да бисте га креирали.

en: Enter viewport
sr: Унесите оквир за приказ

en: Enter width between 180 and 500.
sr: Унесите ширину између 180 и 500.

en: Enter your Google Maps API key under %s to access all options.
sr: Унесите свој АПИ кључ за Гоогле мапе под %s да бисте приступили свим опцијама.

en: Enter your Google Maps ID, which you can find in the %s, to enable the latest Google Maps features.
sr: Unesite ID Google mapa, koji možete pronaći u %s, da biste omogućili najnovije funkcije Google mapa.

en: Entire website
sr: Цела веб локација

en: Entries
sr: Ентриес

en: Entries per page
sr: Уноси по страници

en: Entry animation
sr: Улазна анимација

en: Entry animation to interaction
sr: Анимација уласка у интеракцију

en: Equal
sr: Једнако

en: Error
sr: Грешка

en: Error Tile URL
sr: URL адреса плочице грешке

en: Error deleting class
sr: Грешка при брисању разреда

en: Error fetching site classes
sr: Грешка при преузимању класа сајта

en: Error loading results
sr: Грешка при учитавању резултата

en: Error message
sr: Poruka za grešku

en: Error on save
sr: Грешка при чувању

en: Error page
sr: Страница са грешком

en: Error processing font files
sr: Грешка при обради датотека фонтова

en: Error rendering component
sr: Грешка у рендеровању компоненте

en: Error restoring class
sr: Грешка при враћању класе

en: Error uploading font
sr: Грешка при отпремању фонта

en: Error: Could not load class
sr: Грешка: Није могуће учитати разред

en: Error: Could not load class control
sr: Грешка: Није могуће учитати контролу класе

en: Error: Could not load gallery
sr: Грешка: Није могуће учитати галерију

en: Error: Could not load image
sr: Грешка: Није могуће учитати слику

en: Error: Could not load link
sr: Грешка: Није могуће учитати линк

en: Error: Could not load query
sr: Грешка: Није могуће учитати упит

en: Error: Could not load select
sr: Грешка: Није могуће учитати одабир

en: Error: Could not load toggle control
sr: Грешка: Није могуће учитати контролу пребацивања

en: Error: Invalid license key
sr: Грешка: Неважећи кључ лиценце

en: Error: License mismatch
sr: Грешка: Неподударање лиценце

en: Even background
sr: Чак и позадина

en: Events
sr: Догађаји

en: Every 5 minutes
sr: Сваких 5 минута

en: Example
sr: Пример

en: Example: {"Authorization": "Bearer token"}
sr: Primer: {"Autorizacija": "Token nosioca"}

en: Example: {"name": "{{43f295}}", "email": "{{a5c626}}"}
sr: Primer: {"name": "{{43f295}}", "email": "{{a5c626}}"}

en: Excellent
sr: Одлично

en: Exceptional
sr: Изузетно

en: Excerpt
sr: Одломак

en: Excerpt length
sr: Извод Дужина

en: Exclude
sr: Искључи

en: Exclude current post
sr: Искључи тренутни пост

en: Exclude filter IDs
sr: Изузми ИД-ове филтера

en: Exclude posts
sr: Искључи објаве

en: Exclude posts/pages
sr: Искључи објаве/странице

en: Exclude templates
sr: Искључи шаблоне

en: Exclude terms
sr: Искључи термине

en: Excluded terms
sr: Изузети услови

en: Execute code
sr: Изврши код

en: Exercise great caution with granting code execution privileges. Enable them sparingly and only for trusted roles or ideally only specific users. Grant the least permissions necessary to maintain tight security.
sr: Будите веома опрезни са давањем привилегија за извршавање кода. Омогућите их штедљиво и само за поуздане улоге или идеално само за одређене кориснике. Дајте најмање дозвола неопходних за одржавање строге безбедности.

en: Exists
sr: Постоји

en: Expand
sr: Проширити

en: Expand active element & scroll into view
sr: Проширите активни елемент и скролујте у приказ

en: Expand all
sr: Отвори све

en: Expand first item
sr: Проширите прву ставку

en: Expand item indexes
sr: Прошири индексе ставки

en: Expand panel when dropdown is visible
sr: Проширите панел када је падајући мени видљив

en: Expanded
sr: Проширено

en: Experimental
sr: Експериментално

en: Export
sr: Извоз

en: Export Settings
sr: Извези поставке

en: Export Template
sr: Извоз шаблона

en: Export Variables
sr: Извоз променљивих

en: Export all components first by clicking the "Export" icon above before deleting any. Once exported, hover over the component you'd like to delete, then click the "Delete" icon.
sr: Prvo izvezite sve komponente tako što ćete kliknuti na gornju ikonu „Izvezi“ pre brisanja bilo koje. Nakon izvoza, zadržite pokazivač miša iznad komponente koju želite da izbrišete, a zatim kliknite na ikonu „Izbriši“.

en: Exquisite
sr: Изврсно

en: Extend allowed tags through filter
sr: Проширите дозвољене ознаке кроз филтер

en: Extend contextual spacing to other elements within embedded content.
sr: Проширите контекстуални размак на друге елементе унутар уграђеног садржаја.

en: External
sr: Spoljasni

en: External URL
sr: Spoljna veza

en: External files
sr: Екстерне датотеке

en: External product
sr: Екстерни производ

en: Extra Light
sr: Ектра Лигхт

en: Extra large
sr: Екстра велики

en: FAQ schema
sr: ФАК шема

en: Facebook Page
sr: Фацебоок страница

en: Facebook page URL
sr: УРЛ Фацебоок странице

en: Fade
sr: Избледи

en: Fade in
sr: Фаде ин

en: Fade in animation
sr: Фаде у анимацији

en: Fade in down
sr: Фаде ин довн

en: Fade in left
sr: Фаде ин лефт

en: Fade in right
sr: Фаде ин десно

en: Fade in up
sr: Фаде ин уп

en: Failed to clean up orphaned elements.
sr: Није успело чишћење осиротелих елемената.

en: Failed to create font
sr: Није успело креирање фонта

en: Failed to create font draft.
sr: Није успело креирање нацрта фонта.

en: Failed to delete classes
sr: Брисање часова није успело

en: Failed to delete draft font.
sr: Брисање нацрта фонта није успело.

en: Failed to delete font
sr: Брисање фонта није успело

en: Failed to fetch Instagram account details.
sr: Преузимање детаља о Инстаграм налогу није успело.

en: Failed to fetch Instagram posts.
sr: Преузимање Инстаграм постова није успело.

en: Failed to move font to trash.
sr: Премештање фонта у смеће није успело.

en: Failed to process any font files.
sr: Obrada datoteka sa fontovima nije uspela.

en: Failed to publish font.
sr: Објављивање фонта није успело.

en: Failed to restore font.
sr: Враћање фонта није успело.

en: Fallback
sr: Основа

en: Fallback applies to elements in embedded content without a specific spacing rule.
sr: Резервни начин се примењује на елементе у уграђеном садржају без одређеног правила размака.

en: Fallback color
sr: Резервна боја

en: Fallback fonts
sr: Резервни фонтови

en: Fallback image
sr: Резервна слика

en: Fallback label
sr: Резервна ознака

en: Fallback label for terms without a specific label
sr: Rezervna etiketa za termine bez određene etikete

en: Fallback preview image
sr: Резервна слика за преглед

en: Fallback spacing
sr: Резервни размак

en: False
sr: Нетачно

en: Fantastic
sr: Фантастичан

en: Farthest corner
sr: Најдаљи угао

en: Farthest side
sr: Најдаље

en: Fast
sr: Фаст

en: Fast forward
sr: Убрзај

en: Favorites
sr: Izabrani

en: Featured
sr: Istaknut

en: Featured image
sr: Издвојена слика

en: Featured image height
sr: Истакнута висина слике

en: Featured image sizes
sr: Истакнуте величине слика

en: Featured image tag
sr: Истакнута ознака слике

en: Featured image width
sr: Истакнута ширина слике

en: Featured products
sr: Odabrani proizvodi

en: Featured products only
sr: Само истакнути производи

en: Features
sr: Карактеристике

en: Features typography
sr: Карактеристике типографије

en: February
sr: Februar

en: Fetch content via AJAX
sr: Преузмите садржај преко АЈАКС-а

en: Fetch data
sr: Преузми податке

en: Fetch priority
sr: Приоритет преузимања

en: Fetching
sr: Преузимање

en: Field
sr: Поље

en: Field ID
sr: ИД поља

en: Field mapping
sr: Мапирање терена

en: Field type
sr: Врста поља

en: Fields
sr: Поља

en: Figure
sr: Фигура

en: File
sr: Datoteka

en: File %s not accepted. File limit exceeded.
sr: Датотека %s није прихваћена. Ограничење датотека је премашено.

en: File %s not accepted. Size limit exceeded.
sr: Датотека %s није прихваћена. Ограничење величине је премашено.

en: File URL
sr: URL fajla

en: File URL, YouTube/Vimeo URL/ID.
sr: URL datoteke, YouTube/Vimeo URL/ID.

en: File not uploaded due to a sanitization error. Please verify the SVG file or get in touch.
sr: Датотека није отпремљена због грешке при санацији. Проверите СВГ датотеку или контактирајте.

en: Files
sr: Датотеке

en: Fill
sr: Napunite

en: Fill - Dark
sr: Испуна - тамно

en: Fill - Light
sr: Филл - Лигхт

en: Fill - Primary
sr: Филл - Примарни

en: Fill color
sr: Попунити боју

en: Fill grid
sr: Попуните мрежу

en: Filter by
sr: Филтрирај теме

en: Filter by parent term
sr: Филтрирај по матичном термину

en: Filter by parent term ID
sr: Филтрирај по ИД-у матичног термина

en: Filter for more advanced duplicate content rules
sr: Filter za naprednija pravila dupliranog sadržaja

en: Filter input
sr: Унос филтера

en: Filter media by mime type
sr: Филтрирајте медије према миме типу

en: Filter title
sr: Наслов филтера

en: Filter type
sr: Tip filtera

en: Find
sr: Пронађи

en: Fine
sr: У реду

en: Finish
sr: Završi

en: First name
sr: Ime

en: First post full width
sr: Први пост пуне ширине

en: Fit map on markers change
sr: Прилагоди мапу промени маркера

en: Fix corrupted database
sr: Popravite oštećenu bazu podataka

en: Fixed
sr: Fiksno

en: Flag size
sr: Величина заставе

en: Flex
sr: Флек

en: Flex basis
sr: Флек основа

en: Flex direction
sr: Флек дирецтион

en: Flex grow
sr: Флек гров

en: Flex shrink
sr: Флек схринк

en: Flex wrap
sr: Флек врап

en: Flip
sr: Флип

en: Float
sr: Плутајући

en: Fluid typography
sr: Флуидна типографија

en: Fluid typography scale
sr: Скала флуидне типографије

en: Fluid typography variable added
sr: Додата је променљива флуидне типографије

en: Focus outline
sr: Фокус нацрт

en: Focused
sr: Фокусирано

en: Follow
sr: Prati

en: Follow this %1$slink%2$s to edit the product archive description or edit the product category/tag descriptions
sr: Пратите ову %1$sвезу%2$s да бисте изменили опис архиве производа или изменили описе категорије/ознаке производа

en: Font Family
sr: Porodica fontova

en: Font Manager
sr: Менаџер фонтова

en: Font deleted permanently
sr: Фонт је трајно обрисан

en: Font download failed
sr: Преузимање фонта није успело

en: Font downloaded
sr: Фонт је преузет

en: Font downloaded successfully.
sr: Фонт је успешно преузет.

en: Font file selected
sr: Изабрана датотека фонта

en: Font manager
sr: Менаџер фонтова

en: Font moved to trash
sr: Фонт је премештен у отпад

en: Font moved to trash successfully.
sr: Фонт је успешно премештен у отпад.

en: Font name
sr: Назив фонта

en: Font not found.
sr: Фонт није пронађен.

en: Font preview
sr: Преглед фонта

en: Font restore error
sr: Greška pri vraćanju fonta

en: Font restored
sr: Фонт враћен

en: Font size
sr: Veličina slova

en: Font size at the largest viewport. Acts as the upper bound—text will not grow beyond this.
sr: Величина фонта у највећем приказном делу. Служи као горња граница — текст неће расти преко овога.

en: Font size at the smallest viewport. Acts as the lower bound—text will not shrink below this.
sr: Величина фонта у најмањем приказном прозору. Служи као доња граница — текст се неће смањивати испод овога.

en: Font style
sr: Тип слова

en: Font variants
sr: Варијанте фонта

en: Font variation settings
sr: Подешавања варијације фонта

en: Font variations
sr: Варијације фонта

en: Font weight
sr: Тежина фонта

en: FontAwesome - Brands
sr: FontAwesome - Брендови

en: Fonts
sr: Фонтови

en: Fonts synced! It might take a few minutes to sync a font project you just published or updated.
sr: Фонтови су синхронизовани! Може потрајати неколико минута да синхронизујете пројекат фонтова који сте управо објавили или ажурирали.

en: Foot
sr: Нога

en: Footer
sr: Podnožje

en: Footer scripts are added right before closing %s tag.
sr: Скрипте у подножју се додају непосредно пре затварања ознаке %s.

en: For better preview select content to show.
sr: За бољи преглед изаберите садржај за приказ.

en: For frontend SEO purpose only. Not overwriting Post title. Recommended: Max. 60 characters.
sr: Само за потребе фронтенд СЕО-а. Не замењује наслов поста. Препоручено: Макс. 60 карактера.

en: For product category or product tag archive descriptions edit each term description.
sr: За описе архиве категорија производа или ознака производа уредите опис сваког термина.

en: For questions about Bricks please send an email to help@bricksbuilder.io. If you want to know what is currently in development head over to our public roadmap. There you can also submit your own feature requests for others to upvote and comment on.
sr: За питања о Брицкс-у пошаљите е-пошту на хелп@брицксбуилдер.ио. Ако желите да знате шта је тренутно у развоју, пређите на нашу јавну мапу пута. Тамо такође можете да поднесете сопствене захтеве за функције за друге да гласају и коментаришу.

en: Force home
sr: Присилите кући

en: Form
sr: Образац

en: Form ID
sr: ИД обрасца

en: Form Submissions
sr: Подношење обрасца

en: Form data
sr: Подаци обрасца

en: Form name
sr: Име обрасца

en: Form submission access
sr: Приступ за подношење обрасца

en: Form submission table could not be deleted.
sr: Табела за подношење обрасца није могла да се обрише.

en: Form submission table deleted successfully.
sr: Табела за слање обрасца је успешно избрисана.

en: Form submissions
sr: Подношење образаца

en: Form submissions could not be deleted.
sr: Није могуће избрисати обрасце.

en: Form submissions deleted.
sr: Поднети обрасци су избрисани.

en: Form submissions table could not be resetted.
sr: Табела за подношење образаца није могла да се ресетује.

en: Form submissions table resetted successfully.
sr: Табела за слање образаца је успешно ресетована.

en: Form title
sr: Наслов обрасца

en: Format to send the data in.
sr: Format za slanje podataka.

en: Friday
sr: Петак

en: From email address
sr: Са адресе е-поште

en: From name
sr: Из назива

en: Front
sr: Напред

en: Front page
sr: Насловна страна

en: Frontend
sr: Предњи крај

en: Full
sr: Пун

en: Full access
sr: Потпуни приступ

en: Full response
sr: Потпун одговор

en: Full size
sr: Пуна величина

en: Fullscreen
sr: Ceo ekran

en: Fullscreen Control
sr: Контрола преко целог екрана

en: Function name
sr: Назив функције

en: Function names
sr: Називи функција

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the %s filter.
sr: Називи функција позвани преко ознаке „ецхо“ морају бити стављени на белу листу преко %s филтера.

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the new %s filter.
sr: Називи функција позвани преко ознаке „ецхо“ морају бити стављени на белу листу преко новог филтера %s.

en: Function names must pass the check through the %s filter.
sr: Називи функција морају проћи проверу кроз филтер %s.

en: Galleries
sr: Galerija

en: Gallery
sr: Galerija

en: Gallery layout
sr: Изглед галерије

en: Gap
sr: Гап

en: General
sr: Опште

en: General settings
sr: Општа подешавања

en: Generate FAQPage structured data (JSON-LD).
sr: Генеришите структуриране податке ФАКПаге (ЈСОН-ЛД).

en: Generate custom image sizes
sr: Генеришите прилагођене величине слика

en: Generate password
sr: Генеришите лозинку

en: Generate review schema
sr: Генеришите шему прегледа

en: Generate screenshots
sr: Генеришите снимке екрана

en: Generate variables
sr: Генериши променљиве

en: Generating variables will delete all existing variables in this category. Do you want to proceed?
sr: Генерисање променљивих ће обрисати све постојеће променљиве у овој категорији. Да ли желите да наставите?

en: Generator
sr: Генератор

en: Get In Touch
sr: Ступите у контакт

en: Get current post author
sr: Преузми тренутног аутора објаве

en: Get started here
sr: Започните овде

en: Get terms from current
sr: Преузмите услове од тренутних

en: Get terms from current post
sr: Преузми термине из тренутне објаве

en: Get terms that are children of specified term
sr: Добијте термине који су деца наведеног термина

en: Get the author of current post
sr: Добијте аутора тренутне објаве

en: Getting Started
sr: Почетак

en: Global
sr: Глоб

en: Global class
sr: Глобална класа

en: Global class import manager
sr: Менаџер за увоз глобалне класе

en: Global classes
sr: Глобалне класе

en: Global data sync
sr: Глобална синхронизација података

en: Global element
sr: Глобални елемент

en: Global elements
sr: Глобални елементи

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and must be converted to components or unlinked.
sr: Globalni elementi su zastareli od verzije 2.0 i moraju biti konvertovani u komponente ili nepovezani.

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and will be removed in the near future. Please convert them into components as soon as possible under %s. Once done, please delete all global elements by hovering over a global element below and clicking the "Delete" icon.
sr: Globalni elementi su zastareli od verzije 2.0 i biće uklonjeni u bliskoj budućnosti. Pretvorite ih u komponente što je pre moguće pod %s. Kada završite, izbrišite sve globalne elemente tako što ćete preći pokazivačem miša preko globalnog elementa u nastavku i kliknuti na ikonu „Izbriši“.

en: Global elements converted to components.
sr: Globalni elementi konvertovani u komponente.

en: Global elements review
sr: Преглед глобалних елемената

en: Global queries
sr: Глобални упити

en: Global query
sr: Глобални упит

en: Global settings
sr: Глобална подешавања

en: Global styles & settings
sr: Глобални стилови и подешавања

en: Go back
sr: Idi nazad

en: Go to
sr: Иди на

en: Go to first slide
sr: Иди на први слајд

en: Go to last slide
sr: Иди на последњи слајд

en: Go to slide %s
sr: Idi na slajd %s

en: Go to: Settings > Template Settings > Populate Content
sr: Идите на: Подешавања > Подешавања шаблона > Попуни садржај

en: Go to: WooCommerce > Products > Inventory
sr: Idite na: WooCommerce > Proizvodi > Zalihe

en: Good
sr: Dobro

en: Google Maps API key required! Add key in dashboard under: %s
sr: Потребан је АПИ кључ за Гоогле мапе! Додајте кључ на контролну таблу под: %s

en: Google fonts
sr: Гугл фонтови

en: Google fonts have been disabled
sr: Гугл фонтови су онемогућени

en: Google reCAPTCHA API key required! Add key in dashboard under: %s
sr: Потребан је Гоогле реЦАПТЦХА АПИ кључ! Додајте кључ на контролну таблу под: %s

en: Google reCaptcha: Invalid site key.
sr: Гоогле реЦаптцха: Неважећи кључ сајта.

en: Got it
sr: Shvatio sam

en: Gradient
sr: Gradijent

en: Gradient / Overlay
sr: Градијент / Преклапање

en: Grand
sr: Гранд

en: Greater than
sr: Веће од

en: Greater than or equal
sr: Веће или једнако

en: Grid
sr: Табела

en: Grid (Round)
sr: Мрежа (округла)

en: Grid (Square)
sr: Мрежа (квадрат)

en: Grid auto columns
sr: Мрежне ауто колоне

en: Grid auto flow
sr: Мрежни аутоматски проток

en: Grid auto rows
sr: Мрежни аутоматски редови

en: Grid column
sr: Мрежна колона

en: Grid item
sr: Мрежна ставка

en: Grid row
sr: Мрежни ред

en: Grid template columns
sr: Колоне шаблона мреже

en: Grid template rows
sr: Редови шаблона мреже

en: Groove
sr: Жлеб

en: Group
sr: Група

en: Group already exists
sr: Група већ постоји

en: Grouped
sr: Груписано

en: Grouped product
sr: Grupisani proizvodi

en: Groups
sr: Grupe

en: HTML email
sr: ХТМЛ емаил

en: HTML tag
sr: ХТМЛ ознака

en: HTML tag not allowed
sr: ХТМЛ ознака није дозвољена

en: HTTP method
sr: HTTP метод

en: Hamburger toggle
sr: Хамбургер прекидач

en: Has conflict
sr: Има сукоб

en: Has inherited settings
sr: Има наслеђена подешавања

en: Has no styles
sr: Нема стилова

en: Has pagination
sr: Има пагинацију

en: Has styles
sr: Има стилове

en: Head
sr: Глава

en: Header
sr: Zaglavlje

en: Header location
sr: Локација заглавља

en: Header scripts
sr: Скрипте заглавља

en: Header scripts are added right before closing %s tag.
sr: Скрипте заглавља се додају непосредно пре затварања ознаке %s.

en: Header width
sr: Ширина заглавља

en: Headers
sr: Заглавља

en: Heading
sr: Заглавље

en: Heading selectors
sr: Селектори наслова

en: Heading typography
sr: Типографија наслова

en: Headings
sr: Наслови

en: Headings offset
sr: Помак наслова

en: Height
sr: Висина

en: Help
sr: Помоћ

en: Here goes my text ...
sr: Ево мог текста...

en: Here goes your caption ...
sr: Ево вашег натписа...

en: Here goes your text ... Select any part of your text to access the formatting toolbar.
sr: Ево вашег текста... Изаберите било који део текста да бисте приступили траци са алаткама за форматирање.

en: Hero
sr: Јунак

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Hide
sr: Sakrij

en: Hide "All" option
sr: Сакриј опцију „Све“

en: Hide "View cart" button
sr: Сакриј дугме „Прикажи корпу“

en: Hide %s
sr: Сакриј %s

en: Hide CTA button
sr: Сакриј ЦТА дугме

en: Hide additional information
sr: Сакриј додатне информације

en: Hide at breakpoint
sr: Сакриј се на тачки прекида

en: Hide cart details to link directly to the cart.
sr: Сакриј детаље корпе да бисте се директно повезали са корпом.

en: Hide close
sr: Сакриј близу

en: Hide count
sr: Сакриј број

en: Hide count bracket
sr: Сакриј заграду за бројање

en: Hide cover
sr: Сакриј поклопац

en: Hide current
sr: Сакриј тренутни

en: Hide current post
sr: Сакриј тренутни пост

en: Hide dynamic data label in dropdown
sr: Сакриј ознаку динамичких података у падајућем менију

en: Hide element
sr: Сакриј елемент

en: Hide empty
sr: Sakrij prazne

en: Hide if empty
sr: Сакријте ако је празно

en: Hide if no active filter
sr: Сакриј ако нема активног филтера

en: Hide if no translation
sr: Сакриј ако нема превода

en: Hide if not open
sr: Sakrij ako nije otvoreno

en: Hide image
sr: Sakrij sliku

en: Hide info
sr: Сакриј информације

en: Hide label
sr: Сакриј ознаку

en: Hide labels
sr: Сакриј ознаке

en: Hide message
sr: Сакриј поруку

en: Hide out of stock
sr: Сакриј нема залиха

en: Hide password
sr: Сакриј лозинку

en: Hide placeholders
sr: Сакриј чуваре места

en: Hide popup
sr: Сакриј искачући прозор

en: Hide regular price
sr: Сакриј редовну цену

en: Hide reviews link
sr: Сакриј везу за рецензије

en: Hide stock
sr: Сакриј залихе

en: Hide the form by default, and show it only when the toggle is clicked.
sr: Подразумевано сакријте образац и прикажите га само када се кликне на прекидач.

en: Hide title
sr: Сакриј наслов

en: Hierarchical
sr: Хијерархијски

en: High
sr: Високо

en: Highlight label
sr: Истакните ознаку

en: Highlight on focus
sr: Истакните фокус

en: History
sr: Istorija

en: History deleted
sr: Историја је избрисана

en: Hold down CMD/CRTL to select multiple images.
sr: Држите ЦМД/ЦРТЛ да бисте изабрали више слика.

en: Home
sr: Početna

en: Home URL
sr: Početna URL adresa

en: Home page
sr: Почетна страница

en: Honeypot
sr: Медени лонац

en: Honeypot: Create form field(s) and enable the "Honeypot" checkbox. Those honeypot fields aren't visible to users, but add an extra layer of protection against spam submissions.
sr: Honeypot: Kreirajte polja obrasca i omogućite polje za potvrdu „Honeypot“. Ta Honeypot polja nisu vidljiva korisnicima, ali dodaju dodatni sloj zaštite od slanja neželjene pošte.

en: Hook
sr: Копча

en: Horizontal
sr: Водоравно

en: Horizontal align
sr: Хоризонтално поравнање

en: Horizontal alignment
sr: Хоризонтално поравнање

en: Horizontal order
sr: Хоризонтални редослед

en: How Editing With Bricks Works
sr: Како функционише уређивање помоћу цигли

en: How long to keep
sr: Колико дуго чувати

en: How long to keep the same random order (in seconds)
sr: Колико дуго треба задржати исти случајни редослед (у секундама)

en: How many numbers on either side of the current page.
sr: Колико бројева са обе стране тренутне странице.

en: How many numbers on either the start and the end list edges.
sr: Колико бројева на почетној и крајњој ивици листе.

en: How many numbers to either side of the current page.
sr: Колико бројева на обе стране тренутне странице.

en: How to create a footer template
sr: Како направити шаблон за подножје

en: How to create a header template
sr: Како направити шаблон заглавља

en: How to get your Adobe fonts project ID
sr: Како добити ИД вашег пројекта Адобе фонтова

en: How to get your Facebook App ID
sr: Како да добијете свој ИД апликације за Фацебоок

en: How to get your Google Maps API key
sr: Како да добијете свој АПИ кључ за Гоогле мапе

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Secret key
sr: Како да добијете тајни кључ за Гоогле реЦАПТЦХА в3 АПИ

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Site key
sr: Како да добијете свој Гоогле реЦАПТЦХА в3 АПИ кључ сајта

en: How to get your Instagram Access Token
sr: Како да добијете свој токен за приступ Инстаграму

en: How to get your MailChimp API key
sr: Како да добијете свој МаилЦхимп АПИ кључ

en: How to get your SendGrid API key
sr: Како да добијете свој СендГрид АПИ кључ

en: How to get your Turnstile secret key
sr: Како добити тајни кључ Турнстиле

en: How to get your Turnstile site key
sr: Како да добијете кључ од сајта Турнстиле

en: How to get your Unsplash API key
sr: Како да добијете свој Унспласх АПИ кључ

en: How to get your hCaptcha secret key
sr: Како да добијете свој хЦаптцха тајни кључ

en: How to get your hCaptcha site key
sr: Како да добијете свој хЦаптцха кључ сајта

en: How to use the fluid typography
sr: Како се користи флуидна типографија

en: How to use the global query manager
sr: Како се користи глобални менаџер упита

en: How to use the global variable manager
sr: Како користити глобални менаџер променљивих

en: Hue
sr: Нијанса

en: Hybrid
sr: Хибрид

en: I am a button
sr: Ја сам дугме

en: I am a heading
sr: Ја сам наслов

en: I am a slide
sr: Ја сам слајд

en: I am a so called subtitle.
sr: Ја сам такозвани титл.

en: I am an alert.
sr: Ја сам узбуна.

en: I don't know how to use this Bricks
sr: Не знам како да користим ове цигле

en: I found a better site builder
sr: Нашао сам бољег градитеља сајтова

en: I no longer need Bricks
sr: Више ми не требају Брицкс

en: I.e.: 200px / 50% etc.
sr: тј.: 200 пиксела / 50% eтц.

en: IP address
sr: ИП адреса

en: Icon
sr: Иконица

en: Icon List
sr: Листа икона

en: Icon Size
sr: Veličina ikonice

en: Icon align
sr: Поравнај иконе

en: Icon background color
sr: Boja pozadine ikone

en: Icon border
sr: Граница иконе

en: Icon box shadow
sr: Сенка кутије за иконе

en: Icon collapsed
sr: Икона је срушена

en: Icon color
sr: Boja ikonice

en: Icon expanded
sr: Икона је проширена

en: Icon expanded typography
sr: Икона проширена типографија

en: Icon height
sr: Висина иконе

en: Icon manager
sr: Менаџер икона

en: Icon margin
sr: Маргина иконе

en: Icon only
sr: Само икона

en: Icon padding
sr: Ицон паддинг

en: Icon position
sr: Положај иконе

en: Icon rotate in °
sr: Ротирање иконе у °

en: Icon rotation for expanded accordion.
sr: Ротација икона за проширену хармонику.

en: Icon set
sr: Скуп икона

en: Icon size
sr: Величина иконе

en: Icon source
sr: Извор иконе

en: Icon spinning
sr: Икона се окреће

en: Icon transform
sr: Трансформација икона

en: Icon transition
sr: Прелаз иконе

en: Icon typography
sr: Типографија икона

en: Icon width
sr: Ширина иконе

en: Icon(s) deleted successfully
sr: Иконе су успешно обрисане

en: Icon(s) imported successfully
sr: Иконе су успешно увезене

en: Icons
sr: Ikone

en: If enabled Bricks will try to use the image of the matching product variation when no term-specific image swatch is set.
sr: Ако је омогућено, Bricks ће покушати да користи слику одговарајуће варијације производа када није подешен узорак слике специфичан за тај термин.

en: If enabled an additional JS & CSS file is loaded.
sr: Ако је омогућено, учитава се додатна ЈС & ЦСС датотека.

en: If enabled, form submission will succeed even if the webhook fails. Errors will be logged to the server error log.
sr: Ako je omogućeno, slanje obrasca će uspeti čak i ako veb-dojavnik ne uspe. Greške će biti evidentirane u evidenciji grešaka servera.

en: If no form field is selected, the first password field in the form is used.
sr: Ако није изабрано ниједно поље обрасца, користи се прво поље за лозинку у обрасцу.

en: If no template conditions are set Bricks shows published templates (header, footer, etc.) on the frontend of your site. Select this setting to disable this behavior. Make sure to set template conditions instead.
sr: Ако нису постављени услови за шаблоне, Брицкс приказује објављене шаблоне (заглавље, подножје, итд.) на предњој страни вашег сајта. Изаберите ово подешавање да бисте онемогућили ово понашање. Обавезно поставите услове шаблона.

en: If the shape doesn't take up all available space add %s to the "svg" tag.
sr: Ако облик не заузима сав расположиви простор, додајте %s у ознаку „свг“.

en: If the video is unlisted, you will need to enter the video privacy hash.
sr: Ако видео није наведен, мораћете да унесете хеш приватности видеа.

en: If this account exists, a password reset link will be sent to the associated email address.
sr: Ако овај налог постоји, веза за ресетовање лозинке ће бити послата на придружену адресу е-поште.

en: Iframe title
sr: Наслов ифраме-а

en: Ignore selector
sr: Занемари селектор

en: Ignore sticky posts
sr: Игноришите лепљиве постове

en: Ignored when posts per page set to "-1".
sr: Игнорише се када је постова по страници подешено на „-1“.

en: Image
sr: Слика

en: Image Gallery
sr: Галерија слика

en: Image ID (%s) no longer exist. Please select another image.
sr: ИД слике (%s) више не постоји. Изаберите другу слику.

en: Image Overlay
sr: Имаге Оверлаи

en: Image align
sr: Поравнајте слику

en: Image border
sr: Граница слике

en: Image box shadow
sr: Сенка оквира за слике

en: Image caption
sr: Наслов слике

en: Image click action
sr: Акција клика на слику

en: Image gallery
sr: Галерија слика

en: Image height
sr: Висина слике

en: Image link alt text
sr: Алтернативни текст линка на слику

en: Image not found
sr: Slika nije pronađena

en: Image ratio
sr: Однос слике

en: Image size
sr: Veličina slika

en: Image width
sr: Ширина слике

en: Images
sr: Слике

en: Images file types
sr: Типови датотека слика

en: Images of the same lightbox ID are grouped together.
sr: Слике истог ИД-а паноа за преглед су груписане заједно.

en: Import
sr: Увези

en: Import CSS variables
sr: Увезите ЦСС променљиве

en: Import Settings
sr: Увези поставке

en: Import classes
sr: Увоз класа

en: Import images
sr: Увезите слике

en: Import of "%s" failed: Name already exists.
sr: Увоз „%s“ није успео: Име већ постоји.

en: Import of "%s" failed: Wrong format.
sr: Увоз „%s“ није успео: Погрешан формат.

en: Import pasted images/SVGs
sr: Увези налепљене слике/SVG датотеке

en: Import settings
sr: Увезите подешавања

en: Import template
sr: Увезите шаблон

en: Import/export components
sr: Увоз/извоз компоненти

en: Import/export templates
sr: Шаблони за увоз/извоз

en: Imported
sr: -Ne, to je belo zlato.

en: Imports
sr: Увоз

en: Impressive
sr: Импресиван

en: In case you are a developer you can customize Bricks even further with custom hooks, filters, or by creating your own elements.
sr: У случају да сте програмер, можете још више да прилагодите Брицкс помоћу прилагођених кукица, филтера или креирањем сопствених елемената.

en: In same term
sr: У истом термину

en: In stock
sr: Na stanju

en: Inactive
sr: Неактиван

en: Include
sr: Укључи

en: Include children
sr: Укључите децу

en: Include posts
sr: Укључи објаве

en: Include terms
sr: Укључи термине

en: Incoming
sr: Инцоминг

en: Incoming changes
sr: Долазне промене

en: Incorrect configuration might cause unwanted side effects. Only use these settings if you know what you are doing.
sr: Неправилна конфигурација може изазвати нежељене нуспојаве. Користите ова подешавања само ако знате шта радите.

en: Incorrect password.
sr: Нетачна лозинка.

en: Incredible
sr: Невероватан

en: Indent
sr: Индент

en: Independent toggle
sr: Независни прекидач

en: Index
sr: Индекс

en: Index of the item to expand on page load, start at 0.
sr: Indeks stavke za proširenje na učitavanje stranice, počnite od 0.

en: Indexes of the items to expand on page load, separated by comma, start at 0.
sr: Indeksi stavki za proširenje na učitavanju stranice, odvojeni zarezom, počinju od 0.

en: Indexing in progress.
sr: Индексирање је у току.

en: Indexing job is stuck?
sr: Посао индексирања је заглављен?

en: Individual
sr: Pojedinac

en: Individual users with code execution capability
sr: Појединачни корисници са могућношћу извршавања кода

en: Infinite
sr: Бесконачно

en: Infinite scroll
sr: Бесконачно померање

en: Info
sr: Информације

en: Info Box template enabled.
sr: Шаблон инфо оквира је омогућен.

en: Info color
sr: Инфо боја

en: Info lightbox
sr: Инфо лајтбокс

en: Infobox
sr: Инфокутија

en: Infobox appears on map marker click.
sr: Инфокутија се појављује при клику маркера на мапи.

en: Inherited from
sr: Nasleđeno od

en: Initial
sr: Početni

en: Initial slide
sr: Почетни слајд

en: Inline styles (CSS) are added at the end of the %s tag.
sr: Уграђени стилови (CSS) се додају на крај ознаке %s.

en: Inline styles (default)
sr: Уметнути стилови (подразумевано)

en: Inner background color
sr: Боја унутрашње позадине

en: Inner container
sr: Унутрашњи контејнер

en: Input
sr: Unos

en: Input background
sr: Позадина уноса

en: Input border
sr: Граница уноса

en: Insert
sr: Ubaci

en: Insert "Toggle" element after "Nav items" to show/hide your mobile menu.
sr: Уметните "Тоггле" елемент после "Нав итемс" да бисте приказали/сакрили свој мобилни мени.

en: Insert after
sr: Уметните после

en: Insert components
sr: Уметните компоненте

en: Insert element
sr: Уметни елемент

en: Insert elements in Emmet-like syntax.
sr: Уметните елементе у синтакси сличној Емету.

en: Insert layout
sr: Уметни изглед

en: Insert media
sr: Уметните медиј

en: Insert of the same component is not possible.
sr: Umetanje iste komponente nije moguće.

en: Insert section
sr: Уметни одељак

en: Insert template
sr: Umetni šablon

en: Insert templates
sr: Уметни шаблоне

en: Inserted
sr: Uneto

en: Inserted template uses theme style "%s"
sr: Уметнути шаблон користи стил теме „%s“

en: Inserting any template overwrites your data. We recommend to save your changes first.
sr: Уметање било ког шаблона замењује ваше податке. Препоручујемо да прво сачувате промене.

en: Inset
sr: Уметак

en: Instagram access token required! Add in WordPress dashboard under %s
sr: Потребан је токен за приступ Инстаграму! Додајте на ВордПресс контролну таблу под %s

en: Instagram feed
sr: Инстаграм феед

en: Installed version
sr: Instalirana aplikacija

en: Instance
sr: Инстанца

en: Instances
sr: Инстанце

en: Integer
sr: Цео број

en: Interaction
sr: Интеракција

en: Interaction ID
sr: ИД интеракције

en: Interactions
sr: Интеракције

en: Interactions don't run in the builder.
sr: Интеракције се не покрећу у буилдеру.

en: Interface
sr: Интерфејс

en: Internal post/page
sr: Интерни пост/страница

en: Interval in ms
sr: Интервал у мс

en: Invalid
sr: Неисправно

en: Invalid CSS response from Google Fonts.
sr: Nevažeći CSS odgovor od Google fontova.

en: Invalid SVG files
sr: Неважеће SVG датотеке

en: Invalid action
sr: Неважећа радња

en: Invalid element names
sr: Неважећа имена елемената

en: Invalid font ID.
sr: Неважећи ИД фонта.

en: Invalid font file
sr: Неважећа датотека фонта

en: Invalid form token.
sr: Неважећи токен обрасца.

en: Invalid license key.
sr: Неважећи кључ лиценце.

en: Invalid password reset key
sr: Неважећи кључ за ресетовање лозинке

en: Invalid post ID or form ID.
sr: Неважећи ИД поста или обрасца.

en: Invalid pseudo class. Must start with a colon (:)
sr: Неважећа псеудокласа. Мора почети двотачком (:).

en: Invalid request
sr: Неважећи захтев

en: Invalid signature
sr: Неважећи потпис

en: Invalid total pages value "%1$s" extracted from path "%2$s". Expected a numeric value.
sr: Неважећа вредност укупног броја страница „%1$s“ издвојена из путање „%2$s“. Очекивана је нумеричка вредност.

en: Invalid webhook URL.
sr: Неважећи URL вебхука.

en: Invalid webhook payload format.
sr: Nevažeći format podataka veb-dojavnika.

en: Invert
sr: Инверт

en: Invisible
sr: Није видљив

en: Ionicons
sr: Јоникони

en: Is
sr: Je

en: Is archive main query
sr: Да ли је архива главни упит

en: Is main query
sr: Је главни упит

en: Isolation
sr: Изолација

en: It's just a temporary deactivation
sr: То је само привремено деактивирање

en: Italic
sr: Курзив

en: Item
sr: Елемент

en: Item width
sr: Ширина артикла

en: Items
sr: Artikli

en: Items to scroll
sr: Ставке за померање

en: Items to show
sr: Ставке за приказ

en: January
sr: Januar

en: JavaScript function name without parentheses or window object.
sr: Име ЈаваСцрипт функције без заграда или објекта прозора.

en: JavaScript is automatically wrapped in script tags.
sr: ЈаваСцрипт се аутоматски умотава у ознаке скрипте.

en: Join Us
sr: Придружи нам се

en: July
sr: Jul

en: June
sr: Jun

en: Just another slide
sr: Само још један слајд

en: Justify
sr: Obrazložiti

en: Justify content
sr: Оправдајте садржај

en: Justify items
sr: Поравнајте ставке

en: Keep formatting
sr: Наставите са форматирањем

en: Keep open while styling
sr: Држите отворене током стилизовања

en: Key
sr: Кључ

en: Keyboard
sr: Tastatura

en: Keyboard shortcuts
sr: Пречице на тастатури

en: Label
sr: Labela

en: Label text
sr: Tekst oznake

en: Label typography
sr: Типографија етикете

en: Labels
sr: Oznaka

en: Language
sr: Језик

en: Language codes
sr: Кодови језика

en: Language switcher
sr: Пребацивање језика

en: Languages
sr: Језици

en: Laptop
sr: Лап топ

en: Large
sr: Велика

en: Last fetch
sr: Последње преузимање

en: Last generated
sr: Последње генерисано

en: Last name
sr: Prezime

en: Last order
sr: Последња наруџба

en: Last refresh
sr: Последње освежавање

en: Latest
sr: Најновија активност виџета

en: Latitude
sr: Географска дужина

en: Layers
sr: Слојеви

en: Layout
sr: Raspored

en: Lazy
sr: Лењ

en: Lazy load offset
sr: Лази лоад оффсет

en: Lead
sr: Олово

en: Learn more
sr: Saznajte više

en: Learn more about CSS filters
sr: Сазнајте више о ЦСС филтерима

en: Learn more about CSS transform
sr: Сазнајте више о ЦСС трансформацији

en: Learn more about CSS transform-origin
sr: Сазнајте више о ЦСС трансформ-пореклу

en: Learn more about CSS transitions
sr: Сазнајте више о ЦСС прелазима

en: Learn more on wordpress.org
sr: Сазнајте више на вордпресс.орг

en: Learn which %1$s you should to add to the fields above via the %2$s dynamic data tag.
sr: Сазнајте који %1$s треба да додате у поља изнад помоћу ознаке динамичких података %2$s.

en: Leave empty to apply template to all archive terms.
sr: Оставите празно да бисте применили шаблон на све термине архиве.

en: Leave empty to apply template to all post types.
sr: Оставите празно да бисте применили шаблон на све типове постова.

en: Leave empty to update the current post.
sr: Оставите празно да бисте ажурирали тренутну објаву.

en: Leave empty to use WooCommerce default list.
sr: Оставите празно да бисте користили ВооЦоммерце подразумевану листу.

en: Leave empty to use the default WordPress home URL.
sr: Оставите празно да бисте користили подразумевани почетни УРЛ ВордПресс-а.

en: Leave options empty to use the options of the first connected control.
sr: Оставите поље за опције празно да бисте користили опције прве повезане контроле.

en: Leave the first comment
sr: Оставите први коментар

en: Leave viewport
sr: Напустите оквир за приказ

en: Leave your comment
sr: Оставите свој коментар

en: Left
sr: Levo

en: Left to right
sr: S leva na desno

en: Left with space
sr: Остало са простором

en: Lesser
sr: Мањи

en: Lesser or equal
sr: Мање или једнако

en: Letter spacing
sr: Размак између слова

en: License
sr: Лиценца

en: License activated.
sr: Лиценца је активирана.

en: License key format
sr: Формат лиценцног кључа

en: Light
sr: Svetlo

en: Light color
sr: Светле боје

en: Lightbox
sr: Лигхт боx

en: Lightbox Animation
sr: Анимација у лајтбоксу

en: Lightbox ID
sr: ИД паноа за преглед

en: Lightbox Image
sr: Слика кутије за преглед

en: Lightbox Video
sr: Лигхтбок Видео

en: Lightbox id
sr: ИД лајтбокса

en: Lightness
sr: Лакоћа

en: Limit how often this popup appears.
sr: Ограничите колико често се овај искачући прозор појављује.

en: Limit the number of webhook requests that can be sent per hour.
sr: Ograničite broj zahteva za veb-dojavnik koji se mogu slati po satu.

en: Line cap
sr: Лине цап

en: Line height
sr: Visina linija

en: Line width in px
sr: Ширина линије у пк

en: Linear
sr: Linearno

en: Link
sr: Линк

en: Link & status
sr: Веза и статус

en: Link To
sr: Veza ka

en: Link attributes
sr: Атрибути линка

en: Link configured
sr: Линк конфигурисан

en: Link entire post
sr: Повежите цео пост

en: Link entire product
sr: Повежите цео производ

en: Link image
sr: Слика везе

en: Link rendered as
sr: Веза је приказана као

en: Link styles apply only to specific elements. Overwrite them via the %s filter or extend them via the CSS selectors setting below.
sr: Стилови веза се примењују само на одређене елементе. Замените их помоћу филтера %s или их проширите помоћу подешавања ЦСС селектора у наставку.

en: Link title
sr: Naslov veze

en: Link to
sr: Link za

en: Link to lightbox
sr: Линк до паноа за преглед

en: Link to post
sr: Веза ка

en: Link to product
sr: Линк до производа

en: Link to website
sr: Линк до веб странице

en: Link type
sr: Тип везе

en: Linked
sr: Повезано

en: Links
sr: Veze

en: List
sr: Lista

en: List item
sr: Листа ствари

en: List item #1
sr: Ставка листе #1

en: List item #2
sr: Ставка листе #2

en: List items
sr: Наведите ставке

en: Live search
sr: Претрага уживо

en: Live search info
sr: Информације о претрази уживо

en: Live search wrapper selector
sr: Селектор омотача за претрагу уживо

en: Load Block editor data into %s
sr: Учитај податке уређивача блокова у %s

en: Load all matching theme styles
sr: Учитај све одговарајуће стилове тема

en: Load more
sr: Учитај још

en: Load templates from any another Bricks installation you have access to in your template library.
sr: Учитајте шаблоне из било које друге Брицкс инсталације којој имате приступ у библиотеку шаблона.

en: Loading
sr: Učitavanje

en: Loading component preview
sr: Учитавање прегледа компоненте

en: Loading font data
sr: Учитавање података о фонту

en: Loading method
sr: Метод учитавања

en: Loading templates
sr: Учитавање шаблона

en: Local storage
sr: Локално складиште

en: Location
sr: Локација

en: Location content
sr: Садржај локације

en: Location subtitle
sr: Поднаслов локације

en: Location title
sr: Наслов локације

en: Lock
sr: Zaključaj

en: Lock selected
sr: Закључај изабрано

en: Lock/unlock global classes
sr: Закључај/откључај глобалне класе

en: Locked
sr: Zaključano

en: Log in to %s to retrieve your license key or copy & paste it from your purchase confirmation email.
sr: Пријавите се на %s да бисте преузели кључ лиценце или га копирајте и налепите из е-поште за потврду куповине.

en: Log in user after successful registration. Tip: Set action "Redirect" to redirect user to the account/admin area.
sr: Пријавите се корисника након успешне регистрације. Савет: Подесите акцију „Преусмери“ да преусмерите корисника на налог/администраторску област.

en: Logged in
sr: Пријављени

en: Logged out
sr: Одјављени

en: Logged-in users
sr: Пријављени корисници

en: Logged-in users with role
sr: Пријављени корисници са улогом

en: Login
sr: Prijava

en: Login URL
sr: УРЛ за пријаву

en: Login form
sr: Образац за пријаву

en: Login message
sr: Порука за пријаву

en: Logo
sr: Лого

en: Logo inverse
sr: Лого инверз

en: Logout URL
sr: УРЛ за одјаву

en: Longitude
sr: Geo. širina

en: Loop
sr: Petlja

en: Lost password
sr: Изгубљена лозинка

en: Low
sr: Ниско

en: Low stock
sr: Лов стоцк

en: Lowercase
sr: Pretvara u mala slova

en: Lowercase removes leading zeros
sr: Мала слова уклањају водеће нуле

en: Magnificent
sr: Величанствено

en: Mailchimp API key required! Add key in dashboard under: %s
sr: Потребан је Маилцхимп АПИ кључ! Додајте кључ на контролну таблу под: %s

en: Main
sr: Главно

en: Main query
sr: Главни упит

en: Maintenance
sr: Održavanje

en: Maintenance mode
sr: Режим одржавања

en: Make sure not to use the "Product tabs" element on the same page.
sr: Уверите се да не користите елемент „Картице производа“ на истој страници.

en: Make sure the remote website entered above has granted you "My Templates Access".
sr: Уверите се да вам је горе унета удаљена веб локација одобрила „Приступ мојим шаблонима“.

en: Make sure there are no elements with links inside your linked container (nested links).
sr: Уверите се да нема елемената са везама унутар вашег повезаног контејнера (угнежђене везе).

en: Make sure to save settings after closing this modal to apply changes
sr: Obavezno sačuvajte podešavanja nakon zatvaranja ovog modalnog okvira da biste primenili promene

en: Make sure to set "%1$s" in your "%2$s" definitions below.
sr: Обавезно поставите „%1$s“ у дефиницијама „%2$s“ испод.

en: Manage
sr: Upravljaj

en: Manage global elements
sr: Управљајте глобалним елементима

en: Manage my menus in WordPress.
sr: Управљајте мојим менијима у ВордПресс-у.

en: Manage your custom font files
sr: Управљајте датотекама прилагођених фонтова

en: Mandatory
sr: Obavezan

en: Manually regenerate CSS files
sr: Ручно регенеришите ЦСС датотеке

en: Map
sr: Mapa

en: Map Connector
sr: Конектор мапе

en: Map ID
sr: ID mape

en: Map Type Control
sr: Контрола типа карте

en: Map center
sr: Центар мапе

en: Map style
sr: Стил мапе

en: Map type
sr: Тип карте

en: March
sr: Mart

en: Margin
sr: Marža

en: Mark
sr: Марк

en: Mark all as read
sr: Označi sve kao pročitano

en: Mark as active
sr: Означи као активно

en: Mark as inactive
sr: Означи као неактивно

en: Marker
sr: Маркер

en: Markers
sr: Маркери

en: Markers set on individual addresses or map connectors precede these settings.
sr: Маркери постављени на појединачним адресама или конекторима мапе претходе овим подешавањима.

en: Marvelous
sr: Дивно

en: Mask
sr: Маска

en: Masonry
sr: Zidarski

en: Max
sr: Макс

en: Max Zoom
sr: Максимално зумирање

en: Max payload size
sr: Максимална величина корисног садржаја

en: Max requests per hour
sr: Maksimalni broj zahteva po satu

en: Max resolution
sr: Максимална резолуција

en: Max results
sr: Максимални резултати

en: Max upload size: %s
sr: Максимална величина отпремања: %s

en: Max. entries
sr: Макс. уносе

en: Max. files
sr: Макс. фајлови

en: Max. height
sr: Макс. висина

en: Max. items
sr: Макс. ставке

en: Max. length
sr: Макс. дужина

en: Max. post width
sr: Макс. ширина поста

en: Max. price
sr: Макс. Цена

en: Max. products
sr: Макс. производи

en: Max. rating
sr: Макс. рејтинг

en: Max. related posts
sr: Макс. сродни постови

en: Max. size
sr: Макс. величина

en: Max. time
sr: Макс. време

en: Max. value
sr: Макс. вредност

en: Max. width
sr: Макс. ширина

en: Maximum
sr: Maks

en: Maximum number of entries reached.
sr: Достигнут је максималан број уноса.

en: Maximum number of results to display for each query loop in the builder. Applies only to Bricks-native queries. Leave blank to use the default value.
sr: Максималан број резултата за приказ за сваку петљу упита у креатору. Односи се само на упите који су изворни за Брицкс. Оставите празно да бисте користили подразумевану вредност.

en: Maximum number of webhook requests allowed per hour.
sr: Максималан број захтева за вебхук дозвољен по сату.

en: Maximum size of the webhook payload in kilobytes.
sr: Maksimalna veličina korisnog tereta webhook-a u kilobajtima.

en: Maximum value
sr: Максимална вредност

en: May
sr: Mај

en: Media
sr: Sadržaj

en: Media File
sr: Медиа Филе

en: Media URL
sr: URL медија

en: Media library
sr: Медијска библиотека

en: Media query
sr: Медијски упит

en: Medium
sr: Srednje

en: Mega menu
sr: Мега мени

en: Member
sr: Član

en: Menu
sr: Meni

en: Menu bar
sr: Трака менија

en: Message
sr: Poruka

en: Message sent from:
sr: Порука послата са:

en: Message successfully sent. We will get back to you as soon as possible.
sr: Порука је успешно послата. Јавићемо вам се што је пре могуће.

en: Messages
sr: Поруке

en: Meta
sr: Mета

en: Meta Data
sr: Мета подаци

en: Meta Key
sr: Мета Кеи

en: Meta description
sr: Мета опис

en: Meta key
sr: Мета кључ

en: Meta keywords
sr: Мета кључне речи

en: Meta query
sr: Мета упит

en: Meta robots
sr: Мета роботи

en: Meta typography
sr: Мета типографија

en: Meta value
sr: Мета валуе

en: Meta value num
sr: Број мета вредности

en: Metadata
sr: Metapodaci

en: Mid Size
sr: Средња величина

en: Middle center
sr: Средњи центар

en: Middle left
sr: Средња лева

en: Middle right
sr: Средње десно

en: Mime type
sr: Миме тип

en: Min
sr: Мин

en: Min Zoom
sr: Мин. зумирање

en: Min. PHP version to run Bricks is PHP 5.4
sr: Мин. ПХП верзија за покретање Брицкс-а је ПХП 5.4

en: Min. characters
sr: Мин. ликова

en: Min. dimension: Twice the value under logo height / logo width for proper display on retina devices.
sr: Мин. димензија: Двострука вредност испод висине логотипа / ширине логотипа за правилан приказ на уређајима за ретина.

en: Min. height
sr: Мин. висина

en: Min. height is 70.
sr: Мин. висина је 70.

en: Min. length
sr: Мин. дужина

en: Min. price
sr: Мин. Цена

en: Min. time
sr: Мин. време

en: Min. value
sr: Мин. вредност

en: Min. width
sr: Мин. ширина

en: Min/max date
sr: Мин/макс датум

en: Mini cart
sr: Мини колица

en: Minimum
sr: Минимум

en: Minimum value
sr: Минимална вредност

en: Misc
sr: Остало

en: Miscellaneous
sr: Разно

en: Missing sidebar name.
sr: Недостаје име бочне траке.

en: Mobile
sr: Mobilni

en: Mobile first
sr: Прво мобилни

en: Mobile landscape
sr: Мобилни пејзаж

en: Mobile menu
sr: Мобилни мени

en: Mobile portrait
sr: Мобилни портрет

en: Mode
sr: Режим

en: Modified
sr: Modifikovano

en: Modified date
sr: Модификовани датум

en: Monday
sr: Ponedeljak

en: Month: %s
sr: Месец: %s

en: Monthly
sr: Mesečno

en: More about meta robots directives.
sr: Више о директивама о мета роботима.

en: More content to come ..
sr: Још садржаја долази..

en: More layouts
sr: Више распореда

en: More text
sr: Више текста

en: Most Popular
sr: Најпопуларнији

en: Most specific
sr: Најспецифичнији

en: Mouse enter
sr: Уђите мишем

en: Mouse leave
sr: Моусе леаве

en: Mouse leave window
sr: Миш остави прозор

en: Move
sr: Pomeri

en: Move elements
sr: Померање елемената

en: Move selected
sr: Премести изабрано

en: Move to trash
sr: Premesti u otpad

en: Moved
sr: Pomeren

en: Moved to trash
sr: Премештено у смеће

en: Multilevel
sr: Мултилевел

en: Multiple options
sr: Више опција

en: Must match with the format saved in database.
sr: Мора да се подудара са форматом сачуваним у бази података.

en: Mute
sr: Муте

en: Muted
sr: Prigušeno

en: Muted color
sr: Пригушена боја

en: My Templates
sr: Моји шаблони

en: My account
sr: Мој Налог

en: My templates
sr: Моји шаблони

en: My templates access
sr: Приступ мојим шаблонима

en: MySQL version
sr: МиСКЛ верзија

en: NUMERIC
sr: НУМЕРИЧКИ

en: Name
sr: Ime

en: Name already exists
sr: Име већ постоји

en: Name is required
sr: Име је обавезно

en: Name is reserved
sr: Име је резервисано

en: Name to display instead of the remote template URL in the template source dropdown.
sr: Име за приказ уместо УРЛ-а удаљеног шаблона у падајућем менију извора шаблона.

en: Native actions on this hook
sr: Нативе акције на овој куки

en: Native elements
sr: Изворни елементи

en: Nav
sr: Нав

en: Nav Menu
sr: Nav Мену

en: Nav items
sr: Нав ставке

en: Navigate through the different query pages without reloading the page.
sr: Крећите се кроз различите странице упита без поновног учитавања странице.

en: Navigation
sr: Навигација

en: Neat
sr: Уредан

en: Need help? Found a bug? Suggest a feature?
sr: Потребна помоћ? Пронашли сте грешку? Предложите функцију?

en: Nestable
sr: Нестабле

en: Nestable elements can't be converted to components. You can either unlink them manually by right-clicking the global element in the builder or convert them automatically by clicking the "Convert to components" button above and then confirm the prompt.
sr: Nestabilni elementi se ne mogu konvertovati u komponente. Možete ih ručno ukloniti tako što ćete desnim tasterom miša kliknuti na globalni element u graditelju ili ih automatski konvertovati tako što ćete kliknuti na dugme „Pretvori u komponente“ iznad, a zatim potvrditi upit.

en: Never
sr: Никад

en: New
sr: Ново

en: New Custom Font
sr: Нови прилагођени фонт

en: New Template Name
sr: Име новог шаблона

en: New capability
sr: Нова могућност

en: New category name
sr: Ново име категорије

en: New class name
sr: Ново име класе

en: New classes detected. Resolve conflicts, if any, to import or skip.
sr: Otkrivene su nove klase. Rešite konflikte, ako ih ima, da biste uvezli ili preskočili.

en: New color could not be saved.
sr: Нова боја није сачувана.

en: New color palette name
sr: Ново име палете боја

en: New feature
sr: Нова карактеристика

en: New group name
sr: Ново име групе

en: New query name
sr: Нови назив упита

en: New sidebar created.
sr: Нова бочна трака је направљена.

en: New tab
sr: Нова картица

en: New theme style name
sr: Ново име стила теме

en: New variable name
sr: Ново име променљиве

en: Newer Comments
sr: Новији коментари

en: Next
sr: Следеће

en: Next Icon
sr: Нект Ицон

en: Next arrow
sr: Следећа стрелица

en: Next label
sr: Следећа ознака

en: Next page
sr: Следећа страна

en: Next post
sr: Naredni članak

en: Next slide
sr: Следећи слајд

en: Nice job
sr: Добар посао

en: Nicename
sr: Лепо име

en: Nickname
sr: Надимак

en: No
sr: Не

en: No Bricks data found.
sr: Нису пронађени подаци о Брицкс.

en: No CSS variable found.
sr: Није пронађена ЦСС променљива.

en: No Custom Font found in Trash
sr: Ниједан прилагођени фонт није пронађен у Отпаду

en: No Custom Fonts found
sr: Нису пронађени прилагођени фонтови

en: No Facebook page URL provided.
sr: Није наведена УРЛ адреса Фацебоок странице.

en: No HTML markup defined.
sr: Није дефинисана ХТМЛ ознака.

en: No Instagram account found.
sr: Није пронађен ниједан Инстаграм налог.

en: No Instagram posts found.
sr: Није пронађен ниједан Инстаграм пост.

en: No Polylang languages found.
sr: Није пронађен ниједан полиланг језик.

en: No SVG selected.
sr: Није изабран СВГ.

en: No Template Bundle found
sr: Није пронађен пакет шаблона

en: No Template Tag found
sr: Није пронађена ознака шаблона

en: No Template found in Trash
sr: Није пронађен ниједан шаблон у Отпаду

en: No Templates found
sr: Није пронађен ниједан шаблон

en: No URL parameters are generated or read, even if filter elements are present.
sr: Parametri URL adrese se ne generišu ili čitaju, čak i ako su prisutni elementi filtera.

en: No Vimeo ID provided.
sr: Није наведен Вимео ИД.

en: No Vimeo URL provided.
sr: Није наведена Вимео УРЛ адреса.

en: No WordPress added content found.
sr: Није пронађен ниједан ВордПресс додати садржај.

en: No WordPress widget type selected.
sr: Није изабран ниједан тип ВордПресс виџета.

en: No YouTube ID provided.
sr: Није наведен ИоуТубе ИД.

en: No YouTube URL provided.
sr: Није наведена ИоуТубе УРЛ адреса.

en: No access
sr: Нема приступа

en: No accordion item added.
sr: Није додат ниједан предмет хармонике.

en: No action has been set for this form.
sr: Ниједна радња није подешена за овај образац.

en: No active icon set selected
sr: Није изабран активни скуп икона

en: No additional information to show.
sr: Нема додатних информација за приказ.

en: No audio file selected.
sr: Није изабрана ниједна аудио датотека.

en: No caption
sr: Без натписа

en: No checkout fields defined.
sr: Нема дефинисаних поља за плаћање.

en: No classes found
sr: Није пронађен ниједан час

en: No classes specified for deletion
sr: Нема наведених класа за брисање

en: No classes to import.
sr: Нема часова за увоз.

en: No code found.
sr: Није пронађен код.

en: No components found.
sr: Нису пронађене компоненте.

en: No conflict
sr: Без сукоба

en: No connectable property found.
sr: Није пронађена ниједна повезујућа некретнина.

en: No content
sr: Без садржаја

en: No date/fields set.
sr: Није постављен датум/поља.

en: No default value
sr: Нема подразумеване вредности

en: No dynamic data found.
sr: Нису пронађени динамички подаци.

en: No dynamic data set.
sr: Нема динамичког скупа података.

en: No effect with loop enabled
sr: Нема ефекта са омогућеном петљом

en: No elements found for the selected filter.
sr: Није пронађен ниједан елемент за изабрани филтер.

en: No email address provided.
sr: Није наведена адреса е-поште.

en: No excerpt found.
sr: Није пронађен ниједан извод.

en: No file URL provided.
sr: Није наведена УРЛ адреса датотеке.

en: No file selected.
sr: Није изабрана ниједна датотека.

en: No files were uploaded.
sr: Ниједна датотека није отпремљена.

en: No filter source selected.
sr: Није изабран извор филтера.

en: No fluid typography category selected. Please create and select a category, then generate your fluid typography variables.
sr: Није изабрана категорија флуидне типографије. Молимо вас да креирате и изаберете категорију, а затим генеришете своје променљиве флуидне типографије.

en: No fluid typography variables found. Configure the scale generator on the right-hand side as per your requirements. Once done, click the "Generate variables" button to automatically create your fluid typography variables.
sr: Нису пронађене променљиве флуидне типографије. Конфигуришите генератор размера са десне стране према вашим захтевима. Када завршите, кликните на дугме „Генериши променљиве“ да бисте аутоматски креирали своје променљиве флуидне типографије.

en: No font files found in the CSS.
sr: Nije pronađena nijedna datoteka sa fontovima u CSS-u.

en: No form field added.
sr: Нема додатог поља обрасца.

en: No found rows
sr: Нису пронађени редови

en: No hook selected.
sr: Није изабрана удица.

en: No icon selected.
sr: Није изабрана ниједна икона.

en: No image selected.
sr: Није изабрана ниједна слика.

en: No instances
sr: Нема инстанци

en: No languages found.
sr: Ниједан језик није пронађен.

en: No latitude/longitude or address provided. Use dynamic data tags to retrieve the coordinates/address from your query loop results.
sr: Geografska širina/dužina ili adresa nije navedena. Koristite oznake dinamičkih podataka da biste preuzeli koordinate/adresu iz rezultata petlje upita.

en: No license for provided license key found.
sr: Није пронађена лиценца за дати кључ лиценце.

en: No link
sr: Нема везе

en: No list items defined.
sr: Нема дефинисаних ставки листе.

en: No locations found
sr: Није пронађена ниједна локација

en: No menu items
sr: Нема ставки менија

en: No meta data selected.
sr: Нема изабраних мета података.

en: No name
sr: Без имена

en: No native actions on this hook
sr: Нема изворних радњи на овој куки

en: No nav menu found.
sr: Није пронађен ниједан навигациони мени.

en: No options found
sr: Није пронађена ниједна опција

en: No order found or the order is not suitable for this element.
sr: Није пронађен ниједан налог или налог није прикладан за овај елемент.

en: No orphaned elements found.
sr: Нису пронађени напуштени елементи.

en: No pagination on singular posts/pages.
sr: Нема пагинације на појединачним постовима/страницама.

en: No pagination results.
sr: Нема резултата пагинације.

en: No permission
sr: Без дозволе

en: No post ID provided.
sr: Није наведен ИД објаве.

en: No posts found
sr: Nije pronađen nijedan post

en: No previous or next posts found..
sr: Није пронађен ниједан претходни или следећи пост..

en: No pricing table defined.
sr: Табела цена није дефинисана.

en: No product archive description found.
sr: Није пронађен опис архиве производа.

en: No product selected
sr: Није изабран ниједан производ

en: No products in cart
sr: Нема производа у корпи

en: No products to show.
sr: Нема производа за приказ.

en: No progress bar created.
sr: Није направљена трака напретка.

en: No properties connected.
sr: Нема повезаних некретнина.

en: No properties found.
sr: Није пронађена ниједна некретнина.

en: No property groups found.
sr: Није пронађена ниједна група својстава.

en: No query selected
sr: Није изабран ниједан упит

en: No rating
sr: Без оцене

en: No ratings
sr: Нема оцена

en: No ratings yet.
sr: Још нема оцена.

en: No related products to show.
sr: Нема сродних производа за приказ.

en: No repeat
sr: Нема понављања

en: No results
sr: Нема резултата

en: No results found
sr: Nije ništa pronađeno

en: No scroll
sr: Нема скроловања

en: No sharing option selected.
sr: Није изабрана опција дељења.

en: No shortcode provided.
sr: Није наведен кратки код.

en: No sidebar selected.
sr: Није изабрана бочна трака.

en: No signature
sr: Без потписа

en: No slide added.
sr: Није додат слајд.

en: No social icon added.
sr: Ниједна друштвена икона није додата.

en: No spaces. No pound (#) sign.
sr: Нема размака. Нема знака фунте (#).

en: No tabs added.
sr: Нема додатих картица.

en: No target query selected.
sr: Није изабран циљни упит.

en: No team members added.
sr: Ниједан члан тима није додат.

en: No template selected.
sr: Није изабран ниједан шаблон.

en: No templates found.
sr: Није пронађен ниједан шаблон.

en: No testimonials added.
sr: Нема додатих изјава.

en: No text added.
sr: Није додат текст.

en: No valid font files were processed.
sr: Није обрађена ниједна важећа датотека фонта.

en: No variables found. Create a CSS variable using the input at the bottom or in bulk by clicking the "Import" icon at the top.
sr: Променљиве нису пронађене. Направите ЦСС променљиву користећи унос на дну или групно тако што ћете кликнути на икону „Увези“ на врху.

en: No video selected.
sr: Није изабран ниједан видео.

en: No wrap
sr: Без омота

en: No-repeat
sr: Без понављања

en: None
sr: Ништа

en: Normal
sr: Нормална

en: Not allowed
sr: Није дозвољено

en: Not allowed: Infinite template loop.
sr: Није дозвољено: Бесконачна петља шаблона.

en: Not applied in the builder.
sr: Није примењено у креатору.

en: Not empty
sr: Није празно

en: Not equal
sr: Није једнако

en: Not exists
sr: Не постоји

en: Not featured
sr: Није истакнуто

en: Not found
sr: Није пронађено

en: Not new
sr: Није ново

en: Not on sale
sr: Није у продаји

en: Not possible while bulk-editing.
sr: Nije moguće prilikom masovnog uređivanja.

en: Not supported
sr: Није подржано

en: Not supported on mobile devices
sr: Није подржано на мобилним уређајима

en: Nothing found
sr: Ништа није пронађено

en: Nothing found.
sr: Ништа није пронађено.

en: Nothing found. Please try again with a different keyword!
sr: Ништа није пронађено. Покушајте поново са другом кључном речи!

en: Nothing to copy
sr: Нема шта да се копира

en: Nothing to paste
sr: Ништа за лепљење

en: Notice
sr: Напомена

en: Notice from %1$s: But don't worry. %1$s regularly updates all WooCommerce template files with each new release. If you are on the latest version and see this message, any necessary compatibility enhancements will be included in the next update.
sr: Обавештење од %1$s: Али не брините. %1$s редовно ажурира све датотеке ВооЦоммерце шаблона са сваким новим издањем. Ако користите најновију верзију и видите ову поруку, сва неопходна побољшања компатибилности ће бити укључена у следеће ажурирање.

en: Notices
sr: Obaveštenja

en: Notifications
sr: Обавештења

en: November
sr: Novembar

en: Number
sr: Број

en: Number of comments
sr: Број коментара

en: Number of posts
sr: Broj poruka

en: Number of users to retrieve
sr: Број корисника за преузимање

en: Numbered list
sr: Нумерисана листа

en: Numeric
sr: Нумерички

en: Numeric meta value
sr: Нумеричка мета вредност

en: Object fit
sr: Објекат одговара

en: Object position
sr: Положај објекта

en: Oblique
sr: Облик

en: October
sr: Oktobar

en: Odd background
sr: Чудна позадина

en: Off
sr: Искључено

en: Off-Canvas
sr: Офф-Цанвас

en: Offcanvas
sr: Оффцанвас

en: Offset
sr: Офсет

en: Offset key
sr: Кључ за померање

en: Offset key location
sr: Локација офсет кључа

en: Okay
sr: Добро

en: Older Comments
sr: Stariji komentari

en: On
sr: Укључено

en: On backorder
sr: Он бацкордер

en: On blur
sr: Na zamućenju

en: On input
sr: На уносу

en: On input, blur and submit
sr: Приликом уноса, замутите и пошаљите

en: On sale
sr: На распродаји

en: On sale products only
sr: Само производи на снижењу

en: Once done editing, click the "Save Settings" button at the bottom below to persist your changes.
sr: Kada završite sa izmenama, kliknite na dugme „Sačuvaj podešavanja“ u donjem delu da biste nastavili sa izmenama.

en: Once you are familiar with how Bricks works its a good idea to learn about templates. This is how you create your website header, footer and any other type of reuseable content such as blog post layouts, archives, your search result and error pages.
sr: Када се упознате са начином на који Брицкс функционише, добра је идеја да научите више о шаблонима. Овако креирате заглавље, подножје и било коју другу врсту садржаја за вишекратну употребу, као што су изгледи блог постова, архиве, резултати претраге и странице са грешкама.

en: One Page Navigation
sr: Навигација на једној страници

en: One Result
sr: Један резултат

en: One feature per line
sr: Једна карактеристика по линији

en: One or more of the selected classes conflict with existing classes on your site. You must either override the existing classes on your site or discard these imported versions.
sr: Jedna ili više izabranih klasa su u sukobu sa postojećim klasama na vašem sajtu. Morate ili da premostite postojeće klase na svom sajtu ili da odbacite ove uvezene verzije.

en: One or more webhook requests failed.
sr: Jedan ili više zahteva za veb-dojavnik nije uspeo.

en: One post found
sr: Пронађена је једна објава

en: Only added if none of your product fields contains any links.
sr: Додато само ако ниједно од ваших поља производа не садржи везе.

en: Only applicable for purchasable simple products with in stock status.
sr: Применљиво само на једноставне производе који се могу купити са статусом на залихама.

en: Only applicable if the add to cart display as form (e.g. on single product page).
sr: Primenljivo samo ako je dodavanje u korpu prikazano kao obrazac (npr. na stranici jednog proizvoda).

en: Only applied in builder and template preview.
sr: Примењује се само у прегледу креатора и шаблона.

en: Only applies to Image, Image Gallery, and SVG elements. Images will not be imported if the source is a custom URL or a dynamic data tag.
sr: Odnosi se samo na elemente slike, galerije slika i SVG-a. Slike neće biti uvezene ako je izvor prilagođena URL adresa ili oznaka dinamičkih podataka.

en: Only applies to new items added to the DOM.
sr: Односи се само на нове ставке додате у ДОМ.

en: Only applies to top level dropdown elements.
sr: Примењује се само на падајуће елементе највишег нивоа.

en: Only empty draft fonts can be deleted.
sr: Само празни нацрти фонтова могу се обрисати.

en: Only grant access to your templates to the websites entered above. One URL per line.
sr: Омогућите приступ својим шаблонима само веб локацијама које сте унели изнад. Један УРЛ по реду.

en: Only muted YouTube videos will autoplay on iOS Safari.
sr: Само ће се искључени YouTube видео снимци аутоматски репродуковати на iOS Safari-ју.

en: Only one "Table of contents" element can be visible on a page at a time.
sr: Samo jedan element „Sadržaj“ može biti vidljiv na stranici istovremeno.

en: Only parent terms
sr: Само родитељски услови

en: Only post queries are supported in this version.
sr: У овој верзији подржани су само упити за објављивање.

en: Only rendered if link is set.
sr: Рендерује се само ако је веза постављена.

en: Only return terms
sr: Само услови враћања

en: Only set if you experience problems with the default rendering in the builder (REST API disabled, etc.)
sr: Подесите само ако имате проблема са подразумеваним приказивањем у буилдеру (деактивиран РЕСТ АПИ итд.)

en: Only supports Post, Term, and User context. More context are available inside the "Interaction" settings that open this popup.
sr: Подржава само контекст објаве, термина и корисника. Више контекста је доступно унутар подешавања „Интеракција“ која отварају овај искачући прозор.

en: Only the first assigned term will be displayed.
sr: Биће приказан само први додељени термин.

en: Only works if the first assigned term is a child term.
sr: Ради само ако је први додељени термин подређени термин.

en: Opacity
sr: Neprozirnost

en: Open
sr: Отворено

en: Open accordion
sr: Отворена хармоника

en: Open icon manager
sr: Отвори менаџер икона

en: Open image in lightbox
sr: Отворите слику у паноу за преглед

en: Open in new tab
sr: Отвори у новом језичцку

en: Open mobile menu
sr: Отворите мобилни мени

en: Open on add to cart (AJAX)
sr: Отвори при додавању у корпу (АЈАКС)

en: Open on page load
sr: Отвори при учитавању странице

en: Open tab index
sr: Отвори индекс картица

en: Open tab on
sr: Отвори картицу на

en: Operating system
sr: Operativni sistem

en: Opposites linked
sr: Супротности повезане

en: Option
sr: Opcija

en: Optional
sr: Опционо

en: Options
sr: Opcije

en: Options (one per line)
sr: Опције (једна по реду)

en: Options type
sr: Тип опција

en: Or
sr: или

en: Order
sr: Поруџбина

en: Order by
sr: Poređaj po

en: Order date
sr: Датум поруџбине

en: Order details
sr: Detalji porudžbine

en: Order email
sr: Наручите имејл

en: Order id
sr: Narudžbina id

en: Order matters. Start at smallest breakpoint. If using mobile-first start at largest breakpoint.
sr: Ред је важан. Почните од најмање тачке прекида. Ако користите мобилни први старт на највећој тачки прекида.

en: Order meta key
sr: Наручите мета кључ

en: Order number
sr: Редни број

en: Order overview
sr: Преглед налога

en: Order payment method
sr: Начин плаћања поруџбине

en: Order receipt
sr: Признаница поруџбине

en: Order review
sr: Преглед наруџбина

en: Order total
sr: Укупно наруџбине

en: Order updates
sr: Ажурирање наруџбенице

en: Ordered list
sr: Уређена листа

en: Orders
sr: Наруџбине

en: Organize your properties in groups. Reorder your groups via drag & drop. Click to rename. Create a property group using the form below.
sr: Organizujte objekte u grupe. Promenite redosled grupa prevlačenjem i ispuštanjem. Kliknite da biste preimenovali. Kreirajte grupu svojstava pomoću obrasca u nastavku.

en: Original price
sr: Оригинална цена

en: Original price typography
sr: Оригинална типографија цена

en: Orphaned elements
sr: Осиротели елементи

en: Orphaned elements detected (%s). Please back-up your site or at least copy all elements in the structure panel, then click the "Clean up" button below to remove all orphaned elements.
sr: Откривени су напуштени елементи (%s). Направите резервну копију сајта или барем копирајте све елементе у структурној табли, а затим кликните на дугме „Очисти“ испод да бисте уклонили све напуштене елементе.

en: Orphaned elements removed.
sr: Осиротели елементи уклоњени.

en: Orphaned elements review
sr: Преглед напуштених елемената

en: Other
sr: Остало

en: Other (URL)
sr: Друго (УРЛ)

en: Other classes
sr: Друге класе

en: Other pages
sr: Остале странице

en: Other styles
sr: Други стилови

en: Others
sr: Drugi

en: Out of stock
sr: Нема на стању

en: Outer width of the info box popup.
sr: Spoljašnja širina iskačućeg prozora info okvira.

en: Outline
sr: U ravni

en: Outline - Dark
sr: Оутлине - Дарк

en: Outline - Light
sr: Оутлине - Лигхт

en: Outline - Primary
sr: Оутлине - Примарно

en: Output PHP function
sr: Излаз ПХП функција

en: Outset
sr: Почетак

en: Outstanding
sr: Изванредан

en: Overflow
sr: Оверфлов

en: Overlay
sr: Prekrivanje

en: Overlay content
sr: Преклапање садржаја

en: Overline
sr: Надвучено

en: Override
sr: Надјачати

en: Override local class
sr: Преиспитивање локалне класе

en: Overwrite
sr: Оверврите

en: PHP class does not exist
sr: ПХП класа не постоји

en: PHP execution time limit
sr: Временско ограничење за извршавање ПХП-а

en: PHP max input vars
sr: ПХП мак инпут варс

en: PHP max upload file size
sr: ПХП максимална величина датотеке за отпремање

en: PHP memory limit
sr: PHP ograničenje memorije

en: PHP post max size
sr: Maksimalna veličina PHP posta

en: PHP safe mode
sr: ПХП безбедни режим

en: PHP version
sr: PHP верзија

en: Padding
sr: Podstava

en: Page
sr: Страница

en: Page %s
sr: Страна %s

en: Page ID
sr: ID stranice

en: Page background
sr: Позадина странице

en: Page date
sr: Датум странице

en: Page layout
sr: Изглед странице

en: Page modified
sr: Страница је измењена

en: Page not found
sr: Stranica nije pronađena

en: Page number
sr: Број странице

en: Page order
sr: Redosled stranica

en: Page parameter
sr: Параметар странице

en: Page settings
sr: Подешавања странице

en: Page title
sr: Наслов странице

en: Page-specific styles are loaded inline by default. Select "External files" to load required CSS only and to allow for stylesheet caching.
sr: Стилови специфични за страницу се подразумевано учитавају у линији. Изаберите „Спољне датотеке“ да бисте учитали само потребан ЦСС и да бисте омогућили кеширање стилова.

en: Pages
sr: Странице

en: Pages:
sr: Странице:

en: Pagination
sr: Прегледи по страни

en: Pagination method
sr: Метод пагинације

en: Pagination parameter location
sr: Локација параметра пагинације

en: Pane
sr: Окно

en: Panel
sr: Kontrolna tabla

en: Panel width could not be saved.
sr: Није могуће сачувати ширину панела.

en: Paragraph
sr: Пасус

en: Parameter
sr: Атрибут

en: Parameter name for the page number (e.g., "page" or "offset"). This parameter will only be added when AJAX enabled pagination element are used.
sr: Назив параметра за број странице (нпр. „страница“ или „помак“). Овај параметар ће бити додат само када се користе елементи пагинације са омогућеним AJAX-ом.

en: Parameters
sr: Параметри

en: Parent
sr: Родитељ

en: Parent term
sr: Матични термин

en: Parent term ID
sr: ИД надређеног термина

en: Parent theme URI
sr: УРИ родитељске теме

en: Parent theme author URI
sr: УРИ аутора родитељске теме

en: Parent theme name
sr: Назив родитељске теме

en: Parent theme version
sr: Верзија родитељске теме

en: Parse dynamic data
sr: Парсирајте динамичке податке

en: Password
sr: Lozinka

en: Password accepted. You can now access the protected content.
sr: Лозинка је прихваћена. Сада можете приступити заштићеном садржају.

en: Password min. length
sr: Лозинка мин. дужина

en: Password protect your templates.
sr: Заштитите своје шаблоне лозинком.

en: Password protected
sr: - Našao sam njegovo računalo. Zaštićen je lozinkom.

en: Password protection
sr: Заштита лозинком

en: Password protection limits access to content on the rendered frontend only. It does not restrict alternative access methods (e.g. REST API). For sensitive data, consider stricter security controls.
sr: Zaštita lozinkom ograničava pristup sadržaju samo na iscrtanom frontendu. Ne ograničava alternativne metode pristupa (npr. REST API). Za osetljive podatke, razmislite o strožim bezbednosnim kontrolama.

en: Password required.
sr: Захтева се шифра.

en: Password source
sr: Извор лозинке

en: Password toggle
sr: Пребацивање лозинке

en: Paste
sr: Nalepi

en: Pasted
sr: Залепљено

en: Path that contains the total item count. Use "body" to target the response path root and "header" for the response headers. Required for the pagination to work. Use "header.x-wp-totalpages" for WordPress REST API calls.
sr: Путања која садржи укупан број ставки. Користите „body“ да бисте циљали корен путање одговора и „header“ за заглавља одговора. Потребно је да би пагинација функционисала. Користите „header.x-wp-totalpages“ за WordPress REST API позиве.

en: Path to extract nested data. Leave empty to use full response. Example: "data.results" to get results from {data: {results: [...]}}
sr: Путања за издвајање угнежђених података. Оставите празно да бисте користили потпун одговор. Пример: „data.results“ да бисте добили резултате из {data: {results: [...]}}

en: Pattern
sr: Узорак

en: Pause autoplay
sr: Паузирај аутоматску репродукцију

en: Pause on focus
sr: Паузирајте на фокусу

en: Pause on hover
sr: Паузирајте при лебдењу

en: Paused
sr: Паузирано

en: Pay
sr: Plati

en: Payment
sr: Plaćanje

en: Pending message
sr: Порука на чекању

en: Per page load
sr: По учитавању странице

en: Per session
sr: По сесији

en: Percent
sr: Проценат

en: Percentage
sr: Проценат

en: Percentage typography
sr: Процентуална типографија

en: Performance
sr: Перформансе

en: Permanently delete this icon? This action cannot be undone.
sr: Želite li trajno da izbrišete ovu ikonu? Ova radnja se ne može opozvati.

en: Picture in picture
sr: Слика у слици

en: Pie Chart
sr: Пие Цхарт

en: Pin
sr: Пин

en: Pin/unpin elements
sr: Закачи/откачи елементе

en: Pinned
sr: Закачен

en: Pinned elements
sr: Закачени елементи

en: Place and configure a "Map Connector" element inside the query loop to enable dynamic address retrieval. On the frontend, actual location markers will be displayed based on the retrieved addresses. In the builder, a placeholder marker will be shown using your Map Center settings for styling purposes.
sr: Postavite i konfigurišite element "Konektor mape" unutar petlje upita da biste omogućili preuzimanje dinamičke adrese. Na frontendu će biti prikazani markeri stvarne lokacije na osnovu preuzetih adresa. U graditelju će biti prikazan marker čuvara mesta pomoću podešavanja u Centru za mape u svrhu stilizovanja.

en: Place this query on the cart page.
sr: Поставите овај упит на страницу корпе.

en: Place this query on the product page.
sr: Поставите овај упит на страницу производа.

en: Place this query on the single product page.
sr: Поставите овај упит на страницу једног производа.

en: Placeholder
sr: Шаблонски текст

en: Placeholder color
sr: Боја чувара места

en: Placeholder image shown.
sr: Приказана је слика чувара места.

en: Placeholder typography
sr: Типографија чувара места

en: Placeholders
sr: Чувари места

en: Play inline
sr: Reprodukujte u liniji

en: Play interaction
sr: Играјте интеракцију

en: Play once
sr: Играј једном

en: Please check your email to confirm your subscription.
sr: Проверите своју е-пошту да бисте потврдили претплату.

en: Please click the button below to generate all required CSS files.
sr: Кликните на дугме испод да бисте генерисали све потребне ЦСС датотеке.

en: Please click the link below to activate your account
sr: Молимо кликните на линк испод да бисте активирали свој налог

en: Please connect your Instagram account.
sr: Повежите свој Инстаграм налог.

en: Please copy & paste your license key in here ..
sr: Копирајте и налепите свој лиценцни кључ овде ..

en: Please create a full-site backup and perform a "Code review" (see above) before generating code signatures globally.
sr: Направите резервну копију целе локације и извршите „Преглед кода“ (погледајте горе) пре генерисања потписа кода глобално.

en: Please create a full-site backup before running the converter.
sr: Направите резервну копију целе локације пре покретања конвертора.

en: Please ensure SMTP is set up on this site so all outgoing emails are delivered properly.
sr: Уверите се да је СМТП подешен на овој веб локацији како би се све одлазне е-поруке исправно испоручиле.

en: Please ensure that the SVG code you paste in here does not contain any potentially malicious code. You can run it first through a free online SVG cleaner like %s
sr: Уверите се да СВГ код који овде налепите не садржи потенцијално злонамерни код. Прво можете да га покренете кроз бесплатни онлајн СВГ чистач као што је %s

en: Please enter a password of at least %s characters.
sr: Унесите лозинку од најмање %s знакова.

en: Please enter at least 2 characters
sr: Молимо вас да унесете најмање 2 карактера

en: Please enter the latitude/longitude when using multiple markers.
sr: Унесите географску ширину/дужину када користите више маркера.

en: Please fetch the data again as the API settings have changed.
sr: Молимо вас да поново преузмете податке јер су се подешавања API-ја променила.

en: Please make sure to set the "Scale X" value inside the transform setting above to "-1".
sr: Обавезно поставите вредност „Сцале Кс“ унутар горње поставке трансформације на „-1“.

en: Please provide a new password
sr: Унесите нову лозинку

en: Please review all code instances found on your site page by page to ensure they don't contain any malicious or faulty code. Click on the title to edit the page, template, etc. with Bricks.
sr: Прегледајте све инстанце кода које се налазе на вашем сајту страницу по страницу да бисте били сигурни да не садрже злонамерни или неисправан код. Кликните на наслов да бисте уредили страницу, шаблон, итд. помоћу Брицкс.

en: Please review your code and generate code signatures.
sr: Молимо вас да прегледате свој код и генеришете потписе кода.

en: Please select a filter input.
sr: Изаберите улаз за филтер.

en: Please select rating icons.
sr: Изаберите иконе за оцењивање.

en: Please set at least one product filter.
sr: Подесите бар један филтер производа.

en: Please share your reason(s) for deactivation Bricks. The more details, the better :)
sr: Молимо вас да поделите разлог(е) за деактивацију Брицкс-а. Што више детаља, то боље :)

en: Please update your WordPress URLs under Settings > General to use https:// instead of http:// for optimal performance & functionality. Valid SSL certificate required.
sr: Ажурирајте своје ВордПресс УРЛ адресе под Подешавања > Опште да бисте користили хттпс:// уместо хттп:// за оптималне перформансе и функционалност. Потребан је важећи ССЛ сертификат.

en: Please use your Bricks account email address for all customer support requests. To attach larger files, please send an email directly to %1$s. To see what is currently in development or submit/upvote feature requests please visit our %2$s.
sr: Користите адресу е-поште свог Брицкс налога за све захтеве корисничке подршке. Да бисте приложили веће датотеке, пошаљите е-поруку директно на %1$s. Да видите шта је тренутно у развоју или да пошаљете/гласате захтеве за функције, посетите наш %2$s.

en: Popular
sr: Популарно

en: Popularity
sr: Популарност

en: Populate Content
sr: Попуни садржај

en: Populate the query loop address above through dynamic data tags.
sr: Popunite gornju adresu petlje upita pomoću oznaka dinamičkih podataka.

en: Popup
sr: Искачући прозор

en: Popup data not found
sr: Искачући подаци нису пронађени

en: Popup limit
sr: Ограничење искачућих прозора

en: Position
sr: Позиција

en: Positioning
sr: Позиционирање

en: Post
sr: Objava

en: Post Content
sr: Пост Цонтент

en: Post ID
sr: ID поста

en: Post Navigation
sr: Пост Навигатион

en: Post Title
sr: Наслов поста

en: Post author
sr: Унеси име аутора

en: Post comments
sr: Објавите коментаре

en: Post comments count
sr: Број коментара на објаву

en: Post content
sr: Objavite sadržaj

en: Post could not be duplicated
sr: Пост није могао да се дуплира

en: Post count
sr: Број објава

en: Post date
sr: Datum objave

en: Post excerpt
sr: Одломак поста

en: Post link
sr: Пост линк

en: Post meta
sr: Метаподаци поста

en: Post meta typography
sr: Пост мета типографија

en: Post modified date
sr: Датум измене објаве

en: Post navigation
sr: Navigacija po postovima

en: Post parent
sr: Пост родитељ

en: Post parent ID
sr: ИД родитеља поста

en: Post password
sr: Пошаљи лозинку

en: Post slug
sr: Пост слуг

en: Post status
sr: Статус поста

en: Post time
sr: Време поста

en: Post title
sr: Наслов поста

en: Post title typography
sr: Типографија наслова поста

en: Post to update
sr: Објави да би се ажурирало

en: Post type
sr: Типови поста

en: Post types
sr: Типови поста

en: Poster
sr: Plakat

en: Poster image
sr: Slika postera

en: Poster size for YouTube
sr: Величина постера за ИоуТубе

en: Postmeta table meta_value type
sr: Тип мета_вредности постмета табеле

en: Posts
sr: Чланци

en: Posts per row
sr: Постови по реду

en: Posts should be in a same taxonomy term.
sr: Објаве треба да буду у истом таксономском термину.

en: Powered by %s
sr: Омогућава %s

en: Precedes "Link Image" setting.
sr: Претходи подешавању „Линк Имаге“.

en: Precedes image height setting.
sr: Претходи подешавању висине слике.

en: Prefix block
sr: Блок префикса

en: Prefix with a dot (.) to filter results that start with this string, or suffix with a dot (.) to filter results ending with this string.
sr: Додајте префикс са тачком (.) да бисте филтрирали резултате који почињу овим стрингом или суфикс са тачком (.) да бисте филтрирали резултате који се завршавају овим стрингом.

en: Preload
sr: Učitaj unapred

en: Preload custom fonts
sr: Unapred učitajte prilagođene fontove

en: Prev
sr: Prethodno

en: Prev arrow
sr: Прев арров

en: Prev label
sr: Прев лабел

en: Prevent duplicates
sr: Спречите дупликате

en: Preview
sr: Pregledaj

en: Preview autosave
sr: Прегледајте аутоматско чување

en: Preview image
sr: Прегледајте слику

en: Preview mode
sr: Мод провере

en: Preview notice type
sr: Преглед типа обавештења

en: Preview order ID
sr: Прегледајте ИД поруџбине

en: Preview template
sr: Преглед шаблона

en: Previous
sr: Претходно

en: Previous Icon
sr: Претходна икона

en: Previous interaction ID
sr: ИД претходне интеракције

en: Previous page
sr: Претходна страна

en: Previous post
sr: Prethodni članak

en: Previous slide
sr: Претходни слајд

en: Price
sr: Cena

en: Price meta
sr: Цена мета

en: Price prefix
sr: Префикс цене

en: Price suffix
sr: Суфикс цене

en: Price typography
sr: Типографија цена

en: Pricing
sr: Цена

en: Pricing Tables
sr: Tabela sa cenama

en: Pricing table
sr: Табела цена

en: Primary
sr: Примарни

en: Primary color
sr: Примарна боја

en: Priority
sr: Prioritet

en: Privacy
sr: Приватност

en: Privacy policy
sr: Правила о приватности

en: Product
sr: Proizvod

en: Product ID
sr: ИД производа

en: Product SKU
sr: Proizvod

en: Product additional information
sr: Додатне информације о производу

en: Product archive
sr: Архива производа

en: Product attribute
sr: Атрибут производа

en: Product badge "New"
sr: Значка производа „Ново“

en: Product badge "Sale"
sr: Значка производа "Распродаја"

en: Product badge new
sr: Значка производа нова

en: Product categories
sr: Kategorije proizvoda

en: Product category
sr: Категорија производа

en: Product category image
sr: Слика категорије производа

en: Product content
sr: Садржај производа

en: Product content is empty.
sr: Садржај производа је празан.

en: Product featured
sr: Истакнут производ

en: Product gallery
sr: Galerija proizvoda

en: Product gallery images
sr: Слике галерије производа

en: Product images
sr: Слике производа

en: Product is out of stock.
sr: Производ је распродат.

en: Product meta
sr: Мета производа

en: Product new status
sr: Нови статус производа

en: Product on sale
sr: Производ на распродаји

en: Product price
sr: Kategorije proizvoda

en: Product purchased by user
sr: Производ је купио корисник

en: Product rating
sr: Tag proizvoda

en: Product ratings are disabled.
sr: Оцене производа су онемогућене.

en: Product regular price
sr: Редовна цена производа

en: Product reviews
sr: Рецензије производа

en: Product sale price
sr: Продајна цена производа

en: Product sale status
sr: Статус продаје производа

en: Product search
sr: Претрага производа

en: Product short description
sr: Kratak opis

en: Product sold individually
sr: Производ се продаје појединачно

en: Product stock
sr: Залиха производа

en: Product stock management
sr: Управљање залихама производа

en: Product stock quantity
sr: Количина залиха производа

en: Product stock status
sr: Статус залиха производа

en: Product tabs
sr: Картице производа

en: Product tag
sr: Ознака производа

en: Product tags
sr: Ознаке производа

en: Product title
sr: Назив производа

en: Product type
sr: Врста производа

en: Product up/cross-sells
sr: Повећање/унакрсна продаја производа

en: Products
sr: Proizvodi

en: Products archive description
sr: Опис архиве производа

en: Products filter
sr: Филтер производа

en: Products orderby
sr: Продуцтс ордерби

en: Products pagination
sr: Пагинација производа

en: Products total results
sr: Укупни резултати производа

en: Products with the same category or tag.
sr: Производи са истом категоријом или ознаком.

en: Profile picture
sr: Профилна слика

en: Progress
sr: Progres

en: Progress Bar
sr: Прогрес бар

en: Project ID
sr: ИД пројекта

en: Project not found.
sr: Пројекат није пронађен.

en: Properties
sr: Nekretnine

en: Properties found, but none are conneted to any setting of your main component.
sr: Svojstva su pronađena, ali nijedna nisu povezana sa bilo kojom postavkom vaše glavne komponente.

en: Property
sr: Некретнине

en: Property groups
sr: Групе својстава

en: Property name
sr: Назив имовине

en: Property value
sr: Вредност имовине

en: Provide the element ID that holds the live search results below.
sr: Наведите ИД елемента који садржи резултате претраге уживо испод.

en: Provide your own options in JSON format
sr: Наведите сопствене опције у ЈСОН формату

en: Provider
sr: Снабдевач

en: Pseudo class
sr: Псеудо класа

en: Pseudos
sr: Псеудоними

en: Public templates
sr: Јавни шаблони

en: Publish
sr: Objavi

en: Published
sr: Objavljeno

en: Published date
sr: Датум објаве

en: Quantity
sr: Količina

en: Queries
sr: Упити

en: Queries of the types "Post", "Term", and "User" are supported.
sr: Podržani su upiti tipova „Post“, „Term“ i „User“.

en: Query
sr: Питање

en: Query API
sr: API за упите

en: Query Bricks data in search results
sr: Куери Брицкс податке у резултатима претраге

en: Query Results Summary
sr: Резиме резултата упита

en: Query configured
sr: Упит конфигурисан

en: Query editor
sr: Уређивач упита

en: Query editor in use. But not accessible due to lack of code execution rights.
sr: Едитор упита у употреби. Али није доступан због недостатка права на извршавање кода.

en: Query filters
sr: Филтери упита

en: Query filters are disabled
sr: Филтери упита су онемогућени

en: Query filters reindex job started.
sr: Посао поновног индексирања филтера упита је покренут.

en: Query loop
sr: Петља упита

en: Query loop index
sr: Индекс петље упита

en: Query loop results in the builder are limited to %1$s.
sr: Резултати петље упита у креатору су ограничени на %1$s.

en: Query manager
sr: Менаџер упита

en: Query name
sr: Назив упита

en: Query object type not supported
sr: Тип објекта упита није подржан

en: Query results count
sr: Број резултата упита

en: Query settings
sr: Подешавања упита

en: Query type
sr: Тип упита

en: Query with this name already exists.
sr: Упит са овим именом већ постоји.

en: Quick Feedback
sr: Брза повратна информација

en: Quick View
sr: Brzi pregled

en: Quotes
sr: Понуде

en: REST API Prefix
sr: РЕСТ АПИ префикс

en: Radial
sr: Radijalno

en: Radio
sr: Радио

en: Radio list
sr: Радио листа

en: Radius
sr: Радијус

en: Random
sr: Насумично

en: Random order
sr: Случајни редослед

en: Random seed TTL
sr: Насумично семе ТТЛ

en: Random seed ttl
sr: Случајно почетно време

en: Range
sr: Opseg

en: Rate limit exceeded. Please try again later.
sr: Прекорачено је ограничење брзине. Молимо покушајте поново касније.

en: Rate limit for this hour reached. Please wait until the next full hour for it to be resetted.
sr: Достигнуто је ограничење стопе за овај сат. Сачекајте следећи пун сат да се ресетује.

en: Rate limiting
sr: Ограничавање брзине

en: Rated %s out of 5
sr: Ocenjen %s od 5

en: Rating
sr: Ocena

en: Rating icon
sr: Икона за оцењивање

en: Rating typography
sr: Оцена типографије

en: Raw
sr: Рав

en: Raw HTML
sr: Сирови ХТМЛ

en: Read more
sr: Прочитај више

en: Read more about %s
sr: Прочитајте више о %s

en: Reading progress bar
sr: Трака тока читања

en: Reading time
sr: Време за читање

en: Ready to publish your first post?
sr: Спремни да објавите свој први пост?

en: Recent comments
sr: Najnoviji komentari

en: Recent posts
sr: Предходне вести

en: Recommended column type
sr: Препоручени тип колоне

en: Recommended length: 55 characters. Default: Post/page excerpt.
sr: Препоручена дужина: 55 знакова. Подразумевано: Извод из објаве/странице.

en: Recommended length: 95 characters or less. Default: Post/page title.
sr: Препоручена дужина: 95 знакова или мање. Подразумевано: наслов поста/странице.

en: Recommended max_execution_time: 180 (or more)
sr: Препоручено мак_екецутион_тиме: 180 (или више)

en: Recommended size: Large. Default: Featured image.
sr: Препоручена величина: велика. Подразумевано: Истакнута слика.

en: Recommended upload_max_filesize
sr: Препоручена максимална величина датотеке за уплоад

en: Recommended wp_memory_limit: 64M (or more)
sr: Препоручени вп_мемори_лимит: 64М (или више)

en: Redirect
sr: Преусмери

en: Redirect after (ms)
sr: Преусмери после (мс)

en: Redirect is only triggered after successful form submit.
sr: Преусмеравање се покреће тек након успешног слања обрасца.

en: Redirect to
sr: Преусмери на

en: Redirect to admin area
sr: Преусмерите на админ област

en: Redirect to custom authentication page
sr: Преусмерите на прилагођену страницу за потврду идентитета

en: Redirect to product page
sr: Преусмерите на страницу производа

en: Redirect to specific page
sr: Преусмерите на одређену страницу

en: Redo
sr: Понови

en: Referrer
sr: Препоруке

en: Referrer URL
sr: УРЛ упућивача

en: Regenerate CSS files
sr: Регенеришите ЦСС датотеке

en: Regenerate code signatures
sr: Регенеришите потписе кода

en: Regenerate code signatures whenever your WordPress salts (secret keys) change.
sr: Регенеришите потписе кода кад год се ваше ВордПресс соли (тајни кључеви) промене.

en: Regenerate filter index
sr: Регенеришите индекс филтера

en: Register form
sr: Образац за регистрацију

en: Registered
sr: Registrovan

en: Registered sidebars
sr: Регистроване бочне траке

en: Registration
sr: Registracija

en: Regular expression to validate the input.
sr: Регуларни израз за валидацију уноса.

en: Regular price typography
sr: Типографија редовне цене

en: Rel attribute
sr: Рел атрибут

en: Related Posts
sr: Слични чланци

en: Related posts
sr: Слични постови

en: Related products
sr: Predloženi proizvodi

en: Related videos from other channels
sr: Повезани видео снимци са других канала

en: Relation
sr: Релатион

en: Reload
sr: Освежи

en: Reload canvas
sr: Поново учитај платно

en: Remarkable
sr: Изванредно

en: Remember me
sr: Zapamti me

en: Remote
sr: Даљински

en: Remote playback
sr: Ремоте плаибацк

en: Remote templates
sr: Удаљени шаблони

en: Remove
sr: Уклони

en: Remove all index jobs
sr: Уклоните све индексне послове

en: Remove attribute
sr: Уклони атрибут

en: Remove billing fields
sr: Уклоните поља за обрачун

en: Remove default margins
sr: Уклоните подразумеване маргине

en: Remove file
sr: Ukloni datoteku

en: Remove from favorites
sr: Уклони из омиљених

en: Remove from icon set
sr: Уклони из скупа икона

en: Remove image
sr: Ukloni sliku

en: Remove selected
sr: Уклони изабрано

en: Remove shipping fields
sr: Уклоните поља за отпрему

en: Removed
sr: Уклоњено

en: Removed from cart
sr: Уклоњено из корпе

en: Rename
sr: Преименуј

en: Rename images
sr: Преименујте слике

en: Renamed
sr: Преименовано

en: Render
sr: Рендеровање

en: Render dynamic data text on canvas
sr: Рендерујте динамички текст података на платну

en: Render footer
sr: Рендер фоотер

en: Render header
sr: Рендер хеадер

en: Render on the front-end without the div wrapper.
sr: Рендерујте на предњем крају без омотача див.

en: Render popups
sr: Рендер искачуће прозоре

en: Render with %s
sr: Рендеруј са %s

en: Render without wrapper
sr: Рендер без омота

en: Rendered with %s
sr: Рендеровано помоћу %s

en: Repeat
sr: Ponovi

en: Repeat-x
sr: Репеат-к

en: Repeat-y
sr: Репеат-и

en: Replace
sr: Заменити

en: Replace content
sr: Замените садржај

en: Replace element classes
sr: Замена класа елемената

en: Replace image
sr: Замени слику

en: Replace with
sr: Zameni sa

en: Replace with this string
sr: Замените овим низом

en: Reply
sr: Odgovori

en: Reply to email address
sr: Одговорите на адресу е-поште

en: Request
sr: Захтев

en: Request body
sr: Тело захтева

en: Request body type
sr: Захтев за тип тела

en: Required
sr: Обавезно

en: Requires enabling of "%1$s" and/or "%2$s" permission.
sr: Zahteva omogućavanje dozvole „ %1$s “ i/ili „ %2$s “.

en: Resend activation email
sr: Поново пошаљи активациони имејл

en: Reset
sr: Resetovanje

en: Reset Settings
sr: Ресетујте подешавања

en: Reset all
sr: Поништи све

en: Reset database table
sr: Ресетујте табелу базе података

en: Reset filters
sr: Ресетујте филтере

en: Reset password
sr: Resetujte lozinku

en: Reset styles
sr: Ресетујте стилове

en: Reset text after .. seconds
sr: Ресетујте текст после .. секунди

en: Resetting all breakpoints deletes all custom breakpoints and resets all default breakpoints.
sr: Ресетовање свих тачака прекида брише све прилагођене тачке прекида и ресетује све подразумеване тачке прекида.

en: Resolve all conflicts listed below to save your changes.
sr: Решите све конфликте наведене у наставку да бисте сачували промене.

en: Resolve all conflicts listed below, highlighted in red, to continue with importing those classes.
sr: Решите све конфликте наведене испод, истакнуте црвеном бојом, да бисте наставили са увозом тих класа.

en: Response
sr: Одговор

en: Response path
sr: Путања одговора

en: Response settings
sr: Подешавања одговора

en: Responsive breakpoints
sr: Респонсиве бреакпоинтс

en: Responsive control indicator
sr: Контролни индикатор који реагује

en: Restart
sr: Поново покренути

en: Restore
sr: Поврати

en: Restore all
sr: Врати све

en: Restore icon
sr: Икона за враћање

en: Restored
sr: Ресторед

en: Result Count
sr: Резултат Цоунт

en: Results
sr: Резултати

en: Results for: %s
sr: Резултати за: %s

en: Results per page
sr: Резултати по страници

en: Return query parameters in PHP array. Learn more about the query parameters for %1$s, %2$s, %3$s
sr: Врати параметре упита у ПХП низу. Сазнајте више о параметрима упита за %1$s, %2$s, %3$s

en: Reveal animation
sr: Откриј анимацију

en: Reverse
sr: Реверсе

en: Review
sr: Преглед

en: Review all Code element (PHP & HTML), SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances.
sr: Прегледајте све елементе кода (PHP и HTML), SVG елемент (код), уређивач упита и инстанце ознаке „echo“.

en: Review author
sr: Аутор рецензије

en: Reviewed
sr: Прегледано

en: Reviewed item name
sr: Име прегледане ставке

en: Reviewed item type
sr: Прегледани тип ставке

en: Revision applied
sr: Ревизија је примењена

en: Revision by
sr: Ревизија од

en: Revision deleted
sr: Ревизија је обрисана

en: Revision discarded
sr: Ревизија је одбачена

en: Revisions
sr: Ревизије

en: Rewind
sr: Премотавање

en: Rewind by drag
sr: Премотавање уназад повлачењем

en: Ribbon
sr: Риббон

en: Rich Text
sr: Рицх Тект

en: Rich text
sr: Обогаћени текст

en: Ridge
sr: Ридге

en: Right
sr: Справо

en: Right to left
sr: Desna na levo

en: Right with space
sr: Право са простором

en: Ring
sr: Прстен

en: Ripple
sr: Риппле

en: Roadmap
sr: Мапа пута

en: Role
sr: Uloga

en: Roles
sr: Улоге

en: Roller
sr: Ваљак

en: Root container margin
sr: Маргина коренског контејнера

en: Root container padding
sr: Допуна коренског контејнера

en: Root container width
sr: Ширина контејнера за корен

en: Rotate
sr: Rotiraj

en: Rotate X
sr: Ротирајте Кс

en: Rotate Y
sr: Ротирајте И

en: Rotate Z
sr: Ротирајте З

en: Row
sr: Red

en: Row gap
sr: Размак у редовима

en: Rows
sr: Редови

en: Run only once
sr: Трчи само једном

en: Run this interaction if the following conditions are met.
sr: Покрените ову интеракцију ако су испуњени следећи услови.

en: Running the %s detects any outdated Bricks data and automatically updates it to the latest syntax.
sr: Покретање %s открива све застареле Брицкс податке и аутоматски их ажурира на најновију синтаксу.

en: SSL certificate
sr: ССЛ сертификат

en: SVG code
sr: SVG код

en: SVG files describe images in XML format and can therefore contain malicious code. With %s enabled Bricks will try to sanitize SVG files during upload.
sr: СВГ датотеке описују слике у КСМЛ формату и стога могу да садрже злонамерни код. Када је %s омогућено, Брицкс ће покушати да очисти СВГ датотеке током отпремања.

en: SVG files not imported for security reasons.
sr: СВГ датотеке нису увезене из безбедносних разлога.

en: SVG logo: Set "Height" & "Width" in "px" value.
sr: СВГ логотип: Подесите „Висину“ и „Ширину“ у вредности „пк“.

en: SVG uploads
sr: СВГ отпремања

en: Sale
sr: Rasprodaja

en: Sale price typography
sr: Типографија продајне цене

en: Sale!
sr: Akcija!

en: Sample text
sr: Пример текста

en: Sanitization method
sr: Метода дезинфекције

en: Satellite
sr: Сателит

en: Saturation
sr: Saturacij

en: Saturday
sr: Subota

en: Save
sr: Sačuvaj

en: Save %s data as Block editor data
sr: Сачувај податке %s као податке уређивача блокова

en: Save IP address
sr: Сачувај ИП адресу

en: Save Settings
sr: Сачувај подешавања

en: Save Variables
sr: Сачувај променљиве

en: Save as
sr: Сачувај као

en: Save as component
sr: Сачувај као компоненту

en: Save as template
sr: Сачувај као шаблон

en: Save changes
sr: Сачувај промене

en: Save draft
sr: Sačuvaj radnu verziju

en: Save file
sr: Сними документ

en: Save form submissions in database
sr: Сачувајте поднете формуларе у бази података

en: Save in custom directory
sr: Сачувајте у прилагођеном директоријуму

en: Save in media library
sr: Сачувај у библиотеци медија

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
sr: Sačuvaj moje ime, e-poštu i web sajt u ovom pregledaču za sledeći put kada komentarišem.

en: Save new style
sr: Сачувајте нови стил

en: Save new title/permalink
sr: Сачувајте нови наслов/сталну везу

en: Save style
sr: Сачувај стил

en: Save submission
sr: Сачувајте поднесак

en: Saved
sr: Sačuvano

en: Saved as template
sr: Сачувано као шаблон

en: Scale
sr: Скала

en: Scale X
sr: Скала Кс

en: Scale Y
sr: Скала И

en: Scale color
sr: Боја скале

en: Scale down
sr: Пропорционално смањити

en: Scale length in px
sr: Дужина скале у пк

en: Scale type
sr: Тип скале

en: Scales
sr: Ваге

en: Scan complete: %1$d orphaned elements found across %2$d posts.
sr: Скенирање завршено: пронађено је %1$d напуштених елемената у %2$d објава.

en: Scan your site for orphaned elements that may cause issues.
sr: Скенирајте свој сајт у потрази за осиротелим елементима који могу изазвати проблеме.

en: Scanning your entire site. This may take a moment.
sr: Skeniranje celog sajta. Ovo može da potraje.

en: Schedule
sr: Zakaži

en: Schema
sr: Шема

en: Scope
sr: Obim

en: Screen reader label for the marker. Set for better accessibility.
sr: Oznaka čitača ekrana za marker. Podesite za bolji pristup.

en: Screen width
sr: Ширина екрана

en: Screenshots generated
sr: Генерисани снимци екрана

en: Scroll
sr: Pokretno

en: Scroll offset
sr: Сцролл оффсет

en: Scroll snap
sr: Сцролл снап

en: Scroll to
sr: Дођите до

en: Scroll to notice
sr: Скролујте да бисте приметили

en: Scroll to top
sr: Idi na vrh

en: Scroll to top of popup when popup opens.
sr: Померите се до врха искачућег прозора када се отвори.

en: Scroll to top when offcanvas opens.
sr: Померите се до врха када се отвори ван платна.

en: Scrolling background
sr: Позадина за померање

en: Scrolling box shadow
sr: Сенка оквира за померање

en: Scrolling text color
sr: Боја текста за померање

en: Search
sr: Pretraga

en: Search ...
sr: Претрага…

en: Search Custom Fonts
sr: Претражите прилагођене фонтове

en: Search Template Bundles
sr: Претражујте пакете шаблона

en: Search Template Tags
sr: Претражите ознаке шаблона

en: Search Templates
sr: Сеарцх Темплатес

en: Search and replace label value.
sr: Претражите и замените вредност ознаке.

en: Search background color
sr: Тражи боју позадине

en: Search border
sr: Граница претраге

en: Search classes
sr: Претражи часове

en: Search documentation
sr: Претражите документацију

en: Search elements ..
sr: Елементи за претрагу ..

en: Search for
sr: Tražiti

en: Search for posts, pages, or custom post types
sr: Претражите објаве, странице или прилагођене типове објава

en: Search options
sr: Опције претраге

en: Search or create post
sr: Претражите или креирајте објаву

en: Search pages ..
sr: Претражи странице ..

en: Search posts
sr: Претражи објаве

en: Search posts/pages
sr: Претражи објаве/странице

en: Search results
sr: Резултати претраге

en: Search results for:
sr: Rezultati pretrage za:

en: Search settings
sr: Подешавања претраге

en: Search site
sr: Претражите сајт

en: Search tag
sr: Сеарцх таг

en: Search templates ..
sr: Претражите шаблоне ..

en: Search term
sr: Термин за претрагу

en: Search variable
sr: Променљива за претрагу

en: Searching
sr: Tražim

en: Secondary
sr: Sekundarna

en: Secondary color
sr: Секундарна боја

en: Section
sr: Секција

en: Security warning
sr: Безбедносно упозорење

en: Select
sr: Izaberi

en: Select Color
sr: Изаберите боју

en: Select HTML tags
sr: Изаберите HTML ознаке

en: Select SVG Icons
sr: Изаберите SVG иконе

en: Select a slide to show
sr: Изаберите слајд за приказивање

en: Select a template or provide a custom text to show if this query doesn't return any results.
sr: Изаберите шаблон или наведите прилагођени текст који ће се приказати ако овај упит не даје резултате.

en: Select a theme style or create a new one to style your website (%s).
sr: Изаберите стил теме или направите нови да бисте стилизовали своју веб локацију (%s).

en: Select action(s) you want to perform after form has been successfully submitted.
sr: Изаберите радњу(е) коју желите да извршите након успешног слања обрасца.

en: Select an icon library
sr: Изаберите библиотеку икона

en: Select and import your settings JSON file from your computer.
sr: Изаберите и увезите ЈСОН датотеку за подешавања са рачунара.

en: Select and import your template JSON/ZIP file from your computer.
sr: Изаберите и увезите свој шаблон ЈСОН/ЗИП датотеке са рачунара.

en: Select any revision to preview it. Click "Apply" to continue editing the selected revision. Click "Discard" to continue editing the current revision.
sr: Изаберите било коју ревизију да бисте је прегледали. Кликните на „Примени“ да наставите са уређивањем изабране ревизије. Кликните на "Одбаци" да наставите са уређивањем тренутне ревизије.

en: Select archive term
sr: Изаберите термин архиве

en: Select archive type
sr: Изаберите тип архиве

en: Select author
sr: Изаберите аутора

en: Select class
sr: Изаберите разред

en: Select classes
sr: Изаберите часове

en: Select color
sr: Изаберите боју

en: Select color palette
sr: Изаберите палету боја

en: Select condition
sr: Изаберите услов

en: Select content type
sr: Изаберите тип садржаја

en: Select dynamic data
sr: Изаберите динамичке податке

en: Select element structure
sr: Изаберите структуру елемента

en: Select end date
sr: Изаберите датум завршетка

en: Select file
sr: Izaberite datoteku

en: Select file(s) to import
sr: Изаберите фајл(е) за увоз

en: Select font file
sr: Изаберите датотеку фонта

en: Select icon
sr: Izaberite ikonu

en: Select icon library
sr: Изаберите библиотеку икона

en: Select icon set
sr: Изаберите скуп икона

en: Select image
sr: Odaberite sliku

en: Select images
sr: Изаберите слике

en: Select individual
sr: Изаберите појединца

en: Select items
sr: Изаберите ставке

en: Select link type
sr: Изаберите тип везе

en: Select multiple images
sr: Изаберите више слика

en: Select nav menu
sr: Изаберите навигациони мени

en: Select option
sr: Izaberi opciju

en: Select options
sr: Izaberi opciije

en: Select post
sr: Изаберите објаву

en: Select post type
sr: Изаберите тип објаве

en: Select post types to edit with %s.
sr: Изаберите типове објава које желите да измените помоћу %s.

en: Select post/page
sr: Изаберите пост/страницу

en: Select posts
sr: Изаберите постове

en: Select posts/pages
sr: Изаберите објаве/странице

en: Select product type
sr: Изаберите тип производа

en: Select products
sr: Изаберите производе

en: Select query loop
sr: Изаберите петљу упита

en: Select shape
sr: Изаберите облик

en: Select smallest breakpoint that this video should play at. Preview on frontend.
sr: Изаберите најмању тачку прекида на којој овај видео треба да се репродукује. Преглед на фронтенду.

en: Select sort
sr: Изаберите сортирање

en: Select start date
sr: Изаберите датум почетка

en: Select taxonomies
sr: Изаберите таксономије

en: Select taxonomy
sr: Изаберите таксономију

en: Select template
sr: Изаберите шаблон

en: Select template tags
sr: Изаберите ознаке шаблона

en: Select template to update
sr: Изаберите шаблон за ажурирање

en: Select template type
sr: Изаберите тип шаблона

en: Select templates
sr: Изаберите шаблоне

en: Select templates to exclude from remote template access.
sr: Изаберите шаблоне које желите да искључите из удаљеног приступа шаблонима.

en: Select term
sr: Изаберите термин

en: Select terms
sr: Odaberi uslove

en: Select text on canvas to format it. To add headings, paragraphs, and images use the "Rich Text" element.
sr: Изаберите текст на платну да бисте га форматирали. За додавање наслова, пасуса и слика користите елемент „Обогаћени текст“.

en: Select the elements for which you want to remove the default margins.
sr: Изаберите елементе за које желите да уклоните подразумеване маргине.

en: Select the node that you want to style inside the currently active element on the canvas.
sr: Izaberite čvor koji želite da stilizujete unutar trenutno aktivnog elementa na platnu.

en: Select the query this filter should target.
sr: Изаберите упит који овај филтер треба да циља.

en: Select the type of template you want to create:
sr: Изаберите тип шаблона који желите да креирате:

en: Select type of content to show on canvas, then click "APPLY PREVIEW" to show the selected content on the canvas.
sr: Изаберите тип садржаја за приказ на платну, а затим кликните на „АППЛИ ПРЕВИЕВ“ да бисте приказали изабрани садржај на платну.

en: Select which post types can be edited using Bricks.
sr: Изаберите које типове објава можете уређивати помоћу опције „Цигле“.

en: Select/enter unit
sr: Изаберите/унесите јединицу

en: Select/upload font variation
sr: Изаберите/отпремите варијацију фонта

en: Selected
sr: Изабрано

en: Selected classes
sr: Одабрани разреди

en: Selected elements
sr: Одабрани елементи

en: Selected field
sr: Изабрано поље

en: Selected posts/pages will be accessible even when maintenance mode is active.
sr: Izabrane objave/stranice će biti dostupne čak i kada je aktivan režim održavanja.

en: Selected sidebar has no active widgets.
sr: Изабрана бочна трака нема активних виџета.

en: Selected variables
sr: Изабране варијабле

en: Selecting an element in the structure panel scrolls it into view on the canvas.
sr: Одабиром елемента на панелу структуре он се помера у приказ на платну.

en: Selection
sr: Избор

en: Selector
sr: Селектор

en: Selector detector
sr: Селектор детектора

en: Selector exists
sr: Селектор постоји

en: Selectors
sr: Селектори

en: Self
sr: Селф

en: Semi Bold
sr: Семи Болд

en: Send
sr: Пошаљи

en: Send WordPress notification
sr: Пошаљи обавештење о WordPress-у

en: Send an email to every newly registered user with an activation link that must be clicked to activate their account.
sr: Пошаљите имејл сваком новорегистрованом кориснику са активационим линком на који морају кликнути да би активирали свој налог.

en: Send email to %s
sr: Пошаљи е-пошту на %s

en: Send to custom email address
sr: Пошаљите на прилагођену адресу е-поште

en: Send to email address
sr: Пошаљите на адресу е-поште

en: Sendgrid API key required! Add key in dashboard under: %s
sr: Потребан је Сендгрид АПИ кључ! Додајте кључ на контролну таблу под: %s

en: Separate keywords by comma. Helps search engine to determine topic of a page.
sr: Одвојите кључне речи зарезом. Помаже претраживачу да одреди тему странице.

en: Separate value & label by ":".
sr: Одвојите вредност и ознаку помоћу „:“.

en: Separate values by comma.
sr: Одвојите вредности зарезом.

en: Separated by space. Without class dot.
sr: Раздвојени простором. Без разредне тачке.

en: Separator color
sr: Боја сепаратора

en: Sepia
sr: Сепиа

en: September
sr: Septembar

en: Server Environment
sr: Okruženje servera

en: Server info
sr: Информације о серверу

en: Server-side render not available
sr: Рендеровање на страни сервера није доступно

en: Service
sr: Servisi

en: Session storage
sr: Складиштење сесије

en: Set "Align items" under "Mobile menu" instead.
sr: Уместо тога, подесите „Поравнај ставке“ под „Мени за мобилне уређаје“.

en: Set "ID" on items above to open via anchor link.
sr: Подесите „ИД“ на ставкама изнад да се отварају преко сидрене везе.

en: Set "ID" on tab menu "Div" to open a tab via anchor link.
sr: Подесите "ИД" у менију картице "Див" да бисте отворили картицу преко сидрене везе.

en: Set "Icon" as video play button for a better user experience.
sr: Подесите „Икону“ као дугме за репродукцију видеа за боље корисничко искуство.

en: Set "Top" value to make this element "sticky".
sr: Подесите вредност „Топ“ да бисте овај елемент учинили „лепљивим“.

en: Set %s per user role. To define access for a specific user edit the user profile directly.
sr: Подесите %s по улози корисника. Да бисте дефинисали приступ за одређеног корисника, директно уредите кориснички профил.

en: Set Unsplash API Key
sr: Подесите Унспласх АПИ кључ

en: Set a specific height for your template manager thumbnails in the builder. Thumbnails exceeding this height auto-scroll on mouseover.
sr: Подесите одређену висину за сличице менаџера шаблона у програмеру. Сличице које прелазе ову висину се аутоматски померају при преласку миша.

en: Set attribute
sr: Подесите атрибут

en: Set clause name to be used as "Order by" parameter.
sr: Подесите име клаузуле које ће се користити као параметар „Наручи по“.

en: Set code execution capability for individual users by editing their user profile.
sr: Подесите могућност извршавања кода за појединачне кориснике тако што ћете уредити њихов кориснички профил.

en: Set condition(s) to apply selected theme style to your entire website or certain areas.
sr: Поставите услове да бисте применили изабрани стил теме на целу веб локацију или одређене области.

en: Set condition(s) to show template on specific areas of your site.
sr: Поставите услове за приказ шаблона на одређеним деловима вашег сајта.

en: Set conditions
sr: Поставите услове

en: Set custom link destination for builder toolbar logo.
sr: Подесите прилагођено одредиште везе за логотип траке са алаткама за прављење.

en: Set for better in-builder performance. Using dynamic data tags like {cf_my_wordpress_field} is still possible.
sr: Поставите за боље перформансе ин-буилдер-а. Коришћење динамичких ознака података као што је {cf_my_wordpress_field} је и даље могуће.

en: Set for better performance if you don't run any jQuery code older than version 1.9.
sr: Поставите за боље перформансе ако не покренете ниједан јКуери код старији од верзије 1.9.

en: Set for better performance if you don't use embeds, such as YouTube videos, on your site.
sr: Подесите за боље перформансе ако не користите уграђене садржаје, као што су ИоуТубе видео снимци, на свом сајту.

en: Set for better performance if you don't use emojis on your site.
sr: Поставите за боље перформансе ако не користите емоџије на свом сајту.

en: Set for video SEO best practices via poster attribute on the video tag. If the source is Youtube or Vimeo, it will be used as preview image.
sr: Podesite najbolje prakse za video seo putem atributa postera na video tagu. Ako je izvor Youtube ili Vimeo, koristiće se kao slika za pregled.

en: Set globally under %s
sr: Подесите глобално под %s

en: Set if this element doesn't contain any descriptive text.
sr: Подесите ако овај елемент не садржи описни текст.

en: Set if you don't use Google Fonts or you've uploaded and self-host Google Fonts as "Custom Fonts".
sr: Подесите ако не користите Гоогле фонтове или сте отпремили и сами хостовали Гоогле фонтове као „прилагођене фонтове“.

en: Set if you have problems with Bricks built-in lazy loading.
sr: Подесите ако имате проблема са уграђеним лењим учитавањем Брицкс-а.

en: Set if your dynamic data in AJAX popup is rendered incorrectly.
sr: Подесите ако се ваши динамички подаци у АЈАКС искачућем прозору погрешно приказују.

en: Set individual video player controls under: Settings > Theme Styles > Element - Video
sr: Подесите појединачне контроле видео плејера под: Подешавања > Стилови теме > Елемент - Видео

en: Set interactions for this popup.
sr: Подесите интеракције за овај искачући прозор.

en: Set maximum number of form submissions that you want to store in the database.
sr: Подесите максималан број слања образаца који желите да сачувате у бази података.

en: Set number of columns on smaller breakpoints.
sr: Подесите број колона на мањим тачкама прекида.

en: Set only width generates 16:9 ratio videos.
sr: Подешавање само ширине генерише видео записе у размери 16:9.

en: Set options as %s
sr: Постави опције као %s

en: Set source image at base breakpoint to use main image as fallback image.
sr: Поставите изворну слику на основну тачку прекида да бисте користили главну слику као резервну слику.

en: Set template style
sr: Подесите стил шаблона

en: Set the builder language direction.
sr: Подесите правац језика градитеља.

en: Set the builder language.
sr: Подесите језик програмера.

en: Set the default field value/content.
sr: Подесите подразумевану вредност/садржај поља.

en: Set the key you used for the offset. Example: limit = 20 set on query parameter, Page parameter is "skip", set this offset key as "limit". Clicking page 3 on the pagination element will generate the final URL as https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20
sr: Подесите кључ који сте користили за офсет. Пример: limit = 20 постављен на параметру упита, параметар странице је „skip“, поставите овај кључ офсета као „limit“. Клик на страницу 3 на елементу пагинације генерисаће коначни URL као https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20

en: Set the required password under Settings > Template settings > Password protection for template-wide protection, or set an individual password directly for each post/page.
sr: Подесите потребну лозинку у оквиру Подешавања > Подешавања шаблона > Заштита лозинком за заштиту на нивоу шаблона или поставите индивидуалну лозинку директно за сваки пост/страницу.

en: Set the status of each element, native and custom, in the builder and frontend.
sr: Podesite status svakog elementa, izvornog i prilagođenog, u graditelju i frontendu.

en: Set to "0" to disable default animations.
sr: Поставите на "0" да бисте онемогућили подразумеване анимације.

en: Set to "0s" to disable open/close animation.
sr: Поставите на „0s“ да бисте онемогућили анимацију отварања/затварања.

en: Set to "50%" to scroll active element into center or "off" to disable auto-scroll.
sr: Подесите на „50%“ да бисте померали активни елемент у центар или „искључили“ да бисте онемогућили аутоматско померање.

en: Set to "Fixed" for parallax effect.
sr: Поставите на "Фиксно" за ефекат паралаксе.

en: Set to 0 to disable caching. Default is 300 seconds (five minutes).
sr: Поставите на 0 да бисте онемогућили кеширање. Подразумевано је 300 секунди (пет минута).

en: Set to improve performance by caching query loops. This is particularly useful when your query loop arguments remain relatively unchanged. For optimal functionality, ensure that server object caching is enabled for persistent caching. Disable this setting if you experience any unexpected query results.
sr: Поставите за побољшање перформанси кеширањем петљи упита. Ово је посебно корисно када аргументи петље упита остају релативно непромењени. За оптималну функционалност, уверите се да је кеширање серверских објеката омогућено за трајно кеширање. Онемогућите ово подешавање ако добијете неочекиване резултате упита.

en: Set to load %s in the builder to improve compatibility in older browsers. Not recommended to enable for modern browsers due to potential performance impact.
sr: Подесите за учитавање %s у програмеру за побољшање компатибилности у старијим прегледачима. Не препоручује се омогућавање за модерне прегледаче због потенцијалног утицаја на перформансе.

en: Set to show the responsive indicator next to controls that can have different values at each breakpoint.
sr: Подесите да прикажете индикатор одзива поред контрола које могу имати различите вредности на свакој тачки прекида.

en: Set up your own capabilities with the exact permissions you want to allow. Then assign it to specific user roles from the "Builder Access" dropdown below.
sr: Podesite sopstvene mogućnosti sa tačnim dozvolama koje želite da dozvolite. Zatim ga dodelite određenim korisničkim ulogama iz padajućeg menija „Pristup graditelja“ u nastavku.

en: Set who can bypass maintenance mode. To grant bypass privileges to a specific user, modify the user's profile settings directly.
sr: Подесите ко може да заобиђе режим одржавања. Да бисте доделили привилегије заобилажења одређеном кориснику, директно измените подешавања профила корисника.

en: Sets direction to row
sr: Поставља правац за ред

en: Settings
sr: Подешавања

en: Settings imported
sr: Подешавања су увезена

en: Settings resetted
sr: Подешавања су ресетована

en: Settings saved
sr: Подешавања сачувана

en: Shape
sr: Облик

en: Shape Dividers
sr: Разделници облика

en: Shape dividers
sr: Разделиоци облика

en: Share on %s
sr: Дели на %s

en: Share via
sr: Дели путем

en: Share via email
sr: Делите путем е-поште

en: Shop template
sr: Шаблон продавнице

en: Shortcode
sr: Кратки код

en: Shortcode content is empty
sr: Садржај кратког кода је празан

en: Shortcuts
sr: Пречице

en: Show
sr: Prikaži

en: Show After Grid
sr: Прикажи после мреже

en: Show Before Grid
sr: Прикажи пре мреже

en: Show again after .. hours
sr: Прикажи поново после .. сати

en: Show all
sr: Прикажи све

en: Show all fonts
sr: Прикажи све фонтове

en: Show arrows
sr: Прикажи стрелице

en: Show artist
sr: Прикажи уметника

en: Show at breakpoint
sr: Прикажи на тачки прекида

en: Show author
sr: Приказивање аутора

en: Show avatar
sr: Прикажи аватара

en: Show badge if product is less than .. days old.
sr: Прикажи значку ако је производ стар мање од .. дана.

en: Show bio
sr: Прикажи биографију

en: Show cart cross-sells
sr: Прикажи унакрсну продају корпе

en: Show count
sr: Прикажи број

en: Show cross-sell products
sr: Прикажи производе за унакрсну продају

en: Show custom element names
sr: Прикажи прилагођена имена елемената

en: Show date
sr: Приказивање датума

en: Show default element names
sr: Прикажи подразумевана имена елемената

en: Show different images per breakpoint.
sr: Прикажи различите слике по тачки прекида.

en: Show dots
sr: Прикажи тачке

en: Show dynamic data key in dropdown
sr: Прикажи кључ динамичких података у падајућем менију

en: Show element
sr: Прикажи елемент

en: Show empty
sr: Прикажи празно

en: Show empty stars
sr: Прикажи празне звездице

en: Show empty terms
sr: Прикажи празне термине

en: Show excerpt
sr: Покажи извод

en: Show favorites only
sr: Прикажи само омиљене

en: Show featured image
sr: Прикажи истакнуту слику

en: Show flags
sr: Прикажи заставе

en: Show for class conflicts
sr: Прикажи за сукобе у класи

en: Show for new & conflicting classes
sr: Prikaži za nove & konfliktne klase

en: Show for new classes
sr: Прикажи за нове часове

en: Show friends' photos
sr: Прикажи фотографије пријатеља

en: Show fullscreen
sr: Прикажи преко целог екрана

en: Show if any value exists
sr: Прикажи да ли постоји било каква вредност

en: Show if non-base breakpoint value exists
sr: Прикажи да ли постоји вредност тачке прекида која није основна

en: Show image
sr: Прикажи слику

en: Show info
sr: Прикажи информације

en: Show label
sr: Прикажи ознаку

en: Show labels
sr: Прикажи ознаке

en: Show link to author posts
sr: Прикажи везу до ауторских постова

en: Show name
sr: Прикажи име

en: Show names
sr: Прикажи имена

en: Show navigation
sr: Прикажи навигацију

en: Show notice
sr: Прикажи обавештење

en: Show on all responsive controls
sr: Прикажи на свим контролама које реагују

en: Show only active dropdown. Toggle on click. Inner dropdowns inherit multilevel.
sr: Прикажи само активни падајући мени. Пребаците на клик. Унутрашњи падајући менији наслеђују више нивоа.

en: Show only featured
sr: Прикажи само истакнуто

en: Show parent posts
sr: Прикажи постове родитеља

en: Show parent terms
sr: Прикажи родитељске термине

en: Show password
sr: Prikaži lozinku

en: Show percentage
sr: Прикажи проценат

en: Show popup
sr: Прикажи искачући прозор

en: Show post type archive
sr: Прикажи архиву типа поста

en: Show products related
sr: Прикажи повезане производе

en: Show quantity input field in product loop
sr: Прикажи поље за унос количине у петљи производа

en: Show query loop type
sr: Прикажи тип петље упита

en: Show required asterisk
sr: Прикажи потребну звездицу

en: Show tabs
sr: Прикажи картице

en: Show taxonomy
sr: Прикажи таксономију

en: Show tips
sr: Прикажи савете

en: Show title
sr: Наслов емисије

en: Show under
sr: Прикажи испод

en: Show up-sell products
sr: Прикажите производе који се продају

en: Shows when popup content is fetched via AJAX.
sr: Приказује када се искачући садржај преузима преко АЈАКС-а.

en: Shows when using infinite scroll, load more interaction, AJAX pagination.
sr: Приказује се када се користи бесконачно померање, учитавање више интеракције, АЈАКС пагинација.

en: Shuffle
sr: Pomešano

en: Sidebar
sr: Bočna traka

en: Sidebar deleted.
sr: Бочна трака је избрисана.

en: Sidebar name *
sr: Име бочне траке *

en: Sidebars
sr: Слајдбар

en: Sign all
sr: Потпишите све

en: Sign code
sr: Сигн цоде

en: Simple
sr: Jednostavan

en: Simple product
sr: Artikl

en: Single
sr: Сам

en: Single product
sr: Један производ

en: Single product template
sr: Шаблон једног производа

en: Site
sr: Sajt

en: Site Address
sr: Адреса сајта

en: Site URL
sr: URL странице

en: Site background
sr: Позадина сајта

en: Site border
sr: Граница сајта

en: Site layout
sr: Изглед сајта

en: Site tagline
sr: Слоган сајта

en: Site title
sr: Наслов сајта

en: Size
sr: Величина

en: Size - Default
sr: Величина – подразумевано

en: Size - Extra Large
sr: Величина - Екстра велика

en: Size - Large
sr: Величина - велика

en: Size - Medium
sr: Величина - средња

en: Size - Small
sr: Величина - мала

en: Sizing
sr: Одређивање величине

en: Skew
sr: Скев

en: Skew X
sr: Скев Кс

en: Skew Y
sr: Скев И

en: Skillful
sr: Вјешт

en: Skip
sr: Preskoči

en: Skip & Deactivate
sr: Прескочи и деактивирај

en: Skip class import
sr: Прескочи увоз предмета

en: Skip to footer
sr: Прескочи на подножје

en: Skip to main content
sr: Пређи на главни садржај

en: Slide from left
sr: Превуците са леве стране

en: Slide from right
sr: Превуците с десна

en: Slide up after
sr: Повуците горе после

en: Slider
sr: Слајдер

en: Slow
sr: Успорите

en: Slug
sr: Скраћеница

en: Small
sr: Malo

en: Small header
sr: Мало заглавље

en: Smooth scroll
sr: Глатко померање

en: Snap
sr: Скен

en: Snapping elements selector
sr: Селектор елемената за причвршћивање

en: Social Sharing
sr: Социал Схаринг

en: Social media
sr: Социјалне мреже

en: Solid
sr: Čvrsto

en: Something went wrong.
sr: Nešto je krenulo po zlu.

en: Sorry, but no site URL has been provided.
sr: Жао нам је, али није наведена УРЛ адреса сајта.

en: Sorry, but we could not subscribe you.
sr: Жао нам је, али нисмо могли да вас претплатимо.

en: Sort
sr: Поређај

en: Sort by
sr: Sortiraj po

en: Sort by average rating
sr: Сортирај по оцени корисника

en: Sort by latest
sr: Сортирај по најновијем

en: Sort by options
sr: Сортирај по опцијама

en: Sort by popularity
sr: Sortiraj po popularnosti

en: Sort by price: high to low
sr: Сортирај по цени (опадајуће)

en: Sort by price: low to high
sr: Сортирај по цени (растуће)

en: Sort options
sr: Опције сортирања

en: Source
sr: Izvor

en: Sources
sr: Izvori

en: Space
sr: Svemir

en: Space around
sr: Простор около

en: Space between
sr: Простор између

en: Space between header and footer.
sr: Размак између заглавља и подножја.

en: Space evenly
sr: Простор равномерно

en: Space-separated list of CSS classes to add to the <body> tag of this page.
sr: Листа ЦСС класа раздвојених размаком за додавање<body> ознака ове странице.

en: Spacing
sr: Размак

en: Spam protection
sr: Заштита од нежељене поште

en: Speed
sr: Брзина

en: Speed in ms
sr: Брзина у мс

en: Spellcheck
sr: Провера правописа

en: Spinner
sr: Спинер

en: Spread
sr: Ширити

en: Square
sr: Коцка

en: Standard
sr: Стандардно

en: Standard fonts
sr: Стандардни фонтови

en: Star color
sr: Звездаста боја

en: Stars
sr: Звезде

en: Start
sr: Početak

en: Start animation
sr: Покрените анимацију

en: Start autoplay
sr: Покрени аутоматску репродукцију

en: Start date
sr: Датум почетка

en: Start delay in ms
sr: Кашњење почетка у мс

en: Start display at breakpoint
sr: Покрените приказ на тачки прекида

en: Start index
sr: Почетни индекс

en: Start play at
sr: Започните игру у

en: Start time
sr: Почетно време

en: Starting angle in º
sr: Почетни угао у º

en: Static
sr: Statično

en: Static dropdown content always toggles on click, not hover.
sr: Статички падајући садржај се увек пребацује на клик, а не на лебдење.

en: Status
sr: Статус

en: Status bar
sr: Статусна трака

en: Statuses
sr: Статуси

en: Step
sr: Koрak

en: Sticky
sr: Лепљив

en: Sticky header
sr: Лепљиво заглавље

en: Sticky on scroll
sr: Лепљиво на скроловању

en: Stock
sr: Доступно

en: Stock management not enabled for this product.
sr: Управљање залихама није омогућено за овај производ.

en: Stop
sr: Заустави

en: Stop on last slide
sr: Зауставите се на последњем слајду

en: Street View Control
sr: Контрола приказа улице

en: Stretch
sr: Стретцх

en: Strike
sr: Ударац

en: Strikethrough
sr: Precrtano

en: Strings
sr: Стрингс

en: Stroke
sr: Удар

en: Stroke #2
sr: Строке #2

en: Stroke color
sr: Боја потеза

en: Stroke width
sr: Ширина потеза

en: Structure
sr: Структура

en: Structure panel
sr: Структурни панел

en: Stunning
sr: Запањујуће

en: Style
sr: Stil

en: Style notices globally under Settings > Theme Styles > WooCommerce - Notice.
sr: Обавештења о стилу глобално под Подешавања > Стилови теме > ВооЦоммерце - Обавештење.

en: Style saved
sr: Стил је сачуван

en: Styles
sr: Stilovi

en: Stylesheet
sr: Stilovi

en: Stylesheets (default)
sr: Листе стилова (подразумевано)

en: Sub menu
sr: Подмени

en: Sub menu, mega menu, or multilevel area.
sr: Подмени, мега мени или област на више нивоа.

en: Subject
sr: Наслов

en: Submission failed. Please reload the page and try to submit the form again.
sr: Слање није успело. Поново учитајте страницу и покушајте поново да пошаљете образац.

en: Submit
sr: Pošalji

en: Submit & Deactivate
sr: Пошаљи и деактивирај

en: Submit Comment
sr: Постави коментар

en: Submit button
sr: Дугме за слање

en: Subtitle
sr: Podnaslov

en: Subtitle goes here
sr: Поднаслов иде овде

en: Subtitle typography
sr: Типографија титлова

en: Subtitles typography
sr: Типографија титлова

en: Subtotal
sr: Zbirno

en: Success
sr: Успешно

en: Success color
sr: Боја успеха

en: Success message
sr: Порука о успеху

en: Successful
sr: Успешно

en: Successfully removed %1$d orphaned elements across %2$d posts.
sr: Успешно је уклоњено %1$d напуштених елемената у %2$d објава.

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Suffix block
sr: Суфиксни блок

en: Sunday
sr: Nedelja

en: Superb
sr: Диван

en: Supported field types
sr: Подржани типови поља

en: Supported filters
sr: Подржани филтери

en: Suppress PHP errors
sr: Поништи ПХП грешке

en: Sure thing
sr: Наравно

en: Sure?
sr: Сигурно?

en: Swatch type
sr: Тип узорка

en: Sweet
sr: Свеет

en: Switch
sr: Свитцх

en: Sync fonts
sr: Синхронизујте фонтове

en: Sync global classes
sr: Синхронизујте глобалне класе

en: Sync with query
sr: Sinhronizuj sa upitom

en: System Information
sr: Информациони систем

en: T-shirt
sr: Мајица

en: TIME
sr: ВРЕМЕ

en: Tab
sr: Картица

en: Tab 1
sr: Таб 1

en: Tab 1 label
sr: Ознака картице 1

en: Tab 2
sr: Таб 2

en: Tab 2 label
sr: Ознака картице 2

en: Tab content
sr: Садржај картице

en: Tab menu
sr: Таб мени

en: Table
sr: Tabela

en: Table background
sr: Позадина табеле

en: Table border
sr: Граница стола

en: Table box shadow
sr: Сенка кутије стола

en: Table of contents
sr: Преглед садржаја

en: Tablet portrait
sr: Таблет портраит

en: Tag
sr: Ознака

en: Tag cloud
sr: Тагови

en: Tag: %s
sr: Oznake: %s

en: Tags
sr: Oznake

en: Take over
sr: Preuzmi

en: Target
sr: Мета

en: Target a "CSS selector" on "Hide popup", but not a popup directly! As this action runs after the popup has been closed.
sr: Циљајте „ЦСС бирач“ на „Сакриј искачући прозор“, али не директно искачући прозор! Пошто се ова радња покреће након што се искачући прозор затвори.

en: Target form selector
sr: Селектор циљног облика

en: Target interaction ID
sr: ИД циљне интеракције

en: Target query
sr: Циљни упит

en: Target query has not been set. Without connecting a filter to a query, the filter has no effect.
sr: Циљни упит није постављен. Без повезивања филтера са упитом, филтер нема ефекта.

en: Taxonomies
sr: Таксономије

en: Taxonomies related posts must have in common.
sr: Пости у вези са таксономијама морају имати заједничко.

en: Taxonomy
sr: Таксономија

en: Taxonomy query
sr: Упит за таксономију

en: Taxonomy slug
sr: Таксономија пуж

en: Team Members
sr: Чланови тима

en: Team member
sr: Član tima

en: Team members
sr: Чланови тима

en: Telephone
sr: Телефон

en: Template
sr: Predložak

en: Template & post password
sr: Шаблон и лозинка за постављање

en: Template Bundle
sr: Темплате Бундле

en: Template Bundles
sr: Пакети шаблона

en: Template Tag
sr: Темплате Таг

en: Template Tags
sr: Ознаке шаблона

en: Template bundle
sr: Пакет шаблона

en: Template created
sr: Шаблон је направљен

en: Template deleted
sr: Шаблон је избрисан

en: Template has not been published.
sr: Шаблон није објављен.

en: Template imported
sr: Шаблон је увезен

en: Template insert failed: This template has no data
sr: Уметање шаблона није успело: Овај шаблон нема података

en: Template inserted
sr: Шаблон је уметнут

en: Template manager thumbnail height
sr: Висина сличице менаџера шаблона

en: Template overridden
sr: Шаблон је замењен

en: Template password
sr: Шаблон лозинке

en: Template saved
sr: Шаблон је сачуван

en: Template screenshot generation is disabled.
sr: Генерисање снимка екрана шаблона је онемогућено.

en: Template screenshots
sr: Снимци екрана шаблона

en: Template screenshots deleted
sr: Снимци екрана шаблона су избрисани

en: Template settings
sr: Подешавања шаблона

en: Template tag
sr: Ознака шаблона

en: Template tags
sr: Ознаке шаблона

en: Template thumbnail column
sr: Колона сличица шаблона

en: Template title
sr: Наслов шаблона

en: Template type
sr: Тип шаблона

en: Templates
sr: Šabloni

en: Term
sr: Izraz

en: Term ID
sr: Услови ID

en: Term archive URL
sr: УРЛ архиве термина

en: Term count
sr: Број термина

en: Term description
sr: Опис термина

en: Term group
sr: Група термина

en: Term id
sr: Терм ид

en: Term meta
sr: Метапојам термина

en: Term name
sr: Име појма

en: Term slug
sr: Слаг појма

en: Term taxonomy ID
sr: ИД таксономије термина

en: Term taxonomy slug
sr: Таксономија термина пуж

en: Terms
sr: Појмови

en: Terrain
sr: Теренски приказ

en: Testimonial
sr: Testemonijal

en: Testimonials
sr: Потврде

en: Text
sr: Tekst

en: Text align
sr: Поравнање текста

en: Text block
sr: Блок текста

en: Text decoration
sr: Декорација текста

en: Text editor
sr: Текст едитор

en: Text link
sr: Текст линк

en: Text list
sr: Листа текста

en: Text padding
sr: Размак између текста

en: Text shadow
sr: Сенка текста

en: Text to display when hovering over the field.
sr: Текст који се приказује када се пређе мишем преко поља.

en: Text transform
sr: Трансформација текста

en: Text wrap
sr: Преламање текста

en: Thank you
sr: Хвала

en: Thank you for your message
sr: Хвала вам за вашу поруку

en: The "Enable AJAX add to cart buttons on archives" WooCommerce setting must also be active.
sr: Поставка ВооЦоммерце-а „Омогући АЈАКС додај у корпу дугмад у архивама“ такође мора бити активна.

en: The "Features" articles covers topics such as the Unsplash integration, custom code (CSS & JS), gradients, sidebars, shape dividers, global elements, etc.
sr: Чланци „Функције“ покривају теме као што су Унспласх интеграција, прилагођени код (ЦСС & ЈС), градијенти, бочне траке, разделници облика, глобални елементи итд.

en: The URL to send the form data to.
sr: URL adresa na koju treba poslati podatke obrasca.

en: The active theme has no sidebars defined.
sr: Активна тема нема дефинисане бочне траке.

en: The custom video player is only applicable to "Media" or "File URL" video source.
sr: Прилагођени видео плејер је применљив само на извор видео записа „Медији“ или „УРЛ датотеке“.

en: The dynamic data is empty.
sr: Динамички подаци су празни.

en: The executed code will run on your site! Only add code that you consider safe.
sr: Извршени код ће се покренути на вашем сајту! Додајте само код који сматрате безбедним.

en: The field "%s" exceeds the allowed maximum length of %2$d characters.
sr: Поље „%s“ премашује дозвољену максималну дужину од %2$d знакова.

en: The following classes have been modified by the user below since your last save. Accept or discard those changes to continue your save.
sr: Следеће класе је изменио корисник испод од вашег последњег чувања. Прихватите или одбаците те промене да бисте наставили са чувањем.

en: The form is not rendered if the current user is lacking the required capability.
sr: Форма се не приказује ако тренутни корисник нема потребне могућности.

en: The full URL of the API endpoint you want to retrieve data.
sr: Пуна URL адреса крајње тачке API-ја са које желите да преузмете податке.

en: The query element doesn't exist.
sr: Елемент упита не постоји.

en: The query filter database is outdated. Please click "Regenerate filter index" button to update it.
sr: База података филтера упита је застарела. Кликните на дугме „Поново генеришите индекс филтера“ да бисте га ажурирали.

en: The site you are requesting templates from has access to their templates disabled.
sr: Сајт са којег тражите шаблоне има онемогућен приступ њиховим шаблонима.

en: The site you are requesting templates from requires a remote templates password.
sr: Сајт са којег тражите шаблоне захтева лозинку за удаљене шаблоне.

en: The style name entered already exists. Please choose a different name.
sr: Унети назив стила већ постоји. Молимо изаберите друго име.

en: The value is automatically populated based on the font-size in percentage that you have set under Theme Styles > Typography > HTML: font-size. For an HTML font-size of 100%, the value is 16, if the HTML font-size is 62.5%, the value is 10, and so on. If left empty, your fluid typography unit will be "px" instead of "rem".
sr: Вредност се аутоматски попуњава на основу величине фонта у процентима коју сте подесили у оквиру Стилови теме > Типографија > HTML: величина фонта. За величину фонта HTML-а од 100%, вредност је 16, ако је величина фонта HTML-а 62,5%, вредност је 10 и тако даље. Ако се остави празно, ваша јединица за флуидну типографију ће бити „px“ уместо „rem“.

en: The video <iframe> is lazy loaded after clicking the preview image.
sr: Видео<iframe> се лењо учитава након клика на слику за преглед.

en: The webhook endpoint(s) to send the submitted form data to.
sr: Krajnje tačkeveb-dojavnika na koje treba poslati dostavljene podatke obrasca.

en: Theme
sr: Тема

en: Theme Information
sr: Информације о теми

en: Theme Style
sr: Стил теме

en: Theme Styles
sr: Тхеме Стилес

en: Theme author
sr: Аутор теме

en: Theme author URI
sr: УРИ аутора теме

en: Theme is child theme
sr: Тема је дечија тема

en: Theme name
sr: Назив теме

en: Theme style created
sr: Створен је стил теме

en: Theme style deleted
sr: Стил теме је избрисан

en: Theme styles
sr: Стилови тема

en: Theme version
sr: Тхеме версион

en: Themify
sr: Темификуј

en: There is an "Activation status" column under "Users", where you can manually set the status to active/inactive and resend the activation email.
sr: У одељку „Корисници“ налази се колона „Статус активације“, где можете ручно подесити статус на активан/неактиван и поново послати е-пошту за активацију.

en: There is an autosave more recent than the version you are currently viewing.
sr: Постоји аутоматско чување новије од верзије коју тренутно гледате.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
sr: Ne postoji izvod, jer je ovo zaštićena pošta.

en: These parameters will be added to the API request URL.
sr: Ови параметри ће бити додати URL-у захтева за API.

en: These styles also apply to all Gutenberg captions.
sr: Ови стилови се такође примењују на све Гутенбергове натписе.

en: These styles will also apply to all Gutenberg captions.
sr: Ови стилови ће се такође применити на све Гутенбергове натписе.

en: Thin
sr: Tanka

en: This %s component is not enabled for use in the block editor. Ask your site administrator to enable this component for use in the block editor.
sr: Ова компонента %s није омогућена за употребу у уређивачу блокова. Замолите администратора сајта да омогући употребу ове компоненте у уређивачу блокова.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
sr: Ovaj sadržaj je zaštić́en lozinkom. Da biste je pogledali, unesite lozinku ispod:

en: This data will be used in your query.
sr: Ови подаци ће бити коришћени у вашем упиту.

en: This dataset has unsaved changes
sr: Овај скуп података има несачуване измене

en: This element works alongside a "Map" element when "Sync with query" has been set. An invisible <template> node is generated that stores location data. Allowing the map to retrieve and display markers dynamically.
sr: Ovaj element radi zajedno sa elementom „Mapa“ kada je podešena opcija „Sinhronizuj sa upitom“. <template> Generiše se nevidljivi čvor koji čuva podatke o lokaciji. Omogućavanje mapama da dinamički preuzimaju i prikazuju markere.

en: This feature affects all new user registrations, not just those submitted via the Form element.
sr: Ова функција утиче на све регистрације нових корисника, не само на оне послате путем елемента Форма.

en: This icon set is currently disabled and hidden from the icon dropdown menu. However, any existing icons from this set will still display on your site.
sr: Ovaj skup ikona je trenutno onemogućen i sakriven u padajućem meniju ikona. Međutim, sve postojeće ikone iz ovog skupa će se i dalje prikazivati na vašem sajtu.

en: This is an experimental feature. Query filters and components are not supported when using API requests.
sr: Ово је експериментална функција. Филтери и компоненте упита нису подржани када се користе API захтеви.

en: This page is built with %s.
sr: Ova stranica je napravljena sa %s.

en: This post has no %s terms.
sr: Овај пост нема %s термина.

en: This post has no related posts.
sr: Овај пост нема сродних постова.

en: This post is already being edited.
sr: Ovaj post se već uređuje.

en: This query type doesn't support pagination.
sr: Овај тип упита не подржава пагинацију.

en: This template contains a color palette. Would you like to import it?
sr: Овај шаблон садржи палету боја. Да ли желите да га увезете?

en: This template contains color palettes. Would you like to import them?
sr: Овај шаблон садржи палете боја. Да ли желите да их увезете?

en: This template contains global variables. Would you like to import them?
sr: Овај шаблон садржи глобалне променљиве. Да ли желите да их увезете?

en: This template contains the following theme styles. Would you like to import them?
sr: Овај шаблон садржи следеће стилове тема. Да ли желите да их увезете?

en: This template is currently not rendered on pages that meet the template conditions as no password has been set.
sr: Овај шаблон се тренутно не приказује на страницама које испуњавају услове шаблона јер лозинка није постављена.

en: This template type is automatically rendered on the correct page.
sr: Овај тип шаблона се аутоматски приказује на исправној страници.

en: This text is displayed when the "Registration privacy policy" text is filled in WooCommerce.
sr: Овај текст се приказује када се у ВооЦоммерце попуни текст „Политика приватности регистрације“.

en: This text is displayed when the "When creating an account, send the new user a link to set their password" option is enabled in WooCommerce.
sr: Овај текст се приказује када је опција „Када креирате налог, пошаљите новом кориснику везу за постављање лозинке“ омогућена у ВооЦоммерце-у.

en: This user role has %s capability, and therefore full builder access. Effectively overriding this setting.
sr: Ова корисничка улога има могућност %s, а самим тим и пун приступ креатору. Ефективно надјачавање ове поставке.

en: Thousand separator
sr: Разделник хиљада

en: Thumb
sr: Палац

en: Thumbnail
sr: Слика

en: Thumbnail navigation
sr: Навигација по сличицама

en: Thumbnail size
sr: Величина сличице

en: Thursday
sr: Četvrtak

en: Tick if this popup is for WooCommerce Quick View.
sr: Означите ако је овај искачући прозор за ВооЦоммерце Куицк Виев.

en: Tick if you do not display any post meta fields. Reduce additional queries.
sr: Означите ако не желите да приказујете мета поља објаве. Смањите број додатних упита.

en: Tick if you do not display any taxonomy terms. Reduce additional queries.
sr: Означите ако не приказујете никакве таксономијске термине. Смањите број додатних упита.

en: Tick if you do not need pagination, load more or infinite scroll. Performance boost.
sr: Означите ако вам није потребно пагинирање, учитавање више или бесконачно скроловање. Побољшање перформанси.

en: Tilt
sr: Тилт

en: Time
sr: Vreme

en: Time in minutes that the random seed will last. Avoid duplicate posts when using random order.
sr: Време у минутима које ће насумично семе трајати. Избегавајте дуплирање постова када користите случајни редослед.

en: Time zone
sr: Временска зона

en: Timezone
sr: Временска зона

en: Timing function
sr: Функција мерења времена

en: Title
sr: Наслов

en: Title Tag
sr: Таг Наслова

en: Title margin
sr: Наслов маргина

en: Title typography
sr: Типографија наслова

en: To add decorative text, but not user input. Runs through %s.
sr: Да бисте додали украсни текст, али не и кориснички унос. Пролази кроз %s.

en: To distinguish markers in the builder.
sr: Да би се разликовали маркери у креатору.

en: To ensure showing a marker please provide the latitude and longitude, separated by comma.
sr: Да бисте обезбедили приказивање маркера, наведите географску ширину и дужину, одвојене зарезом.

en: To select a default value you have to first connect this property with the select control.
sr: Да бисте изабрали подразумевану вредност, прво морате повезати ово својство са контролом select.

en: To trigger the interaction when 50%% of the element is in the viewport, set the rootMargin to %s.
sr: Да бисте покренули интеракцију када се 50%% елемента налази у приказном прозору, подесите rootMargin на %s.

en: Toggle
sr: Искључи

en: Toggle attribute
sr: Пребаци атрибут

en: Toggle controls
sr: Пребаци контроле

en: Toggle coupon form
sr: Укључите образац купона

en: Toggle dropdown
sr: Укључите падајући мени

en: Toggle login form
sr: Укључите образац за пријаву

en: Toggle mini cart
sr: Укључи мини колица

en: Toggle offcanvas
sr: Искључи са платна

en: Toggle on
sr: Укључи

en: Toggle search
sr: Укључи претрагу

en: Toggle width
sr: Пребаци ширину

en: Toggleable form
sr: Променљиви образац

en: Toolbar logo link
sr: Линк за логотип Тоолбар-а

en: Tooltip
sr: Облачић

en: Top
sr: Vrh

en: Top / Start
sr: Врх / Почетак

en: Top center
sr: Топ центар

en: Top left
sr: Горе лево

en: Top level
sr: Највиши ниво

en: Top level terms only
sr: Само термини највишег нивоа

en: Top right
sr: Горе десно

en: Total
sr: Ukupno

en: Total items path
sr: Путања укупних ставки

en: Total jobs
sr: Укупно радних места

en: Track color
sr: Боја стазе

en: Track resize
sr: Промена величине нумере

en: Transform
sr: Promeniti

en: Transform origin
sr: Трансформирајте порекло

en: Transition
sr: Прелаз

en: Translate X
sr: Преведи Кс

en: Translate Y
sr: Преведи И

[ctx: Translators: %s = the number of comments]
en: %s comment | %s comments
sr[0]: %s коментар
sr[1]: %s коментар
sr[2]: %s коментар

en: Transparency
sr: Транспарентност

en: Trash
sr: Smeć́e

en: Trash is empty
sr: Канта је празна

en: Triangle
sr: Троугао

en: Triangle concave
sr: Троугао конкаван

en: Triangle convex
sr: Троугао конвексан

en: Triangle double
sr: Троугао дупли

en: Trigger
sr: Okidač

en: Trigger "register_new_user" action to send WordPress notification. %s
sr: Pokrenite akciju "register_new_user" da biste poslali WordPress obaveštenje. %s

en: True
sr: Aktivno

en: TrueType Font: Uncompressed font data, but partial IE9+ support.
sr: ТруеТипе Фонт: Некомпримовани подаци о фонтовима, али делимична подршка за ИЕ9+.

en: Tuesday
sr: Utorak

en: Type
sr: Тип

en: Type keyword, hit enter.
sr: Унесите кључну реч, притисните ентер.

en: Type name, hit enter
sr: Унесите име, притисните ентер

en: Type scale ratio
sr: Однос скале типа

en: Type speed in ms
sr: Унесите брзину у мс

en: Type to search
sr: Куцајте да бисте претражили

en: Type to search for ..
sr: Укуцајте да бисте претражили..

en: Typography
sr: Tipografija

en: Typography active
sr: Типографија активна

en: URL parameter
sr: УРЛ параметар

en: URL parameters
sr: УРЛ параметри

en: URL redirect to after applying the filter. Leave it empty if not intended to.
sr: УРЛ преусмерава на након примене филтера. Оставите га празним ако није предвиђено.

en: Unable to calculate total pages for offset pagination. Items per page not found for element "%s".
sr: Није могуће израчунати укупан број страница за офсет пагинацију. Није пронађен број ставки по страници за елемент „0}“.

en: Unable to determine items per page for offset pagination. Check offset key settings.
sr: Није могуће одредити број ставки по страници за офсет пагинацију. Проверите подешавања кључа офсет.

en: Unable to fix corrupted filter element database
sr: Није могуће поправити оштећену базу података елемената филтера

en: Uncategorized
sr: Nekategorizovano

en: Unconnected
sr: # Nepovezani

en: Unconnected properties detected. Edit your component or any of its children to connect your properties to a specific setting.
sr: Otkriveni su nepovezani objekti. Izmenite komponentu ili bilo koju od njenih komponenti da biste povezali svoje objekte sa određenom postavkom.

en: Underline
sr: Podvučeno

en: Understanding the layout
sr: Разумевање распореда

en: Undo
sr: Назад

en: Unique lightbox identifier
sr: Јединствени идентификатор лајтбокса

en: Unknown
sr: Непознат

en: Unlimited websites
sr: Неограничене веб странице

en: Unlink
sr: Prekini vezu

en: Unlink component
sr: Poništi povezivanje komponente

en: Unlinked
sr: Унлинкед

en: Unlock
sr: Откључај

en: Unlock password protection
sr: Откључајте заштиту лозинком

en: Unlocked
sr: Откључано

en: Unordered list
sr: Неуређена листа

en: Unpin
sr: Отквачи

en: Unpinned
sr: Унпиннед

en: Unsigned code
sr: Непотписани код

en: Unsplash API key required! Add key in dashboard under: %s
sr: Потребан је Унспласх АПИ кључ! Додајте кључ на контролну таблу под: %s

en: Unused elements
sr: Неискоришћени елементи

en: Unused on this page
sr: Неискоришћено на овој страници

en: Unused on this site
sr: Некоришћено на овој страници

en: Unwrap
sr: Распакуј

en: Up sells
sr: Продаје се више

en: Up-sells
sr: Уп-селлс

en: Update
sr: Ažuriraj

en: Update Template Bundle
sr: Упдате Темплате Бундле

en: Update Template Tag
sr: Ажурирајте ознаку шаблона

en: Update cart via AJAX
sr: Ажурирајте корпу путем AJAX-а

en: Update filter index
sr: Ажурирајте индекс филтера

en: Update post
sr: Ажурирај објаву

en: Updated
sr: Azuriranje

en: Updating references to %s global variable(s) across the entire site...
sr: Ažuriranje referenci na %s globalne promenljive na celom sajtu...

en: Upload
sr: Учитај

en: Upload .%s file
sr: Отпремите .%s датотеку

en: Upload SVG
sr: Отпреми СВГ

en: Upload/Add image
sr: Отпреми/Додај слику

en: Uploaded file type is not allowed.
sr: Отпремљени тип датотеке није дозвољен.

en: Uppercase
sr: Pretvara u velika slova

en: Upsells
sr: Упселлс

en: Usage
sr: Upotreba

en: Use "%root%" to target the element wrapper.
sr: Користите „%root%“ да бисте циљали омотач елемента.

en: Use "ip" to prevent multiple entries from the same IP address.
sr: Користите „ип“ да спречите вишеструке уносе са исте ИП адресе.

en: Use %s to pass data such as the source and target elements to your custom function.
sr: Користите %s да бисте проследили податке као што су изворни и циљни елементи вашој прилагођеној функцији.

en: Use %s when adding columns/rows
sr: Koristite %s prilikom dodavanja kolona/redova

en: Use AJAX instead of WP REST API calls to render elements.
sr: Користите АЈАКС уместо ВП РЕСТ АПИ позива за приказивање елемената.

en: Use PHP constant
sr: Користите PHP константу

en: Use a prefix to avoid conflicts with plugins or WordPress reserved parameters.
sr: Користите префикс да бисте избегли сукобе са додацима или резервисаним параметрима ВордПресс-а.

en: Use any form field value via it's ID like this: {{form_field}}. Replace "form_field" with the actual field ID.
sr: Користите било коју вредност поља обрасца преко његовог ИД-а овако: {{form_field}}. Замените „форм_фиелд“ стварним ИД-ом поља.

en: Use block editor
sr: Користите уређивач блокова

en: Use brand colors
sr: Користите боје бренда

en: Use field IDs to personalize your message.
sr: Користите ИД поља да персонализујете своју поруку.

en: Use for sticky scrolling header etc.
sr: Користите за лепљиво померање заглавља итд.

en: Use in block editor
sr: Користи у уређивачу блокова

en: Use min/max
sr: Користите мин/макс

en: Use min/max date from index table.
sr: Користите мин/макс датум из табеле индекса.

en: Use product variation image
sr: Користите слику варијације производа

en: Use the builder to add custom code to a specific page.
sr: Користите програмер за додавање прилагођеног кода на одређену страницу.

en: Use the date format as set under Settings > General > Date format
sr: Користите формат датума који је подешен под Подешавања > Опште > Формат датума

en: Use the dynamic picker in the "Meta key" control below to select the desired custom field. The dynamic data tag is used to retrieves the field settings, it is not parsed.
sr: Користите динамички бирач у контроли „Мета кључ“ испод да бисте изабрали жељено прилагођено поље. Динамичка ознака података се користи за преузимање подешавања поља, не рашчлањује се.

en: Use the generated variables in your design (theme styles, elements, etc.)
sr: Користите генерисане променљиве у свом дизајну (стилови тема, елементи итд.)

en: Use valid HTML syntax. No spaces.
sr: Користите важећу ХТМЛ синтаксу. Нема размака.

en: Use vertical position of target node.
sr: Користите вертикалну позицију циљног чвора.

en: Use width & horizontal position of target node.
sr: Користите ширину и хоризонталну позицију циљног чвора.

en: Used if default or custom preview image can't be loaded.
sr: Користи се ако подразумевана или прилагођена слика за преглед не може да се учита.

en: Used if logo image isn't set or available.
sr: Користи се ако слика логотипа није постављена или доступна.

en: Used on this page
sr: Користи се на овој страници

en: Used on this site
sr: Коришћено на овој страници

en: Used to creat visual hiarchy between nested dropdowns.
sr: Користи се за креирање визуелне хијерархије између угнежђених падајућих менија.

en: User
sr: Korisnik

en: User ID
sr: ID korisnik

en: User Login
sr: Пријава

en: User Registration
sr: Регистрација корисника

en: User activation
sr: Активација корисника

en: User author URL
sr: УРЛ аутора корисника

en: User login
sr: Улаз за кориснике

en: User meta
sr: Метаподаци корисника

en: User name
sr: Корисничко име

en: User portrait
sr: Портрет корисника

en: User profile
sr: Korisnicki profil

en: User registered
sr: Регистрован корисник

en: User registered date
sr: Датум регистрације корисника

en: User registration
sr: Регистрација корисника

en: User role
sr: Корисничка улога

en: User roles
sr: Корисничке улоге

en: User roles with code execution capability
sr: Корисничке улоге са могућношћу извршавања кода

en: Username
sr: Korisničko ime

en: Username already exists.
sr: Корисничко име већ постоји.

en: Username is not valid.
sr: Корисничко име није важеће.

en: Username required.
sr: Потребно је корисничко име.

en: Users
sr: Korisnici

en: Users could upload potentially malicious files through your form. To minimize this risk, please specify the "Allowed file formats" below.
sr: Корисници би могли да отпреме потенцијално злонамерне датотеке преко вашег обрасца. Да бисте минимизирали овај ризик, наведите „Дозвољени формати датотека“ испод.

en: Using "Auto height" might lead to CLS (Cumulative Layout Shift).
sr: Коришћење „Аутоматске висине“ може довести до ЦЛС (кумулативног померања распореда).

en: Using Cloudflare Bot Fight Mode? Try disabling it
sr: Користите Цлоудфларе Бот Фигхт Моде? Покушајте да га онемогућите

en: Valid
sr: Исправно

en: Valid JSON data required to run the importer
sr: За покретање увозника потребни су важећи ЈСОН подаци

en: Valid code signatures are required for all Code (element), SVG (element) and Query editor instances to run.
sr: Важећи потписи кода су потребни да би се покренуле све инстанце Цоде (елемент), СВГ (елемент) и Куери едитор.

en: Valid signature
sr: Исправан потпис

en: Validation failed
sr: Валидација није успела

en: Value
sr: Вредност

en: Value type
sr: Врста вредности

en: Variable
sr: Променљива

en: Variable dropdown: Hide value
sr: Падајући мени променљиве: Сакриј вредност

en: Variable name
sr: Име променљиве

en: Variable name already exists
sr: Назив променљиве већ постоји

en: Variable name missing
sr: Nedostaje naziv promenljive

en: Variable product
sr: Променљиви производ

en: Variables
sr: Променљиве

en: Variables duplicated
sr: Променљиве су дуплиране

en: Variables imported
sr: Увезене варијабле

en: Variables renamed
sr: Променљиве су преименоване

en: Variation swatches
sr: Варијације узорка

en: Variations
sr: Варијације

en: Verification failure page
sr: Страница са неуспешном верификацијом

en: Verification success page
sr: Страница са успешном верификацијом

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Vertical - Cloud
sr: Вертикално - Облак

en: Vertical - Drops
sr: Вертикални - Капљице

en: Vertical - Pixels
sr: Вертикално - Пиксели

en: Vertical - Stroke
sr: Вертикални - потез

en: Vertical - Stroke #2
sr: Вертикални - потез #2

en: Vertical - Tilt
sr: Вертикално - нагиб

en: Vertical - Triangle
sr: Вертикални - троугао

en: Vertical - Triangle double
sr: Вертикални - троугао двоструки

en: Vertical - Wave
sr: Вертицал - Ваве

en: Vertical - Wave brush
sr: Вертикална - Таласна четка

en: Vertical - Waves
sr: Вертикални - Таласи

en: Vertical - Zigzag
sr: Вертикални - цик-цак

en: Vertical align
sr: Вертикално поравнање

en: Vertical alignment
sr: Вертикално поравнање

en: Very fast
sr: Веома брзо

en: Very slow
sr: Веома споро

en: Very well
sr: Веома добро

en: Video URL
sr: URL video snimka

en: Video file URL
sr: УРЛ видео датотеке

en: Video url
sr: URL видеа

en: Videos
sr: Video

en: View
sr: Pogledaj

en: View %s
sr: Види %s

en: View Custom Font
sr: Прикажи прилагођени фонт

en: View Custom Fonts
sr: Прикажи прилагођене фонтове

en: View Template Bundle
sr: Прикажи скуп шаблона

en: View Template Tag
sr: Прикажи ознаку шаблона

en: View Templates
sr: Прикажи шаблоне

en: View cart
sr: Pogledaj korpu

en: View changelog
sr: Прикажи дневник промена

en: View classes
sr: Погледајте часове

en: View on frontend
sr: Поглед на фронтенд

en: View order
sr: Погледајте редослед

en: View products
sr: Pogledaj proizvode

en: Vimeo privacy hash
sr: Вимео хеш приватности

en: Vimeo video ID/URL
sr: ИД/URL Vimeo видеа

en: Visibility
sr: Видљивост

en: Visible
sr: Видљив

en: Visible after
sr: Видљиво после

en: Visible on scroll up
sr: Видљиво при померању нагоре

en: Visit docs
sr: Посетите документе

en: Visit the website %s
sr: Посетите веб локацију %s

en: Visual
sr: Vidljivo

en: Visual grid builder
sr: Креатор визуелне мреже

en: WP debug
sr: ВП дебуг

en: WP language
sr: ВП језик

en: WP memory limit
sr: Ограничење ВП меморије

en: WP multisite
sr: ВП мултисите

en: WP version
sr: ВП верзија

en: Warning
sr: Упозорење

en: Warning color
sr: Боја упозорења

en: Wave
sr: Талас

en: Wave brush
sr: Таласна четка

en: Waves
sr: Таласи

en: We recommend setting a padding for your lightbox to accommodate the thumbnail navigation.
sr: Препоручујемо да поставите допуну за пано за преглед да бисте прилагодили навигацију сличица.

en: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType font with even better compression than WOFF 1.0, but no IE browser support.
sr: Веб Опен Фонт Формат 2.0: ТруеТипе/ОпенТипе фонт са још бољом компресијом од ВОФФ 1.0, али нема подршку за ИЕ претраживач.

en: Web Open Font Format: Compressed TrueType/OpenType font with information about font source and full IE9+ support (recommended).
sr: Формат отвореног веб фонтова: Компримовани ТруеТипе/ОпенТипе фонт са информацијама о извору фонта и пуном подршком за ИЕ9+ (препоручује се).

en: Web design
sr: Веб дизајн

en: Webfont loading method
sr: Метод учитавања веб фонта

en: Webfonts (such as Google Fonts) are loaded via stylesheets by default. Select "Webfont Loader" to avoid FOUT (Flash of unstyled text) by hiding your website content until all webfonts are loaded.
sr: Веб фонтови (као што су Гоогле фонтови) се подразумевано учитавају преко стилова. Изаберите „Вебфонт Лоадер“ да бисте избегли ФОУТ (Фласх нестилизованог текста) тако што ћете сакрити садржај своје веб локације док се сви веб фонтови не учитају.

en: Webhook payload too large.
sr: Korisni teret veb-dojavnika je prevelik.

en: Webhook request failed with status code
sr: Zahtev za webhook nije uspeo sa kôdom statusa

en: Website
sr: Вебсајт

en: Wednesday
sr: Sreda

en: Weekday
sr: Радним даном

en: Welcome to %s
sr: Dobrodošli na %s

en: What is the name of this site builder? And why did you choose it?
sr: Како се зове овај креатор сајтова? А зашто сте га изабрали?

en: When a Map ID is present, map styles are controlled via the %s.
sr: Kada je prisutan ID mape, stilovi mape se kontrolišu putem %s.

en: When editing your popup template, you have to enable the "Info Box" setting under "Template Settings > Popup".
sr: Kada uređujete iskačući šablon, morate da omogućite postavku „Info boks“ u odeljku „Podešavanja šablona > Iskačući prozor“.

en: When enabled, this field acts as a spam trap. It will not be visible to users, but will capture any bots that fill it out.
sr: Kada je omogućeno, ovo polje deluje kao zamka za neželjenu poštu. Neće biti vidljiv korisnicima, ali će snimiti sve botove koji ga popunjavaju.

en: When enabled, this query only runs when a live search is performed.
sr: Када је омогућен, овај упит се покреће само када се изврши претрага уживо.

en: When pasting elements from another site that contain image or SVG files, placeholders are used by default. Enable to download the image from the source site. If the current user lacks SVG upload permissions, a placeholder SVG is used.
sr: Prilikom lepljenja elemenata sa drugog sajta koji sadrže slike ili SVG datoteke, čuvari mesta se podrazumevano koriste. Omogućite preuzimanje slike sa izvornog sajta. Ako trenutnom korisniku nedostaju dozvole za otpremanje SVG-a, koristi se SVG čuvar mesta.

en: When rendering without wrapper your settings under the style tab won't have any effect.
sr: Када рендерујете без омотача, ваша подешавања испод картице стила неће имати никакав ефекат.

en: When someone visits a default WordPress authentication URL (%s), they are redirected to this selected page.
sr: Када неко посети подразумевану УРЛ адресу за аутентификацију ВордПресс-а (%s), преусмерава се на ову изабрану страницу.

en: When using dynamic data that contains formatted text (e.g. WYSIWYG field, or any other HTML tags such as p, div, headings, etc.), set the HTML tag to "div", not "p". Alternatively, use the Rich Text element.
sr: Kada koristite dinamičke podatke koji sadrže formatirani tekst (npr. WYSIWYG polje ili bilo koje druge HTML oznake kao što su p, div, naslovi itd.), podesite HTML oznaku na "div", a ne "p". Alternativno, koristite element obogaćenog teksta.

en: Where to set the pagination parameter in the request.
sr: Где подесити параметар пагинације у захтеву.

en: Where you defined the offset key. Bricks will retrieve the value from there.
sr: Где сте дефинисали кључ померања. Брикс ће преузети вредност одатле.

en: White space
sr: Бели простор

en: Whitelist URLs
sr: Беле листе УРЛ адреса

en: Whoops, that page is gone
sr: Упс, та страница је нестала

en: Wide
sr: Широко

en: Widget
sr: Видгет

en: Widget margin
sr: Маргина виџета

en: Widget title
sr: Ime dodatka - vidžeta

en: Widget title border
sr: Граница наслова виџета

en: Widget title typography
sr: Типографија наслова виџета

en: Widgets
sr: Виџет

en: Width
sr: Ширина

en: Window
sr: Прозор

en: Window storage
sr: Складиштење прозора

en: Wireframes
sr: Жичани оквири

en: Wireframes provide basic structural templates that serve as a starting point for designing a layout. They are based on classes and variables.
sr: Вајерфрејмови пружају основне структурне шаблоне који служе као полазна тачка за дизајнирање распореда. Засновани су на класама и променљивим.

en: Without attributes
sr: Без атрибута

en: Wonderful
sr: Дивно

en: WooCommerce Template Hook
sr: ВооЦоммерце Темплате Хоок

en: WooCommerce template hooks
sr: ВооЦоммерце шаблонске куке

en: Woohoo
sr: Воохоо

en: WordPress authentication page access
sr: Приступ страници за аутентификацију ВордПресс-а

en: WordPress field
sr: ВордПресс поље

en: Words limit
sr: Ограничење речи

en: Words per minute
sr: Речи у минути

en: Words per minutes
sr: Речи у минути

en: Would you like to import the variable categories as well?
sr: Да ли желите да увезете и променљиве категорије?

en: Wrap element
sr: Елемент омотача

en: Wrap reverse
sr: Замотајте обрнуто

en: Wrap your scripts in %s tags.
sr: Умотајте своје скрипте у ознаке %s.

en: Wrapper
sr: Враппер

en: X axis
sr: Кс оса

en: Y axis
sr: И оса

en: Yeah
sr: Да

en: Year: %s
sr: Година: %s

en: Yearly
sr: Godišnje

en: Yep
sr: Да

en: Yes
sr: Да

en: You
sr: Ви

en: You are about to delete all form submissions (including the database table). Do you wish to proceed?
sr: Спремате се да избришете све поднете обрасце (укључујући табелу базе података). Да ли желите да наставите?

en: You are about to delete all form submissions of form ID %s. Do you wish to proceed?
sr: Спремате се да избришете све поднете обрасце са ИД-ом обрасца %s. Да ли желите да наставите?

en: You are about to delete all form submissions. Do you wish to proceed?
sr: Спремате се да избришете све поднете обрасце. Да ли желите да наставите?

en: You are about to delete all template screenshots. Not your featured images, though. Do you wish to proceed?
sr: Спремате се да избришете све снимке екрана шаблона. Али не ваше истакнуте слике. Да ли желите да наставите?

en: You are about to delete this capability. Do you wish to proceed?
sr: Управо ћете обрисати ову могућност. Да ли желите да наставите?

en: You are about to fix the element database. Do you wish to proceed?
sr: Управо ћете поправити базу података елемената. Да ли желите да наставите?

en: You are about to regenerate code signatures for all executable code on your website. Please ensure you have a recent backup before continuing. Do you wish to proceed?
sr: Управо ћете поново генерисати потписе кода за сав извршни код на вашој веб страници. Молимо вас да се уверите да имате скорашњу резервну копију пре него што наставите. Да ли желите да наставите?

en: You are about to regenerate indexes for all query filters. Do you wish to proceed?
sr: Управо ћете регенерисати индексе за све филтере упита. Да ли желите да наставите?

en: You are about to remove all index jobs. Do you wish to proceed?
sr: Спремате се да уклоните све индексне послове. Да ли желите да наставите?

en: You are about to remove all selected icons from this set. Do you wish to proceed?
sr: Управо ћете уклонити све изабране иконе из овог скупа. Да ли желите да наставите?

en: You are about to reset all Bricks global settings. Do you wish to proceed?
sr: Спремате се да ресетујете сва глобална подешавања Брицкс-а. Да ли желите да наставите?

en: You are about to trigger Index Job. Do you wish to proceed?
sr: Управо ћете покренути индексни посао. Да ли желите да наставите?

en: You are editing the selected global query settings. Changes to this global query apply to all instances throughout your website.
sr: Уређујете изабрана подешавања глобалног упита. Промене овог глобалног упита примењују се на све инстанце на вашој веб страници.

en: You are missing out!
sr: Пропуштате!

en: You are not allowed to add scripts.
sr: Није вам дозвољено да додајете скрипте.

en: You are not allowed to uploads SVG files.
sr: Није вам дозвољено да отпремате СВГ датотеке.

en: You are now running the latest version
sr: Sada koristite najnoviju verziju

en: You are viewing the first 1000 results. Perform search to see more.
sr: Прегледате првих 1000 резултата. Извршите претрагу да бисте видели више.

en: You can manage code execution permissions under: %s
sr: Дозволе за извршавање кода можете да управљате у оквиру: %s

en: You can manage your license, update payment method and view your invoices right from %s.
sr: Можете да управљате лиценцом, ажурирате начин плаћања и прегледате своје фактуре директно са %s.

en: You can now manage your custom fonts using the new %s in the builder.
sr: Sada možete da upravljate prilagođenim fontovima pomoću novog %s u graditelju.

en: You can render API response data through dynamic data tags. Create custom-labeled dynamic data tags for the {query_api} tag by hovering over any key in the response above and and click the "+" icon. Those labeled tags are stored for you in your browser local storage, not in the database. They are therefore not available on other devices or browsers.
sr: Можете да прикажете податке одговора API-ја помоћу динамичких ознака података. Направите прилагођене ознаке динамичких података за ознаку {query_api} тако што ћете задржите показивач миша изнад било ког кључа у горњем одговору и кликнути на икону „+“. Те означене ознаке се чувају у локалној меморији вашег прегледача, а не у бази података. Стога нису доступне на другим уређајима или прегледачима.

en: You can use the title attribute to provide a description of the expected input value to meet the "pattern" requirement set above.
sr: Можете користити атрибут title да бисте дали опис очекиване улазне вредности како бисте испунили горе наведени захтев „шаблона“.

en: You did not select any action(s). So when this form is submitted nothing happens.
sr: Нисте изабрали ниједну радњу(е). Дакле, када се овај образац преда, ништа се не дешава.

en: You do not have the required capability to perform this action.
sr: Немате потребне способности да извршите ову радњу.

en: You don't have permission to perform this action.
sr: Nemate dozvolu za sprovođenje ove akcije.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can create posts through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
sr: Онемогућили сте провере могућности. Сада свако, укључујући и непријављене посетиоце, може да креира објаве путем овог обрасца. Ово може довести до неовлашћеног креирања садржаја, спама и злонамерних објава, загађења базе података и потенцијалних кршења безбедности. Користите ово подешавање само ако имате алтернативне мере безбедности, ако се образац налази на заштићеној страници или ако у потпуности разумете безбедносне импликације.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can edit the post through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
sr: Онемогућили сте провере могућности. Сада свако, укључујући и непријављене посетиоце, може да уређује објаву путем овог обрасца. Ово може довести до неовлашћеног креирања садржаја, спама и злонамерних објава, загађења базе података и потенцијалних кршења безбедности. Користите ово подешавање само ако имате алтернативне мере безбедности, ако се образац налази на заштићеној страници или ако у потпуности разумете безбедносне импликације.

en: You have set an icon, but no text. Please provide the "aria-label" for accessibility.
sr: Поставили сте икону, али нема текста. Наведите „арију-ознаку“ ради приступачности.

en: You have to add the "Checkout coupon" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout coupon is removed when this setting is enabled. The "Enable the use of coupon codes" WooCommerce setting under "General" must be active.
sr: Морате сами да додате елемент „Цхецкоут цоупон“ на страницу за плаћање пошто се изворни ВооЦоммерце купон за плаћање уклања када је ово подешавање омогућено. Подешавање ВооЦоммерце-а „Омогући коришћење кодова купона“ под „Опште“ мора бити активно.

en: You have to add the "Checkout login" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout login is removed when this setting is enabled. The "Enable log-in during checkout" WooCommerce setting under "Accounts & Privacy" must be active.
sr: Морате сами да додате елемент „Цхецкоут логин“ на страницу за плаћање јер се изворна ВооЦоммерце пријава за пријаву уклања када је ово подешавање омогућено. Подешавање ВооЦоммерце-а „Омогући пријављивање током плаћања“ под „Налози и приватност“ мора бити активно.

en: You have to add the "Notice" element yourself wherever necessary as all native WooCommerce notices are removed when this setting is enabled.
sr: Морате сами да додате елемент „Обавештење“ где год је то потребно јер се сва изворна обавештења о ВооЦоммерце-у уклањају када је ово подешавање омогућено.

en: You haven't registered any custom sidebars, yet.
sr: Још увек нисте регистровали ниједну прилагођену бочну траку.

en: YouTube video ID/URL
sr: ИД/URL YouTube видеа

en: YouTube, Vimeo or file URL.
sr: ИоуТубе, Вимео или УРЛ датотеке.

en: Your CSS files were automatically generated in the background.
sr: CSS datoteke su automatski generisane u pozadini.

en: Your Email
sr: Ваша е-пошта

en: Your Message
sr: Ukucajte vašu poruku

en: Your Name
sr: Твоје име

en: Your Unsplash API key is not valid.
sr: Ваш Унспласх АПИ кључ није важећи.

en: Your account is inactive
sr: Ваш налог је неактиван

en: Your attached files exceed the max. upload limit of 25 MB.
sr: Ваше приложене датотеке премашују макс. ограничење за отпремање од 25 МБ.

en: Your attached files exceed your server max. upload size of %s.
sr: Ваше приложене датотеке премашују максималну вредност сервера. величина отпремања од %s.

en: Your browser does not support the audio tag.
sr: Ваш претраживач не подржава аудио ознаку.

en: Your browser does not support the video tag.
sr: Ваш претраживач не подржава видео ознаку.

en: Your builder capability doesn't allow you to access these settings.
sr: Ваше могућности креатора вам не дозвољавају приступ овим подешавањима.

en: Your comment is awaiting moderation.
sr: Ваш коментар чека на одобрење администратора.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
sr: Vaš komentar čeka moderiranje. Ovo je pregled; vaš komentar ć́e biti vidljiv nakon što bude odobren.

en: Your message goes here. The more details, the better ;)
sr: Ваша порука иде овде. Што више детаља, то боље ;)

en: Your name (optional)
sr: Ваше име (опционо)

en: Your password
sr: Vaša lozinka

en: Your provided license key is invalid. Please deactivate and then reactivate your license.
sr: Ваш лиценцни кључ је неважећи. Молимо деактивирајте, а затим поново активирајте своју лиценцу.

en: Your remote templates password is incorrect.
sr: Ваша лозинка за удаљене шаблоне је нетачна.

en: Your selected template is empty.
sr: Ваш изабрани шаблон је празан.

en: Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.
sr: Ваша тема (%s) садржи застареле копије неких ВооЦоммерце датотека шаблона.

en: Your uploads directory writing permissions are insufficient.
sr: Ваше дозволе за писање директоријума за отпремање нису довољне.

en: Your user role "%1$s" is not allowed to edit this post type with %2$s. Please get in touch with the site admin to change it.
sr: Ваша корисничка улога „0}“ нема дозволу за уређивање овог типа објаве са %2$s. Молимо вас да контактирате администратора сајта да бисте то променили.

en: Your website (%1$s) has no permission to access templates from %2$s
sr: Ваша веб локација (%1$s) нема дозволу за приступ шаблонима са %2$s

en: Your website does not match your license key. Please deactivate and then reactivate your license.
sr: Ваша веб локација не одговара вашем лиценцном кључу. Молимо деактивирајте, а затим поново активирајте своју лиценцу.

en: Z-index
sr: З-индекс

en: Zigzag
sr: Цик-цак

en: Zoom
sr: Uvećaj

en: Zoom Control
sr: Контрола зума

en: Zoom in
sr: Увеличати

en: Zoom level
sr: Ниво зумирања

en: Zoom or close
sr: Зумирајте или затворите

en: Zoom out
sr: Умањите

en: add key after
sr: dodajte ključ nakon

en: after
sr: после

en: alphanumeric characters only
sr: само алфанумерички знакови

en: auto
sr: automatski

en: before
sr: пре него што

[ctx: bricks]
en: %1$s on %2$s
sr: %1$s na %2$s

en: builder access
sr: приступ градитељу

en: by
sr: од

en: carousel
sr: вртешка

en: cloned
sr: клонирано

en: contains
sr: садржи

en: dashed
sr: испрекидана

en: deprecated
sr: застарело

en: does not contain
sr: не садржи

en: double
sr: дупло

en: experimental
sr: експериментални

en: hCaptcha key required! Add key in dashboard under: %s
sr: Потребан је hCaptcha кључ! Додајте кључ у контролну таблу под: %s

en: is
sr: је

en: is empty
sr: је празан

en: is not
sr: није

en: is not empty
sr: није празан

en: learn more
sr: cазнајте више

en: legacy
sr: наслеђе

en: new templates have been released since you cancelled Bricks.
sr: нови шаблони су објављени откако сте отказали Брицкс.

en: not set
sr: није подешено

en: official roadmap
sr: званична мапа пута

en: per month
sr: mesečno

en: posts
sr: postovi

en: results for:
sr: rезултати за:

[ctx: revision date format]
en: M j @ H:i
sr: Мј @ Х:и

en: set
sr: комплет

en: slide
sr: слајд

en: will be using this constant
sr: користиће ову константу

en: wp_remote_post request failed. Please check your server configuration. Required for query filters.
sr: Захтев wp_remote_post није успео. Проверите конфигурацију сервера. Потребно за филтере упита.

en: x-axis
sr: к-оса

en: y-axis
sr: и-оса

en: your account
sr: Ваш рачун
